0 oy
374 göst.
Diğer kategorisinde (414 puan) tarafından

........image

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
selena sahnesi geldi aklıma..koca keteor dünyaya gelene kadar eriyor içeceğin içine düşüyor kim bilir kime denk gelir? :))
(621 puan) tarafından
Afsgsdgdhd güldürdün
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben bulursam vermem :) buldum benimdir satarım alacak olana zengin olurum 
(414 puan) tarafından
Dhshjsj kiymetli anam onlar
tarafından
Tabi canım :) parça parça satarım kimse kırılmasın :)
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Artık hiçbirseye şaşırmıyorum:( bugün 2 tane haber gördüm. Bir adam bankta çıplak oturuyor.. bebek sahilinde de ilişkiye giriyorlar ve etraf çoluk çocuk dolu :sick: biri de kendini galata kulesinin altında yakmış :( ne hale geldik bilemedim

(414 puan) tarafından
Onu bende gördüm bizim burdada dun bir olay oldu suriyeli adam kucuk cocuga tecavuz etmis camide polisler adami halka vermemis
(2,211 puan) tarafından
Ben inanamadım yalan haber herhalde dedim akşam haberlere baktım doğruymuş, bazen herşeyi böyle yabancı uyruklu kişilerden bekliyoruz ya ne yazık ki hepsi Türk:(
(414 puan) tarafından
Yok kuzum Bebek sahilinde iliskiye girenler afkan uyrukluymus tc vatandisligi verilmis galiba twiterde paylasmislar taciz olayindakide suriyeliymis amman amman insanlik nerelere kadar geldi ALLAHIM hepimizin evlatlarimizin yardımcısı olsun
tarafından
Cami olayını bilmiyorum diğerleri sonradan vatandaşlık alan yabancılar. Ayrıca niye Türk diye belirtme gereği duyuyorlar onu da anlamıyorum. Bu Arap seviciligi yüzünden geliyor başımıza herşey. Bu ülkede mülteci olan onlar sanki bizmisiz gibi kendi vatanımızda ırk belirtmye gerek yok. Herşeyi bilinçli yapiyoar yazıklar olsun.
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Meteor değildir o meteor olsa yerinde duramazsın :)))) 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Öfff düşe düşe meteor mu düşüyo yaa onun yerine fiyatlar düşseydi 
tarafından
Puhahahaaaaa ☺☺
0 oy
tarafından
Bizim evin catisida yok diyen kisinin modundayim :) hahahahaha
0 oy
tarafından
Ay keşke düşse keşke de kötü insanlar geberse de kurtulsak valla.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 106 göst.
0 oy
2 cevap 122 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,183 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 643 göst.
28 Eylül 2021 Aile kategorisinde Naz07 (105 puan) tarafından soruldu

380,447 soru

11,390,893 cevap

34,899 kullanıcı

...