0 oy
182 göst.
Aile kategorisinde (216 puan) tarafından
Kızlar bugün küçük eltim mesaj atti bugün bize gelin birşeyler yapip yiyelim diye . Bende "kimler gelicek diye sordum" ortanci eltim gelicekmis kaynanam falan. Her neyse ben ortanci eltimle konuşmuyorum aramiz bozuk o kadinla yan yana bile gelmek istemiyorum. Bende " bugün müsait olmuyacagimi söyledim"

Çünkü ortanci eltim çok nankor bir kadın işi düşünce gelir arar yiyer içer gider . Sevmiyorum dedkodumu yapar. 

Sizce ben haklimiyim oraya gitemeyecegim için ne bilim bir ortamda sevmediğim insan olunca haz edemiyorum

Sohbet edelim....?

10 Cevaplar

0 oy
(3,162 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kendince haklısın canım. Diğeri de durumunuzu biliyorsa anlayışla karşılar zaten. 
-Reklam-
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Haklısın küs olduğunu bile bile eltinin çağırması anormal. 
(216 puan) tarafından
Evet çok doğru
tarafından
İyide belli ki bütün eltilerini kayınvalidesi falan çağırmış,cagirmasa bu kez daha ayıp olurdu
(3,162 puan) tarafından
Tamam da çağırmasa daha mı iyiydi. Dışlanmış gibi hissedecektii kendini. O doğru olanı yapmıs ama sen gitmek zorunda değilsin canım
0 oy
(431 puan) tarafından
Ben olsaydım giderdim muhattap olmazdım sonuçta konuşacağım muhabbet edeceğim kişiler de var
(216 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Oylede insandan heves kalmiyor bende sevmiyorum
(431 puan) tarafından
Bende öyleyim aslında ama çağırmış sonuçta☺️
0 oy
(7,592 puan) tarafından
Haklısın ikiyüzlü ve dedikoducu insanlara bende katlanamam.
(216 puan) tarafından
Gel gelelim ki bunu eşime anlatabilsem az önce tartıştık niye gitmiyorsun gitmek için zorluyor oda biliyor aramizdakini
(7,592 puan) tarafından
Erkeklerin böyle şeyleri anlaması mümkün değil onlar bizim gibi göremiyorlar yapılanları dile getirincede biz suçlu oluyoruz gözlerinde
(216 puan) tarafından
Gerçekten doğru bir tespit
0 oy
tarafından
Seni çağıran o değil diğeri ile aram iyiyse giderdim 
(216 puan) tarafından
Zaten biz üç eltiyiz birde kaynanam var bende şöyle birşey var ben sevmediğim bir insanla ayni ortamda durmak istemiyorum
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ben olsam giderdim bıraz nisbet yok mus gıbı dawranırdım canım sonucta o utansın gelmesin sen nıye gitmiyor sun
0 oy
tarafından
Yani ben diğer eltimi seviyorsam giderdim,nihayetinde beni o çağırmış evine.digeri ile de muhattap olmazdım 
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Eltinin aramasi normal budefa cagirmasa beni cagrmadi olurdu ben olsam hic de hevesim kacmazdi giderdim hevesi kaccaksa gelmicekse o gelmesin yok gbi dvrnirdim
0 oy
(11,217 puan) tarafından
sevmedigim kus oldugum birinin oldugu ortama sonradan bile bile katilmam. 
(216 puan) tarafından
Bende öyleyim gel gelelim ki bunu eşime anlatayım az önce tartıştık niye gitmiyorsun gitmek için zorluyor oda biliyor aramizdakini
0 oy
(589 puan) tarafından
İnadına giderdim ortamı ona bırakmam sürekli de laf sokar gıcık gıcık bakarım rahatsız olsun neden siz kendinizi dışlıyorsunuz ortamdan
(216 puan) tarafından
Buna dışlamak demiyeleim sevmediğim ortama girememek diyelim sevmiyorum gercekten ben bekarken de böyleydim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
2 Ekim 2023 Aile kategorisinde Oglumbirtanem (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 181 göst.
0 oy
0 cevap 59 göst.
0 oy
16 cevap 503 göst.

379,450 soru

11,358,703 cevap