+1 oy
864 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından
Kızlar ben evdeyim bebegimle baktım eşim geldi hadi hemen çıkıyoruz dedi nereye dedim saat 19.20 di düğüne dedi gitmeyelim dedim bisuru kadın var dün erkekler gitti bugün kadınlar yine gidicez olmaz dedi onlar bana çok iyilik ettiler dedi e gitmisin işte dün  zaten dedim geliyonmu dedi aldım kızımı giydirdim 11 aylik kızım bebek arabasına koydum hava ılıktı iyiydi yürüyoruz yol bitmiyor bune dedim ayaklaarjm sisti dedim saat olmuş 20.30 gittik aman one bisuru açık giyinmiş kadınlar azıcık erkek eşim bakıyor ben halim ise sacim ev topuzu uzun tunik altına esorfman uste uzun siyah yelek sonra dayanamadım gidelim dedim yarı yolda bana nebicim kadinsin okadar geldik azıcık otursana dedi halime bak dedim sonra tekrar beni oraya götürdü oturduk yarim saat bebegim burnu usumuz dedim bunun burnu soğuk gidelim tamam kalkarız dedi birde baktim tepemde bomba gibi fisekler hemen kızımı alıp eve girdim onların eşim diyo ya nereye bebegimemi gelsin geri kafali dedim hee dedi saat oldu 10 baktım eşim o çatıya çıkmış karılara bakiyo in lan dedim allah belanı versin senin dedim ben fisek atcam dedi neyse ben kziima mamasını verdim baktım 20 dk sonra eşim eve girdi gülüyor bende bastim küfüru sonra eve giderken eşim bana tipe bak seni bir gram beğenmiyorum dedi bende dedimki beni bu şekilde buraya sen getirdin ve saatlerce durdun bebegin üşüdü ama sen hala.millet icin durdun ve bize bi taksi bile tutmuyorsun dedim parammi var dedi sus ya dedim yine söyledi seni beğenmiyorum gördü ya o susluleri bende beğenme dedim( düğün sokak düğünüydü)

23 Cevaplar

+30 oy
(663 puan) tarafından

Bu nasıl bir ilişki hayretler içerisinde okudum :ermm:

Saygısızlık var, özensizlik var, küfür var, bir de bebek var... Sevgi yok saygı yok güven yok çocuk niye var?

Kendiniz daha çocukken üstelik. 

