0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (364 puan) tarafından
Kızlar oğlum koltuklara inip cikmayi öğrendi 3 4 gündür. Ancak koltuğun kenarlarına gelip kendini sarkıtıyor yada bacağını atmaya çalışıyor haliyle düşecek diye 2 dakika yanliz bırakamıyorum. Ne zamana kadar öğrenir ordan düşünce canı aciyacagini ya da ne zaman bunu yapmaktan vazgeçer şuan keşfettiği için mi sürekli bunu yapıyor acaba 

9 Cevaplar

0 oy
(364 puan) tarafından
Ayrıca salonda lambader sehpa berjer ne varsa hepsini kaldırdım 2 koltuk bi hali kaldı her yere çıkıyor ne zaman geçer bu durum ne zaman evim derdi toplu duracak 
tarafından
Kaç yaşında bizimki 2 yaşında birebir aynı evde dediğin gibi ne varsa kaldırdım kendine zarar veriyor çünkü
(364 puan) tarafından
Daha yeni 1 yaşına girdi masalhh bir girdi pir girdi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yenı kesfettı ve artık her an dıkkat etmen gerek en az 1 ay kendı inip cıkana kadar ıcın rahat edene kadar 
(364 puan) tarafından
Kendi inip çıkıyor öğrendi onu ama kenarlara gidip bacağını atmaya çalışıyor oranının tehlikeli olduğunu anlatmaya çalışayım bari ınsalhh bırakır bu huyunu
0 oy
(854 puan) tarafından
benim oglumda 17 aylik koltuga cikip assagiya atliyor defalarca dustu agladi yinede yapiyo elbet yapmayi birakir diyip serbest biraktim gozetimim altinda yapiyo kizmiyorum cunku kizarsam inatlasip daha cok yapiyor bu da beni daha cok yipratiyor
(364 puan) tarafından
Doğru ya kızarsam dediğin gibi inatlasabilir o kısımlara battaniye serdim 4 katlı atlarsa canı yanmasın diye alışana kadar
(854 puan) tarafından
iyi yapmssin canim kendi haline birak irakir senin kizmadigini gorunce
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Bazen canlarının yanması lazım az bişey yada normal inme pozisyonunu göster yada biraz insin gözlemle sonra sıkılır illa
(364 puan) tarafından
Doğru haklısınız ya düştü daha önce ağladı baya da ama yetmemiş demek ki:)
0 oy
(2,593 puan) tarafından
anlamıyorlar canım benim oğlum öyle düştü bileğini kırdı kolu alçılı alçılı gene zıplıyordu farklı bir şekilde çalışıyor beyinleri şuan 2 yaşında 2-3 aydır yavaş yavaş anlamaya başladı tam değil yine
(364 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun
(2,593 puan) tarafından
çok sağol canım
0 oy
(265 puan) tarafından
Senin kontrolunda ilk düşmesine izin ver hemen ağlaması durunca inmesi gerektiği şekli göster arkasi  dönük geri geri yaparak

Soneaki  çıkmalarında çıksa bile tepki  verme çünkü dikkat çekmek için yapıyor benimki de 1 buçuk yaşında içim  gidiyor cıktı düşecek diye ama temizlik taparken farkettim hiç ilgilenmezsem kendi iniyor başka şeyle oyalanıyor çok çakal :) 
(364 puan) tarafından
Gerçekten çok fenalar ya bende 2 dakika hic yanliz bırakamıyorum çok tehlikeli olmaya başladı
0 oy
(3,257 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

bunun gibi mi :ermm:

(364 puan) tarafından
Evet ya aynn
(3,257 puan) tarafından
Bizimki bunu hep yapıyor artık düz inmiyor koltuktan ama düşme olayı yok
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Benim kiz hep öyle:D
0 oy