0 oy
182 göst.
Aile kategorisinde (731 puan) tarafından
Kızlar postlarımı bilirsnz ben BUTİK açmıştm ben bayan spor giyim ve genç kız giyim crop vs çamaşır var benden 1 ay sonra hemen 1 dükkan yanıma sadece çamaşırcı açtı ben terlik vs getirecektm getiremedim hemen bu çamaşırcı getirdi sonra bende ayıp olmasn die getirmedim ve çamaşır da fazla koymadım neyse ben ayrobn pantoln satıyrm getirmiş yazma satıyrm yazma da getrmiş getrsn kısmet işi bu ama gecen konusyordk ablayla şey dedm Tutku atlet benden önce ki abla getirmiş ben daha getirmedim dedm bana evet sen bayan ağırlıklısn gerek yok diyor kendi her şeyi getiriyor küçük 30mt kare dükkana havlu vs ya ben ayıp olmasn die getrmiyorm ve bnm Yaşm 24 o nereden baksn 38 40 var benle iddalaşıyor bn işin içinden geliyrm düşünün 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sende getir o 5 e satiyorsa sen 4 e sat sürümden kazas
(731 puan) tarafından
Canm ben uygun veriyorm o çamaşır 50 60 veriyor ben 35 satıyorum o takımı100 veriyor ben 40 50
(684 puan) tarafından
Esnaf taktiği :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Niye ayıp olsunki hata sende çeşit olması her zaman iyidir insan nasibini yer sonuçta 
(731 puan) tarafından
Ya ne bileyim canm ya ama böyle olunca da sinir oluyorum
tarafından
Yerinde olsam her türden getiririm
(731 puan) tarafından
Getircem yarn gideym toptana bakaacam
+1 oy
(2,610 puan) tarafından
Ayıp olmasın diyr böyle devam edersen batarsın. Rekabet tabii ki olacak herşeyi getireceksin ki kazanabilesin
(731 puan) tarafından
Canm batmak değil ben sadece bayan satayım diyorm onlarda kendi sektör getirsin ama illa rekabet yaptıryorlar
(2,610 puan) tarafından
Bence yapman gerekiyor o ne yapıyorsa yapsın ayıp olursa olsun bu devirde geçim zor
(731 puan) tarafından
Öyle tabiki de canm inan ben çok da kâr koymam insanlar alsın diye mesela onda ayrobn pantoln 80 TL bende 65 tl
(2,610 puan) tarafından
Ee işte tamam uygun fiyatlı herley olursa senin iyiliğine esnaflıkta ayıp olmaz
(731 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm
0 oy
tarafından
Hata senin canım esnaflıkta neyin ayıbı bu. Müşterisini calarsin işini kötülersin bu ayıptır ama istediğini satarsın. 

Yan yana hatta aynı mahallede iki üç bakkal olduğu oluyor. E hiç birşey satmasınlar ayıp olur diye. Hiç böyle birşeye gerek yokmuş başta 
(731 puan) tarafından
Öyle evet ya ne bileyim kız ben böyle detaycıym biraz
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Ticaret nasip iş sende getir sat canım Allah bol kazançlar nasip etsin 
(731 puan) tarafından
Amin inşallah canm
0 oy
tarafından
niye ayip olsun boşver sen de getir takma bile
(731 puan) tarafından
Öyle yapcam valla
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Cnm bu iş rekabet işi onu dinleme sende getir uyguna sat ayıp olur diye düşünme.
(731 puan) tarafından
Evet öyle yapcam canm valla gerçekten
(3,895 puan) tarafından
Bnde bi ara böyle bir işe atılmayı düşündüm vayan kıyafeti satarim dedim ama sermaye gerekiyor.Şimdi memurluk düşünüyorum rabbim gönlünüzce versin . :)
(731 puan) tarafından
Evet canm baya sermaye gerek Arabamz vs sattk biz de ben çalıştm öğrendim açtm çok da seviyrm işime aşığım. Amin Rabbim seninde gönlüne göre versn canm
(3,895 puan) tarafından
Amin. :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 432 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Sulemhmt (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 00duru000 (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 368 göst.
14 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Ayseyildiz (79 puan) tarafından soruldu