0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (103 puan) tarafından
Kızlar ya uyuttum ne güzel yattı çığlık çığlığa kalktı 2 gündür böyle sizlerin de bebekleriniz böyle mi şimdi oturduk ailecek maşa izliyoruz sırf sussun ağlamasın bağırarak diye kendini harap etti 

13 Cevaplar

0 oy
(3,652 puan) tarafından
Diş patlatıyor olabilirmi
-Reklam-
0 oy
(346 puan) tarafından
Valla benimkinde de Haller var jdjdjd atak olabilir belki sizinki ya da rüya girmiş olanilir normal ben tam anlayamadım çünkü ucngundur hasta kızım hasta olduğunda dolayı diyebdusunyorum bizde gece kalkma yok şükür ama memeyi istemiyor yemek yemeyi reddediyor ara sıra her zaman yediğinde az yiuor  
0 oy
tarafından
Benimkide bazen uykusunda öyle korkuyor yeni girdi 1 yaşına 
0 oy
tarafından
Canım benimki 9aylikken ağlayarak uyanmaya başladı bir sure sonra götürdük wpilepsisi varmış megerse dış sandık biz aldırış etmemiştik açıkçası şuanda 18buçuk oldu 3ilaç kullanıyor sülalede hiç yok böle 
tarafından
Rabbim şifa versin benimde kızım 10 ayına yaklaştı uykusunda aglıyor sız o hastalığı nasıl ogrendım iz bir hastalık olsa kanda gözukmezmı yoksa Baska testlermi yapılıyor
0 oy
(230 puan) tarafından
Bazen kızımda öyle oluyo nazar duası okuyorum  biras sakinlesiyo..bazen yanımda uatiyo abisiyle eşim gece nöbetinde olduğunda agliyo çığlık çığlığa yanında olduğumu hissednce skainkesip.uyuyo..
0 oy
tarafından
Diş çıkarıyo olabilir
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Canım aynıyız sebebi ne anlamıyorum azı dişi geliyo diye düşünüyorum sence ne? 
(103 puan) tarafından
Bende azı dişeleri diye düşünüyorum çünkü elini ısırıyoruz arka tarafa doğru götürüp çok zorlandım üç dört gündür
(1,849 puan) tarafından
Günde 1 mryve yiyo onla yaşıyor arada kraker ve anne sütü baska bişi yediremiyorum
(103 puan) tarafından
Bende ağlıyor ya türlü türlü hele kahvaltı en zorlandığın öğün
0 oy
(976 puan) tarafından
Diş çıkarıyodur canim
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Dış geliyor annesi calpol ver rahatlasin yavrum 20 aylık bak daha yeni rahatladık  dişlerden 
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Diş çıkarıyorsa olabilir benim kız da yapıyordu çünkü
0 oy
tarafından
Dış cikariyordur. Bir yeri ağrıyorsa ondan bagiriyordur
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Diş olabilir bizim ki de aynı huzursuzluğu gösteriyor 

Soğuk suyun içine ağız mendiliyle ıslatıp veriyorum ya da soğuk salatalık veriyorum geçer inşallah bir haftaya
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Dişi olabilir kulağı olabilir benimki de sürekli uyanıyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde SweetDreams00 (1,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 250 göst.
6 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Basak08 (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 196 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 109 göst.
3 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bttrx (9 puan) tarafından soruldu

381,156 soru

11,410,634 cevap

34,951 kullanıcı

...