0 oy
577 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar evleneli 2 sene olmadı 8 aylık oğlum var ama kocam hergün döver bağrır azarlar sevgi görmedim hiç ondan anca git diyo ananın babanın yanına diyo kaç kere gittim ee git demeyle neye gidiyon geri gel diye geri çağrıyo mecburluktan geri geliyorum ya yarın çekip ailemin yanına gidecem gelmiycem bir daha yeter artık üzüm yesem dayak yiyom yemek yesem dayak yiyom yani çamaşır makinesine elbisemi atmışım bununkini atmamışım dün o yüzden dövdü o zaman niye alıyon demi şuraya git otur desem de hemen döver azarlar bahane bulur gerçekten yoruldum bıktım yani boşanmak istiyom para yok çovuğama nasıl bakacam bende bilmiyorum iyi mi olacak daha mı kötü çoçuğu vermem diyo bi akıl verin nolur bi beni sığdırmadı bu dünyaya iki odaya zehir ediyo herşeyi her akşam geri de ben evde miyim çalışıyom diyo akşam nerdeyse acaba ben çalışıyom sen yiyon diye derdi zaten 

14 Cevaplar

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Eşim döver diyorsun birde gitmelimiyim diye soruyorsun 

Pardon da neyi bekliyor sun ? Ölmeyi falan mi
tarafından
Yanımda destek olacak kimse yok birde amcamın oğlu kendi ama hiç görmedim yıllarca babam sevmezdi vermiyordu beni bile konuşmazdı onlarla fazla gelip gitmezdik hiç çünkü
(2,972 puan) tarafından
O zaman ailen de hayır yok kusura bakma da baban gelip kocayin ağzına si.cmasi lazım bir yegeni olacak tühhhhh
tarafından
Babamın haberi yok kii haberi olsa koymaz da çalışmıyıyor yaşlandı
(2,972 puan) tarafından
Bacım suç sende de var böyle çekeceğine söyleyeceksin ailene
tarafından
El işi yapamıyor musun havlu işi ne bilim anahtarlık ... Örgü falan yapıp satmaya çalışsan iğne oyasi
-Reklam-
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Biz okuyoruz ama sen bunu yaşıyorsun :/  ayrılma ihtimalin yokmu canım 
0 oy
tarafından
Arkana bakmadan uzaklaş oradan bacim
0 oy
tarafından
2 senelık evlılık 8 aylık bebegın var evlenır evlenemz hamıle kalmıssın nerdeyse hergun dover dıyorsun ben anlamıyorum 
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Kız abin amcan dayin yok mu babayiğit söyle güzelce bı dovsunler seninkini aklı başına gelir. 
tarafından
Zatwn amcasının oğlu mus
(3,127 puan) tarafından
Ay valla Allah'tan babamda abimde var bişey olsa ağzını kırarlar benimkinin :)
tarafından
Amcamın oğlu ama nişanlıykem tanıdım yabancıydı yani hala öyle akraba evliliğine karşıyım bu yüzden teyzelerimde öyle yıllardır çekiyorlar dediler bana ama işte nasipte öte yol yok babam hiç istemedi bana kaça kere at dedi yüzüğü evlenince anladım gerçekleri
(3,127 puan) tarafından
Keşke atsaydin bacım akraba evliliği gerçekten kötü hem sağlık açısından hem huzur açısından mutlu olan tabi vardır ama bu tartışma olayları filaan çok kötü insan sahipsiz gibi kalır
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Elindeki çocukta iki gün sonra şiddet yanlısı yabani Bi cocuk yetişkin olacak kaç kurtar kendini o cocuk o evde daya çok rezil bi hayatı olacak bile bile çocuğu da kendini de ateşe atıyorsun yapma 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Çocuk olmadan önce nasıldı yine mi döverdi evlenir evlenmez mi başladı 
tarafından
Aynıydı boşanacaktım hamile olduğumu öğrendim ailesine dedim diyorumda hala çocuk olunca düzelir diye beni böyle ettiler
0 oy
tarafından
Elleri kırılsın serefsizi pisliğin boşan kurtul.
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Bacım sen daha neyi bekliyorsun daha ne kadar kötü olabilir Allah aşkına çocuğu zaten alamaz annenin yüz kızartıcı bir suçu olmadığı sürece o kadar küçük çocuğu babaya vermezler git kurtar kendini 
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Bebegin küçük devlet sana verir  yanlış hatirlamiyorsam 2-3 yasindan sonra baba dava acarsa cocugu almak icin dava acabilir diye biliyorum. Ama. Ailen arkandaysa bence ailenin evine gittigin gibi dava ac dayak yemek nedir ya kacinci yuzyilda yasiyoruz bir insan 7 sinde neyse 70 inde de odur Allah yardimcin olsun umarim ailen arkanda durur 
0 oy
(1,371 puan) tarafından
*** alır o çocuğu. Vermicekmis ya *** vermez onun gibi insana kim çocuk bırakır acaba hep boş laf bunlar ya her gün dayak yedigin evde durma ailen sahip çıkıyorsa git
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Bi kere insan acaba gitsem mi dedikten sonra o evlilikten kolay kolay hayr gelmiyo degil ki boyle seyler yasaniyo tercihini sen yapacaksin sonucuna katlanacaksin emin ol cocuk icin evlilik cekilmez yarin 2 cocuk olur hic gidemezsin cocuk buyudugunde cekmeseydin bn mi cek dedim diyecek yani babada kalirsada essek gbi bakar evladı sonucta sen biçok kez dayak yiyerek gereken mücadeleni vermissin ölümeyide bekleme bence
0 oy
(848 puan) tarafından
git ailenin evine Bebeğini bırak anana babana çalış hem eve bak hem kendine böyle şamar oğlanı gibi gel dayak git dayak nereye kadar? bugün sana vuran büyüdüğünde çocuğuna vurur . 
0 oy
(2,574 puan) tarafından
Iyice bi döv ondan sonra çek git geride dönme onun kapısına hayırdır herkesin bi haysiyeti şerefi vardır 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 124 göst.
3 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,340 göst.
0 oy
3 cevap 155 göst.
28 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gulistaN18 (2,132 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 557 göst.
22 Ocak 2022 Aile kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu

377,333 soru

11,292,170 cevap

34,710 kullanıcı

...