0 oy
160 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (364 puan) tarafından
Arkadaşlar spiral taktırmak istiyorum özel hastanelerde 600 liradan başlıyor o yüzden devlet hastanesinde ücretsiz taktirayim dedim.Bi tanıdığım özel hastanede taktirdi cok memnun kayma vs. Olmadi diyor annem yıllar önce devlet hastanesinde taktirmis kardeşime hamile kalmış kayma yapmış sanırım devlette taktırma iyi değil diyor sizce özel veya devlet hastanesi diye fark eder mi devlete taktirirp memnun kalan var mı 

12 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Devlette taktirdiydim canim  3 sene oluo  bi sknti yok
(364 puan) tarafından
Öyle mi ya bende şimdi ücretsiz takılıyorken niye 600 lira vereyim diyorum
(22,070 puan) tarafından
Vücuttan vücuda degisiyo bana yaradı bi başkasına yaramiyo dene gör bi canim nolacak
(364 puan) tarafından
Tmmdir saolasin torununun için deniyecegim ha birde sey sorsam adet gününde mi gitmek gerekiyor
-Reklam-
0 oy
(5,491 puan) tarafından
İnsandan insana değişiyo, kimisinde hiçbir sorun olmadan bile hamile kalabiliyo
(364 puan) tarafından
Aynn biraz da şans işi sanırım annem öyle diyince korkuttu beni
0 oy
(479 puan) tarafından
Bende 2019 da taktırmıştım geçen sene çıkartım hiçbir sıkıntı görmedim 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ben ana sağlığında taktırdım cnm ve daha kayma olmadı şükür 
0 oy
(119,168 puan) tarafından
ozel hormonlu takiyo kaysada gebeluk olmuyo 
0 oy
tarafından
cnm bunun devletin yada özelin takmasıyla alakası yok kişinin bünyesiyle alakalı..ben 3 kere taktırdım 3ü de devlette oldu..biri 5 sene kaldı biri 2 sene kaldı kaydı diğeri 8 aydır duruyor
0 oy
tarafından
Ben kışın taktirdim ama benim bunyeme yaramadı. Hergün adet oluyordum asiei karnım ağrıyordu. Ve aşırı yoğun oluyordu. Kaç kere pıhtı gibi düştü. En sonunda cikarttirdim
0 oy
(2,202 puan) tarafından
Annem 17 sene kullandı, bir kaç yıl önce çıkarttırdi. Doktor demiş ilk gün ki gibi kalmış. Bence fark etmiyor 
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Aile planlama merkezinde takmıştım 5 yıl boyunca bir sorun yaşamadım
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Keşke banada olsada bende taktirsam 
0 oy
(339 puan) tarafından
Devlette taktırdım 4 sene olmadı çıkarttım BebeğiM doğdu 3 aylık olunca gene taktırdım bebeğin nasibinde doğmak varsa eğer hertürlü doğar zaten bence pek farkı yok devlet özel 
0 oy
tarafından
Devleti özeli mi vat bu işin canım öyle şey mi olur kontrollere düzenli git bi sıkıntı olmaz yani 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 174 göst.
9 Kasım 2022 Aile kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.
0 oy
3 cevap 170 göst.
28 Ocak 2021 Aile kategorisinde Kbensglsm (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 151 göst.
14 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu

378,448 soru

11,328,001 cevap

34,783 kullanıcı

...