0 oy
513 göst.
Diğer kategorisinde (731 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

24 yaşındaym Kayseride yaşıyorum ama Elazığlıyım fakat kahramanmaraş geliniyim :D 1 yaşında oğluşum var her gün onu özlüyorum çalıştığım için bırakıyorum butiğim var çok şükür.  Gezmeye bayılırım hediye almaya bayılırım öyle işte ya peki sizler 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
20 yasindayim 4 aylik bebisim var debelleşip duruyoruz angaraya yeni tasindik bir evladimida kaybettim huzurlu mutlu olmaya calisiyoruz işteee :)
(731 puan) tarafından
Öncelikle başın sağolsun canm memnun oldm
-Reklam-
0 oy
(105 puan) tarafından
Ben esra 27 yaşındayım evliyim s.urfada yaşıyorum 2 dünyalar tatlısı evladım var ❤️ 
(731 puan) tarafından
Maşallah memnun oldum canm
0 oy
(570 puan) tarafından
Nevşehirliyim 9 aylık kızım var 20 buçuk yaşındayım:) lise mezunuyum üniversiteye devam edicem inşallah
(731 puan) tarafından
İnşallah canm memnun oldm
0 oy
(1,752 puan) tarafından

26 yaşımdayım 9 aylık kızım var kastamunuluyum eşimde kastamonulu olduğu icin doğduğum yere gelin gittim haha :Dama istanbulda oturuyorum 

(731 puan) tarafından
Ahahaha herkesten uzak olsa bari
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Hoşgelmişsin tatlım şunuda ekliyim hemen 

Burdan çıkış yok,zabaaaca burdayız :D

(731 puan) tarafından
Teşekkür ederim bebeğim olsun sizler gibi güzel insanlar olsun da sabaha kadar burda olalım
(14,428 puan) tarafından
Yalnız, zabaaaca olacak sen yanlış biliyorsun hahah
0 oy
(157 puan) tarafından
29 yaşındayım Kayseri'de yaşıyorum bende canım 1 tane prensesim var 6 aylık. Çalışıyorum fakat şu an ücretsiz izindeyim prensesimle ilgileniyorum
(731 puan) tarafından
Maşallah canm en iyisini yapıyorsn
0 oy
tarafından
25 yaşındayım,  ankara da yaşıyorum 1 tane 2 aylık oğlum var.  Alışveriş yapmayı çok severim,  çanta bağımlısıyım 
(731 puan) tarafından
Ahahha maşallah Allah bağışlasın
0 oy
(7 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
33 yaşındayım giresunluyum İstanbul da yaşıyorum  15 yaşında kızım 14 yaşında oğlum vee  2 yaşında da minik kızım var çalışıyorum  burayi uzun zamandır takip ediyordum burayi dün yeni kayıt oldum bende bu arada memnun oldum ❤️

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 304 göst.
0 oy
9 cevap 266 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde Smykle (60 puan) tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 412 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Princssannsi (4 puan) tarafından soruldu

379,228 soru

11,351,809 cevap

34,822 kullanıcı