0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Kızlar sorum yukarda ya çok moralim bozuk birinden güzel haber almaya ihtiyacım var eşimin tayin çıktığı yer suriyedeymis eşi göreve gidip ne kadar kalıyor orda bölümü tankçı ve doğuma iki haftam var doğum izninden sonra gidicek geri valla bıktım daha geleli 4 gün oldu 

7 Cevaplar

0 oy
(7,741 puan) tarafından
Allah yardım etsin inşallah allah tüm askerleri korusun
(10 puan) tarafından
Amin amin rbbim can sağlığı versin ama valla beklemekten yoruldum 4 yıldır ayrıyız zaten bide şimdi yine ayrı düşen yere çıktı tayin ben hiç birşey anlamadım dört gözle kavuscam diye beklerken
-Reklam-
0 oy
(241 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım bizimkide asker var öyle suriyeye göreve giden arkadaşlar suriyeye genelde 6 aylık görevle gidiyolar ama  tam bilmiyoeum tabikiii Allah kolaylık versin 
(10 puan) tarafından
Eşim yeni geldi Suriye'den 2 yılda kalan var 3 ayda değişiyormuş ama bu giden bolukte olan arkadaşlar varsa görev süreleri ne kadar acaba onu merak ettim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Aslında çok güzel yer de kaydırma mıymış
(10 puan) tarafından
Evet kaydırma birlik ilk duydumda çok sevindim tatil için gitmiştik ama suriyedeymis bolugu bunu duyunca şok yaşadım çünkü 4 yıldır zaten ev gitmeyen dogudaydik bir yıla yakındır da Suriye'deydi şimdi bidaha Suriye bekliycem
(13,202 puan) tarafından
İtiraz olmuyor değil mi? Çift doğu pek koymazlar genelde
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Allah yardım etsin komando muydu
(10 puan) tarafından
A onu bilmiyorum uzman tankçı nişancı eşim ama komando değil karacı bizimkiler jandarma da değil
(2,974 puan) tarafından
Anladım canım genelde komandolar eş görülmeyen yere çıkmış tayini bazilarida Suriye ye gidiyormuş ondan sordum bizimki de Mardin'e çıkti
(10 puan) tarafından
Bizim karacilar hep rezillik içinde tayinimiz aynı yerimiz bolugumuz aynı bide nereye giderse gitsin eşimin bulundugu bölüm illa bir ucu Suriye'ye dokunuyor adal 7 yıldır evliyiz 1 sene yan yana kaldık gerisi Doğu Suriye arası gecti
(2,974 puan) tarafından
Allah Allah.. Allah hepimizin yardımcısı olsun zor ne diyim
(10 puan) tarafından
Sağol canım 4 yıl sonunda kavuscaz tayinde dedik yine aynı oldu inalalh bı umid gidene kadar ordakiler döner diye bekliyeyim
0 oy
tarafından
Alalh yardımcınız olsun. Ama bunlar burda rahat rahat yaşarken askerler , eşleri ve aileleri ne zorluklar yaşıyor gercekten üzülüyorum ya. 
tarafından
Valla kadınlar da gitsin. Onlar yüzünden çok yuva yıkıldı. Milletin kocasına gidip karını boşa beni al diyeni duydum. Ayrıca tüpünü mi baglatiyor napiyosa uremesnler artık korkan insan uremez bunlar bilinçli gelmiş buraya çoğalmak için. Dışarı çıkıyorsun kendi ülkemizde yabancı gibiyiz nefret ettim ya. Defolup gitsin hepsi. Nerde pislik, sapik,hırsız ,katil,cahil var buraya gelmiş.
(10 puan) tarafından
Güzel ülkemiz ne hale geldi artık hiç birşey diyemiyorum işi birakasi geldi adamın işinden soğudu resmen geçinmek için çalışıyor iki yılımız kaldı sözleşmemiz de onuda tamamlasin işi bırakırsa yok demiycem evleneli 7 yıl oldu bir yıl yanyana kaldım hep Suriye doğu arası mekik dokudu evlilimi geçtim artık bebeğim var ve oda ben gibi yol gozlesin istemiyorum
tarafından
Ahh ahhh çok doğru diyorsun. Allah kavuştursun ins. Paranızı biriktirip ev fln alın ins en azından çektiğine değsin. Hakkınızda hayirlisi olsun ama bende bırakmasını isterdim .
(10 puan) tarafından
Ev aldık krediyle onun bitmesine 2 yıl kaldı yoksa kirada asgari ücretle çok zor gecinmesi su kredi bitsin bırakırsa yok demiycem artık adamın yüzünü senede iki kere görüyordum yavrumda aynısı olacak bide Suriye'de kim bilir ne kadar sürede anca gelir görüşürüz
tarafından
Allah sagsalim kavuştursun. İns çok daha güzel olur herşey sizin için.
0 oy
(288 puan) tarafından
Eşim Suriye de inşaallah sizinki de çok kalmaz bebisle zor oluyor bizim de tayin ağrıya çıktı ama sınır olduğu için gidemiyoruz eşim gidecek siz içinizi ferah tutun inşallah sık sık gelir
(10 puan) tarafından
İnslalh bizim tayin Diyarbakır licedeydi ordan Suriye'ye gitti 5 yıldır ordaydi ev gitmeyen yerdi ben memlekette ailemleydim bebiste yoktu ozamanlar şimdi 2 haftam kaldı doğuma tam tayinimiz var artık kavuscaz dedim yine olmadı rabbim sabır versin bol bol bende tükendi artık
(10 puan) tarafından
İnsallh normal doğuda senede iki kere geliyordu şimdi Suriye'de artık nekadar gelir bilmem
(288 puan) tarafından
Asker eşi olmak cok zor seni cok iyi anlıyorum inşallah bebişi. Büyüdüğünü görmek nasip olur
(10 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Keşke güzel bi haber versydm çnkkle geliboludayım çok güzl tatil bölgesi yaklaşık 5 yıldr burdayız gel görki eşim operatör olmasına rağmen 3  4 ayda bir gidio suan şırnakta daha önce suriyeye gitmşti iki çockla hep tekim doğumumu tek yaptm zor ya
(10 puan) tarafından
Aynen licedeydi 4 yıldır bir yildirda Suriye'de 4 gün oldu geleli doğum iznine yeni açıklandı tayin ben şok adam geldiği yere geri gidecek ve ben ne kadar daha bekliycem bilmiyorum eşine sorabilirmisin müsait olduğunda tankcilar gidince ne kadar sürede dönüyorlar geri eşim giderse ne kadar bekliycem dönmesini bide görevi bitti döndü diyelim evi taşıdık orya takrar gitmesi ne kadar sürüyor
(3,389 puan) tarafından
Zaten mesajını görnce sordm belki hiç geliboluya uğramadan geçer dedi görev yeri bura görüncek ama orda kalcak dedi peki dönmzmi hiç dedim oda tam bilmiom dedi bu ara biraz karışık dedi canm inş taşınırsnz gitse bile tekrar döner
(10 puan) tarafından
İnsallh canım allh razı olsun eşimde dedi belki hiç orya gitmeden Suriye'ye giderim tekrar dedi ağustosta dönüş varmış gibi duyumlar var kurban olurum rabbim insallh doğrudur gitmeden gelir bölüğü
(3,389 puan) tarafından
İnş canım inş tez zamanda beraber olursunz:)
(10 puan) tarafından
İnsallh canım inslh

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 369 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 345 göst.
18 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 294 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Esmaagl (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 222 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,869 kullanıcı