0 oy
692 göst.
Diğer kategorisinde (482 puan) tarafından

Arkadaşlar, gına geldi artık  hamile oldugumdan beri ona dokunma buna dokunma yuzune surme karnina surme koluna bacagina surme biktim yaa. Çalıştığım okulda bi abla var omru uzun olsun yok kinaya dokunma cocugun kinali olir yok turbenin yanindan gecerken bi yerine degme orana al basar ( sanki okul yolunda turbeden gece gece bi hal oluyoruz :D) bugun de bana cicek gelmis diyoki sakin koklama burnuna mi degdi gitti cocuk elini surdun mu eyvah allandi pullandi cocuk biseyler diyip duruyo  gul ve karanfile dokunmicakmisiz. Krizantem cicegi gelse eminim krizanteme dokunmicaktin dicekti :D en son dedimki abla bana toplu bi liste ver diye bir de her biriyle alakali mutlaka bir yakinindan gordugu bi anisi var insan delirivercek:) boyle asli olan biseyler biliyosaniz soyleyin cidden

22 Cevaplar

0 oy
(690 puan) tarafından
Kaynanam derdi asla ama inanmadım arkadaşım dut yemiş denemek için bacağına dokunmuş kızının bacagında siyah dutu bacağa yapıştırmış gibi iz var ve mor eşimin sırtında tam ciğere benzer leke var kocaman inanmadığım için çilek yedim burnuma sürdüm ciğer kestim yedim sırtıma dokundum kızım tertemiz bişeye çok inanırsan olur bence asla inanma böyle şeylere 
(482 puan) tarafından
Inanmiyorum :)
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 267 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 345 göst.
7 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Esma65 (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 243 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 306 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (828 puan) tarafından soruldu

380,559 soru

11,394,335 cevap

34,909 kullanıcı

...