(19 puan) tarafından
Ben evladıma çok iyi bakiyorum çok şükür ama eşim biraz milite duskun
(326 puan) tarafından
İçimden geçenler saygı olmayan yerde asla huzur ve mutluluk olmaz
(10,230 puan) tarafından
Evlada bakmak sadece doyurmak altını almak değildir. O çocuk bir birey olacak, sizi örnek alacak, topluma karışacak. Aile içi ilişkiler birincil örnek alanıdır. Bence evliliğinize çekidüzen vermelisiniz.
tarafından
Artiliyorum iki tarafta haksız bence nasıl konuşma tarzı öyle o
(663 puan) tarafından
Çocuğunuza bakmak fiziksel olarak mı mümkün sadece? Çocuğunuzun gözü önünde babasına küfreden bir anne var. İşin ruhsal tarafını hiç düşünmüyor musunuz? Eşim millete biraz düşkün cümlesini okurken ben utandım. "Millete düşkün" bir adamla hadi evlendiniz neden çocuk yaptınız? Millete düşkün bir erkek mi yavrunuza babalık yapacak? Size zerre kadar saygısı yok. Kusura bakmayın sizin de ona yok. Karşılık olarak seviyeyi dibe düşürmüşsünüz. Allah çocuklarınızı korusun.
-Reklam-
+2 oy
(992 puan) tarafından
Çok seviyesizsinjz ıkiniz de.
(19 puan) tarafından
Ben naptim acaba
+1 oy
(1,253 puan) tarafından
Seni beğenmiyorum dedigi an benim için herşey bitmiştir. O evde 1 dk durmam bacim
tarafından
Kesinlikle ayrılırım demiyorum Üstteki yorumda da dedim büyük konuşmam ayrılmak değil ama o laflara pişman ederim bir daha da kullanamaz. Bizde sinirleniyoruz onlardan daha çok bunalıyoruz belki ama o şekilde konuşmuyoruz
Ayrılırım demem ama o laflara pişman ederim neyin kıracağını üzeceğini bilmesi lazım ki öyle kelimeler kullanmasın
tarafından
Sen zaten büyük konuşmak istemem demişsin peşin hükümlü olmamlissin canım biz tubaya diyoruz bunları
tarafından
Allah hepimize hayırlı selametler versin eşlerimizle güzel muhabbetler versin :(
(1,253 puan) tarafından
Bana atip tutuyorlar diyen arkadaş Valla canim size basit geliyor bu kelimeler galiba alistiginiz için. Bana eşim boyle kelime kullanamaz kaldiki bende ona kullanamam. Size yuvanizi yıkın demiyorum gaz vermekte degil bu. Benim eşimle aramda olan muhabbeti söylüyorum evlilikte saygi bittimi sevgide kalmaz. Boşuna dmeemisler bi insanın gerçek yüzünü gormek istiyosaniz damarına basın diye. Ofkeli aninda soylenen kelimeler benim için onemlidir aslinda. Çünkü insan kusamadiklarini ofkeli anında söyler. Seni begenmiyorum demek benim.lugatimda çık git bu evden demek. Beni begenmiyorsan yanimda işin ne. Cok acimasiZca. Cok kırıcı. Bunu soylemeye çalışıyorum . Cikar giderim o evden bunu soyledigine pisman ederim anlatabiliyomuyum kendinize bu hakszligi yapmayin bi anlık ofkeyle soyledi demek bana olayın üstünü kapatmaya çalışmak yuzlesememek gbi geliyor . Kendn yazmışsın buraya eşim catiya çıkmış kizlara bakiyor in dedim lan falan yazmışsın . Kizlar kusura bakmayin bana ters bunları yaşamayı allah nasip etmesin kimseyede. Arkadaşa da üzüldüm .
tarafından
Ben zaten genel olarak evliliğine bak ona göre ayrılacaksan ayrıl hep mi böyle gibisinden konuştum kadına ve hiç de böyle kelimeleri günlük hayatımızda çok sık kullandığımız söylenemez sadece dediğim gibi yuva yıkmak o kadar kolay değil bir insana tanırsın mesela eşin sana bu lafları kullanıyorsa hep kullanıyorsa anlarsın ama bir kere kullandıysa bir düşünürsün bu lafı niye kullandı diye öfkeli anda söylenen sözler gerçekler değil bence öfkeli hanım da atıp tutuyorum ama içimden çok da üzüldüğüm anlar da oluyor benim açıkçası demek ki herkes bir değil içimdekiler gerçekten düşündüklerim değil öfkeden söylediklerim gerçekten düşündüklerim değil benim o yüzden herkesi kendim gibi biliyorum galiba
+1 oy
(4,152 puan) tarafından
Canm dugune gidrcegini biliyomussun nie daha özenli giyinmedin ki
+1 oy
tarafından
Düğüne neden öyle gidiyosun madem açık güzel kadınların olduğunu biliyorsun sende güzelce hazırlan bebeginkn üstünü kalın giydir git cpcuk olunca bırakmayın kendini 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Allah ısla eylesin eşini  begenmiyorsan evine niye avrat yaptın deseydim  beğendiğin birini  yapaydın ozamn deseydin ben millete değil kocama süslemiyorum  deseydin cnm
(19 puan) tarafından
Evet bencede beni niye aldi
0 oy
(13,648 puan) tarafından

