0 oy
328 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar ek gıda da tadimlara geçtik bi şey veriyorum eşim verme yeter aman boğazına kaçar bak bi şey olur bebeğim yoğurt yiyo mesela ekşitiyo yüzünü aman bak bi şey oldu boğazına kaçtı erken daha diye diye beni sinir ediyor çocuğa bir şey veremiyorum bu adam yüzünden anca işe gidince o gidecek diye bekliyorum 

17 Cevaplar

+1 oy
(7,673 puan) tarafından
Eşinin içine kaynana mı kaçmış kız 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ver elıne cocugu sen bak uzmansın sanirim bu konuda ben ıse gıderım de 
0 oy
(572 puan) tarafından
Kac aylik bebegin
(220 puan) tarafından
5 aylık
0 oy
tarafından
Evet eşim de öyleydi yok boğazında kalır yok hasta olur diye ama ben dinlemiyordum tabiki dikkat ettikten sonra bişey olmaz canım
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Vallahi evhamlı koca zor benimki de öyle bir şey olacak diye aşırı panik 
0 oy
(7,588 puan) tarafından
Annenin işine karışan babalarda var böyle bizimki hiç karışmazdı.
0 oy
(880 puan) tarafından
Aynı benim koca da öyleydi kafasına firlatasim gelirdi tabakları onun yzuunde blw yapamamıştım 
0 oy
tarafından
Benim bebe 4 aylik esim birseyler vermeye calisiyor tadina baksin diyor
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Şu erkekler yasaklansa artık :D
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Of benimki de öyle 
0 oy
(5,307 puan) tarafından
Of benimkide öyleydi sanki çok biliyo da herşeye karışıyo iki buçuk yaşına geldi hala çocuk için tartışıyoruz . Faydası olsa içim yanmaz çocuk karnı agrıo diyorum işten gelirken abur cubur alma dondurma alıp geliyor vermeyince çocuğum aglıyor ben kötü polis oluyorum  Vala her gün çıldırıyorum burda
0 oy
(267 puan) tarafından
Biraz arsız olmak gerkiyor galiba esin benim isime karışınca sen ne anlarsın be karışma anayım ben ana benden iyi mi bilcen diyorum susuyor:)
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Kocanın boynuna mutfak önlüğünü tak ver çocuğu kucağına çık evden baksın azıcık kafa dağıt sende
0 oy
(13,837 puan) tarafından
Aa benim kocamin aynisiymiş. Kendini anne saniyor bazen. 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Aynı esimde oyle corba yediriyodum ekmek doğrayıp 8 aylik gözü hep üstünde yutmuyo kusacak gibj oluyo cevir cevir hemen sırtına vur diyip pusuda bekliyo 
0 oy
(875 puan) tarafından
Oğlum bir yaşında daha geçen gün dışarı çıktık oğluma bir şey yedirdim oğlum öksürdü hiç panik yapmadım kendisi öksürüğüyle çıkartabiliyor bir şey varsa resmen ortalığı ayağa kaldırıyordu en son ya bırak çocuğu tüm gün evde yemek yediren benim neyin ne olduğunu biliyorum dedim öyle durdu

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 415 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 239 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 286 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 381 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...