0 oy
169 göst.
Aile kategorisinde (788 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar 2 hafta önce spiral taktırdım gittiğimde adetim bitmek üzereydi ama taktırınca inanılmaz çoğaldı şuan bile o kadar yoğun ki 2 ay önce doğum yaptım bu kadar kanamam olmadı başına gelen var mı doktorum bu hafta poliklinikte yokmuş gidemedim nedendir acaba hatta pazartesi günü 3 hafta olucak hala kesilmedi azalma bile yok 

3 Cevaplar

0 oy
(2,323 puan) tarafından
Düzensizlik ve kanama normal ama aşırı kanama varsa kadın doğum acile git görün. 
(788 puan) tarafından
3 haftadır azalmadı bile gittiğimde adetim bitmek üzereydi saatte bir Orkid değiştirmek zorunda kalıyorum o derece
(507 puan) tarafından
Bende oyleyım ama 3 gun yogun goruyorum adet sonra azaluyor bacagın agrı yapıyormu
-Reklam-
0 oy
(143 puan) tarafından
bendede var ria takildiktan sonra adet kanamalari çoğalıyor ve ağrısız adet dönemi gecirirdim şimdi biraz sancılı oluyor
(788 puan) tarafından
Acaba namaz kılabilir miyim ki
(507 puan) tarafından
Bende adet olunca karında degıl bacakta agrı oluyor
0 oy
tarafından
Adet düzensizliği ve yoğun kanama normal ama 3 hafta uzun süre belki vücut spirali kabul etmiyordur 
(507 puan) tarafından
Bende bacak agrıdı yaptı sence spıralı vucudum kabul etmıyormudr
tarafından
Olabilir valla bende ağrı yapmadı öyle çok kanama da çok olmadı 3 hafta çok fazla senin mutlaka git doktora
(507 puan) tarafından
Bende 2 ay oldu tam adet olunca bacagım agrıyor
(788 puan) tarafından
Gidicem canım kesin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 260 göst.
11 Mart 2021 Aile kategorisinde Eliknt (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.
0 oy
6 cevap 174 göst.
9 Kasım 2022 Aile kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 160 göst.
1 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ymckrm (364 puan) tarafından soruldu

378,322 soru

11,323,375 cevap

34,775 kullanıcı

...