Ne kadar kötü kalpli eşin :/

Seni beğenmiyorum ne ağır bı cümle.
Sen de ona deseydin ben de seni beğenmiyorum diye :/
(19 puan) tarafından
O anda zaten çok üzüldüm ama kızım icin pekte umursamadim
(13,648 puan) tarafından
Umursamalisin.
 Kızın için asıl umursamalisin.
Yarın o kızın kişiliği de anneyi örnek alarak oturacak.
Ona da hakaret edildiğinde susmasın.
(369 puan) tarafından
Parası yok bir taksi tutamıyor adam mı oldun da beni beğenmiyorsun kurban olsun
0 oy
(770 puan) tarafından
Kendi cokmu yakisikliymisda seni begenmiyormus.Egosuna tükürdüğüm.esim bana bunu dicek yaninda zerre durmam defollsun gitsin umrum olmaz.Allah akil fikir versin eşine
0 oy
(350 puan) tarafından
Sen de ona söyle senin cabinde paran mı var senin beğendiklerin seni beğenmez o şansını bi kere bende kullandın. Afedersin ama yani eşin cidden ********. Eminim çok güzel bi kadınsın onun yüzünden kendine bakamamışsın o da hala ne diyo. 
(19 puan) tarafından
Ama canım ordaki bi bayan bile ona bakmadı
(350 puan) tarafından
İyi olmuş ona. Sen de deseydin keşke sen beni beğenmesen nolur beğendiklerin sana dönüp baktı mı deseydin.
0 oy
tarafından
Kocanın düğüne gitme niyeti belliymiş aslında Allah ıslah etsin 
0 oy
tarafından
Çok ağır cümle kullanmış çok kötü kalpli biri kesinlikle 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Canım sana nacizane tavsiyem,bakımlı ol önce kendini sen beğen. Sen kendini beğenmezsen kocan nasıl beğensin? Onların yaptığı süsü sen neden yapamayasın senin neyin eksik. Kendine değer ver. Çocuk oldu diye kendinizi çocuğa adamayın. Sen hem anne hem eşsin hem de toplum içinde bir birey. Anlatabildim mi bilmiyorum. 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Eşinin dediklerini asla tasvip etmiyorum fakat ben anlattığın şekilde kapının önüne çıkmam kaldı ki düğüne gidiyorsun orada herkesin süslü olacağını biliyorsun kocan için değil önce kendin için bakımlı ve özenli olmalısın. Ayrıca seni beğenmediğini söylemiş ama sen hala o adamla aynı evdesin diyeceklerim bu kadar
(2,864 puan) tarafından
Kesinlikle düğün bu herkes süslü oluyo zaten azcık daha özenmeliydi ev haliyle olmaz ki
0 oy
(7,875 puan) tarafından
Beni beğenmeyen adamın yanında gram durmam sen yine iyi duruyorsun adam resmen beğenmiyorum diyor yüzsüz 
0 oy
tarafından
Evliliğiniz evcilik gibi birşey miş
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bana bu lafı söylese bırakır giderim gitsin o kokonalari beğensin. Demiyor bana evlat vermiş emek vermiş sevgi vermiş yok seni beğenmiyo bı ****** git önce yani
0 oy
(1,501 puan) tarafından

'sacim ev topuzu uzun tunik altına esorfman uste uzun siyah yelek' bu kıyafetle ben eşimin yanında düğüne gitmezdim hatta hiçbir yere gitmezdim. Bi üstünü değiştirseydin keşke açık olmak gerekmiyor düzgün giyinmek için. İnsanları açık giymiş, süslü diye kıskanmazsın en azından. Adamın gözünü inatla dışarı çekiyorsun bence. Bu kadar bakımsız, salık olma.

tarafından
salık :D ahahahahaha
(1,501 puan) tarafından
Napiyim kız yalan mı parka çekirdek çitlemeye gider gibi düğüne gidersen adam da başka kadınlara da bakar seni de beğenmez gayet normal:d
tarafından
valla parka da gıdılmez bence o halde de haklısın
0 oy
(119,153 puan) tarafından
siz evin kira olayini naptjnjz
tarafından
ohaaa bu o mu ya hıc dıkkat etmemıstım kırayı bosvermıs karı kız kesıyolar baksana :D
(119,153 puan) tarafından
hee taa kendileri
0 oy
tarafından

Böyle bir evliliği neden yürütüyosunuz peki onu anlamış değilim. Düğüne gidecez kalk ne demek önceden insan eşine hazırlan demez mi yada ben seni beğenmiyorum ne demek. Herseyi geçtim bebeğimi elalem için neden üşütüyorum demiyecekseniz niye anne babasınız. Ve cebinde taksi paran yoksa neden dışarı çıkıyosun düğüne gidiyosun. Ya aniden birşey olsa ne yapacaksın nasıl bir baba nasıl bir eş nasıl bir evlilik :ermm:

0 oy
(2,457 puan) tarafından
Eşinin söylediği evet hoş değil ama sende az ozenseydin bacım keşke eşofman tunikle düğüne mi gidilir bebek olabilir var diye salmamali kendini emek ediyorsun gün boyu yoruluyorsun ama birazda bakım şart kayıyor adamların gözü dışarı ister istemez bakımlı kadın görünce

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 1,066 göst.
16 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 172 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde Laleonall15 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,143 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 850 göst.