0 oy
635 göst.
Diğer kategorisinde (3,127 puan) tarafından
Kızlar bebek sahildeki haberden sonra biri de galata da kendini yakmış herkes kafayı yemiş ülke beni iyice korkutmaya başladı  

https://twitter.com/Mansete_Bak/status/1531673748520181761?t=wlXz0WtHPACr_7-g2UZXJw&s=19

10 Cevaplar

0 oy
(15,205 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Nolcak ülkenin halı hal değil. Eskiden meclisin önünde yazafkasa attiklari zaman bastakiler utanır uzulurdu. Şimdi adamlar kendini yırtıyor yakıyor. Bana misin diyen yok

Acız diyor. Abartı olduğunu düşünüyorum diyor. İnsanların gelecekten umudu kalmadı.
(3,127 puan) tarafından
Çok çok haklısın canım bir de dalga geçer gibi açıklamaları var yüzü de kizarmiyor
tarafından
Yavaş yavaş kurbağa gibi hasliyorlar alıştık artık. Bide eskiden şöyleydi böyleydi diyenler gelsin şimdi hadi. Böyle diye diye 100 yıl geriye gittik
-Reklam-
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Merak ettim bi bakım ateşle yaktı galiba
(331 puan) tarafından
Aynen katılıyorum ztn o kostümle elinde orakla neden Beyoğlu'nda gezsin ki
(3,205 puan) tarafından
Hani canli bomba olayi da vardir ya para karşılığı yaparlar ölümü de göze alırlar, bunun da belli ki biyere sesini duyurmak istemiş gibi hali var canını ortaya koymuş, yoksa ölmek için çok seçenek var.
Şu seçimler yaklaştıkça ortalık daha çok karışacak gibi hadi hayırlısı
(331 puan) tarafından
Evet olabilir insan ölmek için neden bu yolu seçsin ki diri diri yanmak ölümün en zor olanindandir eminim bide adam keyif alarak çırpınmadan yanıyor ya
(1,092 puan) tarafından
Mehdi geliyor falan diye yakmış kendini galiba allahim insanlar iyice çıldırdı ya bebek sahilde ilişkiye girenlerrr esenler e 5 ye kadınin biri çıplak yürümüş yan yolda manavgattada bir kadın ve oğlu çırıl çıplak dolaşıyordu ortalıkta . Resmen kıyamet alameti bunlar ya vallahi sanırım kıyamet koptu arsizlik arşa ulaştı
(3,205 puan) tarafından
Hep arsızlık baksana bnce provokasyon gibi
0 oy
(331 puan) tarafından
Güneş herkesin beynini yakmış belli bu ne ya saçma sapan şeyler okuyorum bugündür ki dışarıya adım atmaya korkar oldum artik
(3,127 puan) tarafından
Valla öyle ya
(2,835 puan) tarafından
Güneş değil baştaki adam herkesin aklıyla kafasıyla dalga geçip oynuyor
0 oy
(196 puan) tarafından
Ohaa çok şaşırdım snr yorumlara baktım herkes niye izliyo demişler ben orda olsam o şok ile bende izlerdim galiba niyet izlemek degil ama bence herkes orada şoka girmiş. Diger demek istediğim ise asami kim bilir ne bu hale getirdi umarim yasar ve hayata sımsıkı tutunur bi insan kolay kolay kendini yakmaz, can tatlıdır. Allah o adami bu duruma getirenlerin belasini versin :(
(3,127 puan) tarafından
Amin canım bende üzüldüm insan neden kendini yakar ki benim en korktuğum şey
0 oy
(2,150 puan) tarafından
Çocuğuyla dikilip izleyenlere hayret ettim bende o çocuğun psikolojisini düşünmüyorlar mı aceba 
(2,150 puan) tarafından
Adam sarhoş flan mı aceba acı hissetmezler miş heralde madde flan aldıysa belki Allah bilir tabi
(196 puan) tarafından
Kizlar bilmiyomusunuz cidden ates sinirleri aninda öldürür o yuzden acı çekmez o sekilde aci çekmemesi cok normal
(2,150 puan) tarafından
Yok kız bilmiyorum ama öldürmüyodur ya çünkü yanlışlıkla yananları flan da gördük deli gibi çırpınıyolar bunda bi sıkıntı var
(3,127 puan) tarafından
Ay evet ben ixletemem uzaklasirim ordan
(3,205 puan) tarafından
Evet yananlar gördüm sağa sola kaçışiyor yardım  istiyor, bu başka ya kostüm mu koruyucu yoksa
0 oy
(264 puan) tarafından
Nerede çokluk orada ......
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Az önce Twitter a bakıyım dedim bakmaz olaydım. Esenyurtta çocuğa taciz e 5 te çıplak bi kadın manavgatta çıplak kadın yanında çocukta vsr sahilde çiftleşenler. Bankta anadan iryan güneşlenen kendini yakan. Taş devrinde yaşasaydım da bunlarla aynı döneme gelmeseydim. 
0 oy
tarafından
Milletçe nereye gidiyorz merak ediyorm
0 oy
(996 puan) tarafından
En çok da çocukların izlemesi üzdü beni biri de selfie cekiyo yanan kişinin önünde anlamadım acısız nasıl duruyo üstünde değişik Bi kiyaget var acaba o mu engelledi acı çekmesini anlamadım 
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Ya izleyen çocuklarda var ..:(:( kim bilir ne derdi vardı adamın 

Altında açıklama var hastanede tedavisi sürüyormus ve soruşturma başlatıldı diye 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 336 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 321 göst.
22 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 810 göst.
5 Aralık 2021 Aile kategorisinde Birprensannesi59 (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 904 göst.