0 oy
127 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (99 puan) tarafından
Bebek kuvezde fikir verebilcek varmı sağiyom ama damla yok

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bol bol sağ kuşum ve sıcak havluyla kompres yap onun çok faydası oluyor gerisini biliyorsun kayısı hoşafı su falan filan
(99 puan) tarafından
Hastanedeyim halla sagmtan baska bisey yapamiyomki
tarafından
Yanında temiz bir bez yok mu kaynar ya da sıcak suyun altında sıkıp göğüslerine koyman yeterli. Şu an şunu ye bunu ye demiyorum çünkü gaz problemin hallolmamıştır
-Reklam-
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Sezeryanın üçüncü günü geliyor süt hurma yemenizi tavsiye ederim sütü bollastırıyor.
(9,623 puan) tarafından
Ne alaka üçüncü gün benimki  doğduğunda geldi hemen
(7,618 puan) tarafından
Kişiye göre istisna olur elbette canım ama sezeryanla dogumda genelde geç gelir.
(9,623 puan) tarafından
Hiç duymamıştım onyüzden şaşırdım kusura bakma başka yazanlarda olmuş zaten dediğin gibi
(7,618 puan) tarafından
Yok canım olabilir
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bende oyleydım 10 gün sonra geldı damla damla neler içtim yedim olmadı sagdım olmadı. Et haslama patatesli ondan yedım ozaman geldı biraz ee tanı on beş gün bıberonla mama verince cocuk az gelen sütü begenmesi red ettı emmedi 2 ay zorla tuttu ama mama takviyeli  suan hala mama
(99 puan) tarafından
Bundan korkuyorum bende
(9,247 puan) tarafından
Basa gelen cekılır dedom napayım
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Canım sütün 3. Günden sonra gelir bol bol emzirmeye çalış ama ılık suyla yıka islat biraz göğsünü ki yara olmasın 
(99 puan) tarafından
Bebek kuvezde gidemiyomm yanına makinayla sagiyom parcalandi hep
(2,835 puan) tarafından
Offff ağrısını çok iyi bilirim tam 2 ay çektim bebeğim emince hüngür hüngür aglardim
0 oy
(1,737 puan) tarafından
3.  4 bardak humana marka anne sutunu arttirci cayi agzini  yakmayacak sicaklikta al ic felaket süt oluyor.vallahi 
0 oy
(1,214 puan) tarafından
Hastanede imkanın olmayabilir ama bir heze zeytinyağ döküp koyabilirsin inmesine çok yardımcı oluyor. Bol sıvı tuket su ic. Rezene icebilirsin. Hem gaza yardimci hem süt yapar. 
0 oy
(9,623 puan) tarafından
Duş almadıysan hemen duş almanı tavsiye ederim 
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Hastane tipi göğüs sağma makinesi ile sağ 
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Aktardan süt çayı al iç canım.Benim doğumdan 3gün sonra net geldi .Bebeğin emince gelir .Eğer mama verirseniz bebeğe kaşıkla yedirin , direk biberonla verirseniz bebek memeyi sonra almak istemiyormuş.Stres yapma herşey yoluna girecek az sabır annesi :)

0 oy
(810 puan) tarafından
Canm kişidrn kişiye değişir bu hemen de gelır 2 3 gun sonrada gelır benım 10gün sonra gelmişti malesef bol uyu dınlen bol sıvı tüket göğsünün ağrımaması ıcın de arada masaj yap çeşmeden sıcak suyla peçeteyle pansuman yapar gibi koy yumuşatr iyi gelir belkı hala sütün inmemiştir bı anda ınet göğsün direşir sertleşir indigini anlarsın o zaman hemen masaj yapıp sagmaya calıs sonra mastıte donmesın takıp et
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Gelir cnm stres yapma cnm ikinci gece gelmisti hatta üçüncü gece bile olabilir 

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 98 göst.
0 oy
10 cevap 186 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 3434 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 165 göst.
+1 oy