+1 oy
304 göst.
Diğer kategorisinde (823 puan) tarafından

Geçen sene bebeğim küçük diye herkes çağırmıştı ben çağırmamıştım bir de yöreler de farklı olduğu için çekiniyordum açıkçası hepsi etli yemekler yapıyor becerir miyim vs yemek yapmayı evlendikten sonra öğrendim çünkü. Bu sene aliyim dedim çok güzel geçti ama çok yoruldum menümde 

kremalı mantar çorbası 

buğu kebabı

arap tava

patatesli sigara böreği 

pilav 

gavurdağı salatası 

revani 

Yoğurtlu salata da yapacaktım ama semizotu bulamadım bir de bebeğim artık durmadı.

Şimdi bebemi uyutmaya çalışıyorum sonra uyku:D 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ellerine sağlık canım kimse anne karnında öğrenmiyor yemek yapmayı . Kadın yapmak istedimi dokunduğu herşey çiçek olurmuş 
(823 puan) tarafından
Ay teşekkür ederimmm :**
-Reklam-
0 oy
(793 puan) tarafından
Sizin geçen seneki halinizim şu an. Ben de keşke sıramı savabilsem, misafir ağırlamak başım gözüm üstüne de zorunluymuş gibi dayatılmasından nefret ediyorum. Menüyü kaydedeyim
(823 puan) tarafından
Kaydet canım hepsi çok kolay.. emzirme döneminde çok zor Allah yardım etsin sanada
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Menunde cok guzelmis eline saglik. Allah hayrinizi kabul etsn. Evde bu misafir telasini cok seviyorum ben ya
(823 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim ya ben instagramda yasemoz ‘ün bir videosu varya telaşlı Songül yenge diye onun gibi oluyorum fazla telaş :dd
(3,329 puan) tarafından
Izlemedim ama tahmin edebiliyorum
0 oy
(4,167 puan) tarafından
Bugun mısafırım vardi yoruldum bende. Salı günü 2 aile alıcam ve bitecek inşallah belki 1 2 aile daha alırım yorucu ama güzel helede oruçlunun orucuna açmasına vesile olmak çok sevap. Baya misafir çağırdım bu ramazan bereketli maşallah 
0 oy
(1,469 puan) tarafından
Elinize sağlık, yarında inşallah ben halledicem bu görevi
0 oy
(405 puan) tarafından
Kız İlk evlendiğimde nohut yemeği yapmıştım karabiberden kapkara rengi vardı eşim yiyordu sanki çok güzel olmuş gibi bende yiyip yiyip bi tuhaflık var sanki bu yemekte diye düşünüyordum bi eşime bakıyordum bi yemeğe Allah Allah diyip kaldırdık sofrayı şükür:))))))ama şimdi benden daha iyi yapan Yok bak bi sürü yemek yapmışsın eline sağlık Allah bereket versin 
0 oy
(7,952 puan) tarafından
3 senedir ayrı evdeyim bir kere ramazanda yemeğe cagirmadim cagirmamda.
(48,680 puan) tarafından
peki gelmeyiz napalim ☺️☺️☺️
(7,952 puan) tarafından
İkbuşum sen baskasin yakın olaydın valahi davet ederdim❤️
0 oy
(12,633 puan) tarafından

Ellerine sağlık canım. Bebeyle iyi iş çıkarmışsin 

Bende geçenlerde çağırdim annemleri bi de eşimin teyzesi vardı, koca ayı mangal yaktı salata yaptım köfte pilav annemler hazırladı sağ olsun

İftar vermiş değil de toplanıp bızde yemiş olduk:D

0 oy
(393 puan) tarafından
Bende bizimkileri haftaya cumartesi çağırmayı planlıyorum

Menüde

Şiş kebap 

Kuru patlıcan kuru biber dolması ve sarma 

Patatesli börek

Salata

Mercimek çorbası 

Revani  

şuan aklımda olanlar bunlar