0 oy
368 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
Cumagece gelen ani sanci ile dogum belirtilerim baslamisti o gun sabah akadar evde döndum hastaneye gittigimde 5 6 cm aciklik olsun istiyordum tabi ilk gebelik olunca okadar kolay olmadigini bilmiyordum sancilarim 3 dk dusmustu katlanabiliyordum hastabeye gittim duzenli sancim var nst dede en yuksek sanciyi yasiyorum ama aciklik yok yatis verdiler orda yatmak kadar olum bisey yok aksama kadar canimdan can gitti acilan aciklik 4 cm gece 12 oldu ben agliyorum istemiyorum diye cikarin beni buradan diye psklojim berbat oldu agridan kivraniyorum acilan aciklik yeterli degil yuruyemiyorum bisey yiyemiyorum uykusuzluk en beteriydi cok iyi hatirliyorum iki sanci arasi uyuyup kaliyordum sanciyla uyaniyordum sanki seneler gecmisti ama gecen tek sey 2 dk ydi kafaya koymustum hastaneden ayrilip ozeldeki doktorumla gorusup sezaryana almasi icin ama tabi salmadilar sabaha kadar dogum gerceklesmezse cikacaktim gece 3 civari catiya aldilar tekrarbakmak icin busefer 7 cm aciklik var fakat bebegim kakasini yapmis suyumu patlattilar ve beni acilen sezeryan odasina goturduler sezeryan masasinda ne dusunecegimi bilemedim agri cekerken saatlerce sezeryana alin beni ben doguramicam diye yalvariyordum ve busefer bebek tehlikedeydi o sira en cok istedgim seyi bana verdiler sezeryan hakkimi ama bebegimin sagligi kotu olabilirdi cok celiskili duygular yasadim belden uyusturuldum 10 dk lik bir ameliyatin sonunda bebisin sesi nide duydum beni dikerlerken bebisim temizlediler ve aglarken yanima getirdiler kizimla yuzlerimizi birlestirdik aglarken bi anda sustu cok guzel bir andi hic gitmesin istedim ama goturduler beni de yarim saat sonra odaha cikardilar hic agri hissetmedim sonta taktilar bebegimi emzirirken zirlandim ertesi  gun ayaga kalkerken zorlaniyordum bi kac kalkmadan sinra daha hizli kalkabiliyorsunuz ama ilki yarim ssaati suruyor aciyor yogun bir bas agrisi cektim sezaryanin etkisiymis hic birsekilde gecmiyor bana agti kesici vurdular oyle hafifliyordu sonuc olarak bebegim ve ben iyiyim hicbir plana uymayan sezaryan hikayem oldu sezeryana olabilecgim aklimkn ucundan gecmezdi ama mutluyum keske okadar aciyi cekene jadar basta gidip olsaydim allttan dikis agrisi cekene kadar karindan cekerim daha iyi bana goee baskalarjna gore farkli olabilir ama bu benim fikrim sevgilerle ben  uarada meram tipta yaptim normal dogum foktorlari iyi degil eger tercih ederlerse ordaki ozel proflara gitsinler daha iyi

3 Cevaplar

+2 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kesinlikle sezeryan candır ben de çok memnunum hiç çatı muayenesi bile olmadım isteğe başlı sezeryan oldum hiç de pişman olmadım o kadar ağrıya acıya alttan afedersin popoya kadar olan dikise katlanmak çok saçma geliyor bana tabi bu benim fikrim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah analı babalı büyütsün inşallah en çok korktuğum şeydi normali yaşayıp son anda sezeryana gitmekti geçmiş olsun Allah şifa versin biran önce 
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Ah canım seni cok iyi anlıyorum benım İlk dogumumda başıma gelenlerin bire bir aynısını yaşamışsın bu kadar benzer olur yanı Rabbım bebegını sana bağışlasın geçmiş olsun tekrar nasip böyle demekkı bende 3.sezeryana hazırlanıyorum dogumuma çok az kaldı 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 684 göst.
24 Mart 2020 Aile kategorisinde Iki prenses anası (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 559 göst.
6 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Aydanm (6,203 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 754 göst.
22 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Eylül mevann Annesi❤ (806 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 345 göst.
3 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Busraıbrahım (335 puan) tarafından soruldu

379,306 soru

11,353,680 cevap

34,827 kullanıcı

...