0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından
Ne yapmam lazim bebegim kuvezde sut bekliyo ama damla kadar bile yok sutum

10 Cevaplar

0 oy
(5,837 puan) tarafından
Stres yapma humana çay aldır eşine dere otu ye su iç.. 3 günde iner sütün çocuğun aç değil mama veriyorlar aynı süreçten bende geçtim 5 gün küvezde kaldı.. Yarım saatte bir 10 15 dk sağım yaptım 
(44 puan) tarafından
Dün sezeryandan sonra biraz geliyodu ama agrilarimdan sagamadim. Bugun hic yok malesef dua edin bana lutfen bebegim cok kucuk sutume ihtiyaci var
tarafından
Humana bende acayip süt yapmıştı.. eczaneler de var canım al iç hemen. Sakın üzülme bebeğin için dik dur
tarafından
bunlara ek olarak canım sunu soyleyım bende sezeryan yaptım ıkıncı gune kadar azcık zorla gelıyordu sutum eve gelınce dusa bır gırdım bıldıgın sut aktı durduramadı dusta suyu kapatıp Manuel sagma makınası ıle ıkı gogsunu de sagmıstım gogus lerim bosalınca dusumu alabılmıstım o derece sut akmıstı dus acıyor kanalları rahatlatıyor ınsanı
(5,837 puan) tarafından
Doğru duş al mutlaka doktor izin vermediyse sıcak havlu uygula
-Reklam-
0 oy
(49 puan) tarafından
Bende sezaryen doğum yaptım benim de ilk üç gün sütüm olmadı doktor mama verelim yoksa sarılık olacak dedi sende bol bol su ve sebze meyve tüket dedi günde 5 litreye yakın su içiyordum çok şükür 3 gün sorna sütüm geldi birde sıcak duş al oda hemen getiriyor
(44 puan) tarafından
Hastanedeyim de eve gecince dus alcam  insallah benimde gelir dua edin lutfen bebisim 33 haftalik dogdu cok kucuk sutume ihtiyaci var
(49 puan) tarafından
İnşallah gelir  canım stres yapma Allah bebeğini kucağına almayı da nasip etsin inşallah
(44 puan) tarafından
Amin sagolun
0 oy
(219 puan) tarafından
Canım öncellikle stres yapma yaşamayan anlamaz biliyorum nacizane fikrim. Kimyonlu bulgur pilavı bol yeşillik bol bol su kendini zorla iç bi şekilde boş meme de olsa sağım yap göğsü alıştır sağma hareketi yap ve günde 2 3 kere sıcak duş göğüslerinde de tutsan olur suyu yaz zaten annelik fedakarlık işte inşallah gelir sütun canım dualarım seninle ❤
(44 puan) tarafından
İnsallah sagolun yarın taburcu olcam evde yapcam hepsini insallah
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Sürekli iki saatte bir süt gelmesede en az 15 dk sağ gelecek emin ol ♥️
(44 puan) tarafından
Öyle yapiyorum ama tik yok valla
(7,768 puan) tarafından
Hepimiz yaşadık bunları gelecek canım hiç üzülme sen ben sezeryan yaptım iki doğumumuda yoğun bakımdaydı bebeğim yanımdaki kadının sütü şarıl şarıldı benmle dalga geçerdi :/ ben ona rağmen pes etmedim sürekli sağdım ve sürekli kimyon toz kimyon ondan iç rezene iç aktardan aldır eşine komposto iç gelecek pes etme tansiyon kaynaklı mı erken geldi minnoş
(44 puan) tarafından
Yok suyu geldi bi anda tamam sagolun aldircam kimyonu nasil suyun icine atipmi icicem normal bildigimiz kimyon mu
(7,768 puan) tarafından
Rabbim evladını sağlıkla hayırla sana bağışlasın canım
Biraz mide bulandırıyo kimyon o yüzden yarım çay bardağı sıcak suya bir tatlı kaşığı at iyice karıştır tozu dine çökünce iç mümkün oldukça nefes almadan iç ama güzel süt yapar
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Canım duş aldın mı 
(44 puan) tarafından
Yok almadim sezeryan dogum yapali daha yeni 24 saat oldu yarin dus al dediler
(2,132 puan) tarafından
Ben bir gece hastanede kaldım orada çok azıcık azıcık geliyordu, ertesi sabah eve gelip sıcak bir duş aldım bayağı arttı. Süt kanalları sırtından geçiyor güzel bir duş ile açılır kanallar inşallah
0 oy
(679 puan) tarafından
Stres yapma surekli sağ gelmesede benim iki gun sonra geldi fışkırdı resmen sakin umutsuzluğa kapanma kuru incir ye tatli biseyler ye sağ surekli hastanedeysen makina var sağmak icin
(44 puan) tarafından
Makineleri cok kalitesiz hic cekmiyo gucsuz malesef
(679 puan) tarafından
Ben sabaha kadar ugrastim uyumadim oturdum makina başına bi yandan ye bi yandan sag
0 oy
(606 puan) tarafından
Humana çayı lohusa şerbeti birde bişey mayası varmış onu tam bilmiyorum dereotu ye bolbol diğerlerinde iç Allah'ın izniyle gelir duş al mutlaka sıcak su gelsin göğsüne masaj gibi yap
(44 puan) tarafından
Tamam tesekkur ederim
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Sakın ol canim memeni ılık suyla yıka gelir elbet
(44 puan) tarafından
Insallah bakalim
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim analı babalı büyütsün insallahh ❤️ Benimde 3 gün falan geldii hastanede sıcak su varsa goguslerini yıka bol bol sıvı tuket normalde 3 günden sonra  veriliyor sağma makinasıni demişti hemşire bende çok üzüldüm oğlum kuvezdeydi Allah razı olsun halime üzülüp getirmişti sagip siringalara doldurup hemen götürmüştüm❤️
0 oy
(636 puan) tarafından
Moralini yüksek tutmaya çalış canını sıkma.

Bende 5 gün oldu doğum yapalı 3 gün sonra geldi sütüm. Bol bol rezene ve su iç . Duş al

Sağlıcakla kavuşursunuz insAllah

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 98 göst.
+1 oy
21 cevap 274 göst.
0 oy
8 cevap 164 göst.
0 oy
12 cevap 127 göst.
31 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ali nin annesi (99 puan) tarafından soruldu

379,573 soru

11,362,631 cevap

34,839 kullanıcı

...