0 oy
95 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (2,754 puan) tarafından
Beyazların çoğaldı canımda sikiliyo saçımı boyayım.diyorim saçım koyu renk saç açıcı acemi oldgum için riskli ama acik bir saç tonu istiyorum kahve köpüğü gibi 

Acaba yüksek numaralı boya alsam sacimin koyulugu kırılır mi

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Siyahsa kırılmaz açıcı şart evde yapma yakarsın acemiysen canm
(2,754 puan) tarafından
Benim aklımi hep insta filtresi çeldi yine el mahkum koyu renk devam
tarafından
Benim saç siyah ama tüm renkleri denedim bacım :) ama ben kuaförde çalıştığım için bişey olmadı çok  ya işin ehli birini bul yaptır yada koyu renke devam
(2,754 puan) tarafından
Kimsede yok ki kuaförde cook pahalı neden güzel olab şeylerin bedeli ağır olur ki
tarafından
Bu konulara girersem ben hiç çıkamam millet az gözünü açsa bu durumda olmayız bacim
(2,754 puan) tarafından
Valla para olmuş pul markete iki ekmek almaya diye giriyorum her seferinde elim boş ama 50 60 lira uçup gidiyo
Geçen sene oğlana oyuncak koymak için çekmeceli dolap almıştım 140 liraydı yanına eş alayım dedim aynı ürün 600 lira olmuş
Bir nefes almak bedava işte
-Reklam-
0 oy
(572 puan) tarafından
Turuncu olur hic bulasma valla kuaforlerin bi bildigi vardir ben arefe gunu boyattim 1 600 liraya :/ evde yapilcak bisey olsa o kadar para almazlar :D
(2,754 puan) tarafından
Koyu renge devam edeyim en azından beyazlar kapansın
Kapaliyim cnm o yüzden asiri da onemsemiyorum
(572 puan) tarafından
Yakarsin kuzum koyu devam et
(2,754 puan) tarafından
O riske girmicem
0 oy
(833 puan) tarafından
Valla ben palettenın deluxy serisiyle actım sonra boyadım yanmadı
(2,754 puan) tarafından
Renk aciciya  esaret edemiyotm
0 oy
tarafından

Merhaba  

Benim de kendi rengim koyu yıllardır sarı kullanıyorum. Hamilelik döneminde 4 ay boyamadım dıp boyam iyice uzadı kuaför 650 tl isteyince evde boyamaya karar verdim.  Loreal exellence 7 kat açiçi boya ile boyadım igora 022 kattım bi kutu dıp bi kutu komple saç için kullandıim.  Doğum yaptım 9 gün oldu artık evde boyamaya devam edecem ilk boyadığım deki resim baya ton farkı vardı boyadıkça renk oturdu toparladı 

image

(2,754 puan) tarafından
Gülerek kullanın deneyeceğim zaten çok fazla açılmasına gerek yok şöyle 2 3 ton açılsa yeter teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 135 göst.
27 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 292 göst.
2 Şubat 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Mlk22 (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 105 göst.
25 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Mira 34 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
25 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu

396,624 soru

11,863,820 cevap

35,964 kullanıcı

...