0 oy
355 göst.
Diğer kategorisinde (983 puan) tarafından
Biraz uzun olucak kızlar kaynanam mutfak dolabı yaptırıcak kendisine ve akşam ben yatıyordum eşimi aramış demiş bana 30 milyar lazım karına söyle ve çok doldurmuş eşimi baktım ben yok diyince tartışmaya başladı benimle neden yok dedim onuda diyeyim önceki sene evlendim eşim altınlarımı zamanında çalışarak yaptı düğünü kendisi yaptı kredi borcumuz var kendi ev eşyalarımızı kendimiz aldık kiradayız 2 aylık bebeğimiz var  yemin ederim ekmeksiz kaldık çaysız şekersiz kaldık kimseye demedik bizim ekmeğimiz yok diye eşim tek çocuk birgün olsun demedi ya Bi diyeceğin varmı diye şu güne kadar bana hiçbirşey yapmadığı halde kaynanalık yapmayı çok iyi bildi ya bana kan kusturdu şimdide yeni taksitimiz biticek bu ay o kadar mutluyım ki üstümden bi yük kalkıcak diye o kadar zor zamanda olduk ki ağlamak istiyorum ve biliyor taksitimiz biteceğini şimdi bizi ayıktırmak istemiyor bende eşime deidm ki gelse 1 lira istese yine vermem neden vermem paradan değil ama benim zor zamanımda o yanımda değildi beni daha kalkıp orda burda  herkes herşeyi yapar da bu hiçbirşey yapamaz demiş beni ayıktırmadı ki eşime dedim madem çok istiyor mutfak dolabı yaptırmayı parasını biriktirsin yaptırsın Bi acelesi yok  evlerine aylık 10 milyar giriyor bize o bile gelmiyor ve benim istediklerim var kendisi yapmış bıraksın bende artık birşeyleri yapayım dedim bu zor günleri beraber geçirdik birgün olsun maddi değil manevi ya sen iyimisin diye Bi sordu mu dedim üstüne kalkıp millete alay konusu etti bizi dedim haklısın dedi paramız yoktu kaynanamdan 50 TL istedi Eşim kalktı hemen beni aradı senin kocan benden 50 TL istedi dedi bende dedim haberim yok maaş yatsın veririz dedim sana sanki ben istemişim gibi birde beni arıyor bende eşime dedim daha isteme evde aç kalalım ama birşey isteme dedim kalkmış onuda anlatmış herkese ben bu kadına napayım daha benim hiçbir zaman ona karşı kötü bir niyetim olmadı ama onun bana yaptıklarınj Bi ben Birde Allah biliyor ona havale ettim biraz üzgünüm yazmak istedim içim birazda olsa hafifledi kimseye anlatamadım bari buraya anlatayım. 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Umarım eşini kandirmaz canım. 

(983 puan) tarafından
Eşim çabuk kanar 1 saat uyudum kalktım Surat 5 karış ve eşim iyi niyetli biri herşeye çabuk kanar bende durumu anlattım baktı gözlerim doldu yalan değil haklısın dedi özür diledi kırdıysam diye bende bunları söyledim şuan düzeldi ama kanabilie mi kanabilie her zaman bizi huzursuz etme peşinde her zaman.
tarafından
Allah fırsat vermesin öylesine
-Reklam-
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Sanki durumun iyi olsa bile sen mecbur musun. Hastalık olur başka bisey olur ayrı. Mutfak dolabı için de durumun iyi olsa bile verilmez 30 bin. Hele hele hiç destek olmamışsa. Zor gününde yanında olur destek olur o ayri
(983 puan) tarafından
Hastalık olsa beni kanda bıraksa dahi gider bakarım Allah bana o vicdanı merhameti vermiş ama kendi keyfi olucak diye ben kalkıpta boğazımdan edip eşimi kendimi geçtim çocuğumdan edemem
(1,368 puan) tarafından
Aynen öyle kocanın aklını çelmesine izin verme. Bi de evin ayrı geçimin ayrı ne diye senden ister ki
(983 puan) tarafından
Sözde Bz Biriz onun Bizden başka kimsesi yok Güya demiş borç alıcam geri veririm o kadar yalan geliyor ki dedikleri inancım olsa bile vermem ya çünkü çok zordu o süreç Allah bir daha yaşatmasın kimseye vermesin öyle birşey çok zor ondan biz bir olamıyormuşuz o sıkıntıyı tek eşimle ben çektim birde hamileyken onun yüzünden düşük riskim çıktı
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Ben olsam bende vermem kusura bakmasın kendi anam dahi olsa vermem kötü günü bilmeyen iyi günümde de yanimda olmasin bu kaynanalar neden ogullarindan bişey koparma derdinde oldu ki verdim borç zaten geri ödemeli veririrm 

Şimdiki Kaynanalar gelinlere özeniyor kiskaniyorlar resmen gelinde iyisi var ya her şeyin onlar da.bi ayaklanıyor benim kaynanamda eşya duzmeye başladı 2. El ama letgodan yeni gekin gibi pespembe taşlı masli.koltuk takımı Pembe sehpa Beyaz kocaman saçma sapan bı TV ünitesi hali bilmem ne daha büyük masa istiyormus da paraya gelince yok der ama hep yoksa nerden geliyor bu degirmenin suyu bilmem 
(983 puan) tarafından
Aynısı buda mutfak dolabını paran varsa yaptır yoksa benden niye istiyorsun ne acelen var birde tabaklarını koymayacak yerin mi yok banada diyor sizin boyadan yaptırıcam sonra TV ünitesini sizinkinden alıcam alsın ama beni rahat bıraksın ya valla yeter yani
(1,450 puan) tarafından
Bak bak nasıl ele veriyor kendini resmen kıskançlık ya siznkinden demesi yok mu bide vay anasını ya
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Valla bnde vermem. 30 bin ne ya. Bı de doldurmuş kocanı. 
0 oy
(2,033 puan) tarafından
O nasıl bi anne ya Allah'ım biz öyle bi anne olmayalım lütfen 50 TL nedir ya. İnşallah vermez kocan anne baba deyince akan sular durur orası ayrı ama onlar aile olmayı becerememişler bile yazık valla eşine üzüldüm öyle bi ailesi olduğu için 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
En önemlisi eşin ,umarım kanmaz o kadına 

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 732 göst.
5 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 395 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 898 göst.