0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (7,909 puan) tarafından
şimdi görümcem düşük yaptı eşimin tarav kimi biliyorsam gecmiş olsuna gıti ben 3 kere düşük yaptım suan bebeğım var bıtane 4 aylık düşük yaptığım zamanlar bikere olsun gecmiş olsuna gelmediler niye sevilmiyom bilmiyom ben mi anarmalim onlar mi bilmiyom cok mu takıntı yaptım suan 

4 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Evet çok takıntı yaptın canım. Kimsenin seni sevmesini yada sevmemesini gecenin saat 2 sinde dert edecek kadar onemseme. Bu senin mutluluğun için çok önemli. 

Görümcem diyorsun , gidenlerde kendi akrabaları. Sen kimsin gelin ! Benim için aslaaa el insanı olmasanda bazı insanlar için elsindir ve kendi insanı gibi değer vermezler ( BENİM İCİN İNSAN İNSANDİR ) 

O Yüzden kim ne yapıyor ne ediyor diye düşünme. Ne değer görüyorsan onu göster.

Onlarin poposunda pireler uçarken sen şuan onları düşünüp üzülüyorsun değer mi ASLAAAAA

(7,909 puan) tarafından
tesekur ederım haklısın takıntı yapmıcem gece duyunca daha eşim askerdeyken sinır etıler düşük tehlıkem olmasına rağmen yapcak bısey yok
(13,884 puan) tarafından
Direk arti ozaman ++
-Reklam-
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Amaan takma kim sana nasıl davraniyosa sende öyle yap. Onların üzgün zamanında da sen gitme olay basit
(7,909 puan) tarafından
aynen haklısın
0 oy
(1,947 puan) tarafından
Kiz bosverrrrr koy g.o te gitsin :) bole düşünen düşüne dert insanı olursun canim bende bi ara boyledim deliriyordum dedim 2 günlük dünya kim ne düşünüyorsa düşünsün kulaklarımı kapatıyorum duymak istemediğimeduyunca kötü olucam biliyorum.o yüzden takmıyorum.
0 oy
(7,317 puan) tarafından
Üzme tatlı canını boşver sana kim ne kadar değer verirse sende o kadar verirsin olur biter

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Duruu12 (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
16 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif13 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Hfee6oolhddd5u (109 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.

389,259 soru

11,638,217 cevap

35,430 kullanıcı

...