0 oy
397 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (636 puan) tarafından
Diyelm su geldi yada Nisan yada ne bilim açılma vs artk her ne olduysa.  Doğumdan sonrami oda gösteriliyor yoksa odamız hastaneye geldgmzde belli oluyor eşimiz odadmi bekliyor yani eşyalar vs nereye konuyor . Doğumhane kapsindami kalıyor herşey ilk gebelgm bilmyrm özeller de nasl sizin nasldi.

24 Cevaplar

0 oy
(5,239 puan) tarafından
Simdi suyum geldi hastaneye gittik doktoru bekledik o sıra işlemler yapıldı odam gösterildi falan eşimle annem odada bekledi dogum oldu kızımı gösterdiler sonra ben çıktım dikişler yapıldı falan 
-Reklam-
0 oy
(2,976 puan) tarafından
Senin acil suyun acilman vs olsa bile girişin yapıldıktan sonra yani seni doğuma aldıklarında eşine odanızı gösteriler sen gelene kadar yatağın falan herseyin hazırlanır merak etme :) çok heycanlisin çok normal tabiki. 2. Bu heyecan kalmaz xbdhej 
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Direk odan beli oluyo bazı hastanelerde odanda doğum yapıyorsun İzmir'deki devlet hastanesi öyle 
0 oy
(782 puan) tarafından
Benim normal doğumdu ,sabah  suyum geldi  hastaneye gittik benim doktor yoktu baska doktor suyuna ve acilmama bakti sonra beni sanci odasina cikardilar orda süreç ilerledi sana tavsiyem fazla bu konulari irdeleme benimde ilkti ama herkesin süreci farkli oluyor ve sakinliğini koruman icin onceden hersey hakkında  bilgi edinmeyi önermiyorlar  hayırlı dogumlar canim saglikla kucagina al minnagi

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 323 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hlal (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 76 göst.
28 Ekim 2023 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 453 göst.
16 Ocak 2021 Diğer kategorisinde yılmaz. (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.