0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Sezeryan olan anneler utanarak soruyorum ama kusura bakmayın. Sezeryan doğum sonrası lavabo ihtiyacınızı hangi lavaboda giderdiniz yani evimde klozet yok normal lavaboya oturulur mu sorun yaşayan var mı 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayy çok zor olur ya :( ben eskiden kolzet hiç sevmezdim hamileliğin son aylarında alıştım hala klozet kullanıyorum. Utanacak bişey yok niye utanıyorsun ins sen zorlanmazsin 
(12 puan) tarafından
İnşallahh canım benim ne güzel bende klozet düşündüm de malum ortalığın pahalılığı bi. Hayli zorluyor
tarafından
Doğru diyorsun bir süre annende fln kalsan eğer klozet varsa. Eğilip kalkarken şuan bile zorlar seni insan ağırlaşıyor çünkü .
(12 puan) tarafından
Aynen öyle canım benim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Evde klozet vardı kuzum normale hiç oturmadim bir sorun olur mu bilmiyorum. Bilen biri çıkar inşallah dikişlerin zorlanmasin Allah korusun 

(12 puan) tarafından
Bende ondan korkuyorum canım daha doğum yapmadım son haftalarım onu düşünüp duruyorum nasıl olur nasıl yaparım diye
tarafından
Doktoruna muhakkak danış kuzum sakın unutma. En doğru bilgiyi o verir sana . Yani bu dikişler kolay asinacak dikiş değil ama doktor daha iyi anlatır kuzum
(12 puan) tarafından
İnşallah canım doktora sormak aklıma gelmemişti ama mutlaka soracağım
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Canim ben klozet kullandım yani zorlanirsin normal tuvalete kaç gün oldu doğum yapalı
(12 puan) tarafından
Daha doğum yapmadım canım son haftalarım onu düşünüp duruyorum nasıl olur nasıl yaparım diye klozet yok işte
0 oy
(1,097 puan) tarafından
İlk 2 gün hastanedeyken zorlanmıştım klozete otururken. Hatta sondayı çıkardılar tuvaletim geldi. Eşimi evden çağırdım beni lavaboya götür diye. Gelmesini bekledim girmek için. :) Küçük tuvalet zor olur bence. İlk bir kaç gün doğrulup oturmak zor oluyor
(12 puan) tarafından
Doğrudur canım Rabbim yardımcımız olsun inşallah
(1,097 puan) tarafından
Bi haftayı atlattıktan sonra yaparsın ama ilk 1 hafta için çözüm lazım. Bazıları sandalyeyi kes demiş bence mantıklı klozet gibi olur daha rahat olur
0 oy
tarafından
Normal çok zor olabilir klozette bile zor oturdum
(12 puan) tarafından
Doğrudur canım ne yaparım nasıl yaparım bilmiyorum ya bi sizlere danışayım dedim
0 oy
tarafından
Kuzum normal tuvalare oturamazsin en az 1 hafta biz sandelyenin ortasını kesmiştik o şekilde yapmıştım ben
(12 puan) tarafından
O nasıl oluyor canım işe yaradı mı nasıl yaptınız yani
tarafından
Evet kuzum yaradı normal sandalyeyi kestik hani bazı tekerlekli sandalyelerde oluyor ya lazimlik onun gibi birşey oldu o fiyatı vermeyelim diye böyle birşey düşündük
0 oy
(7,257 puan) tarafından
Çok zor oluyor cnm canından can gider vala bnde oğlumda sezaryan oldum kaynanada kaldım sırf klozet var diye 
(12 puan) tarafından
Ne güzel benim de annemde varda orda da nasıl kalayım ki
(7,257 puan) tarafından
Cnm bnmde az kaldı doğuma ama busefer kendi evimde kalcam bı denicem yine çok zorlanirsam plastik sandalyeler varya onu kestircem ortasını öyle idare etmeye çalışicam yapcak bişi uok
(12 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim bendde son çare o şekilde yaparız inşallah
(7,257 puan) tarafından
Rica ederim canım ♥️
0 oy
tarafından
Normal tuvalet çok zor ve ağrılı oluyo cnm Allah yardımcın olsun inş ❤️ evimde klozet var ben klozete gittim ☺️
(12 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim inşallah düşünüp duruyorum nasıl olur nasıl yaparım diye
tarafından
Doğum yapmadiysan biran önce klozet al cnm aksi takdirde çok zorlanirsin
(12 puan) tarafından
Klozet koyacak yer yok canım :( hiç beklemez hemen alırız da :(
tarafından
Anladım bacım
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Klozet bile oturup kalkarken zordu alaturka insanı mahveder diye düşünüyorum 
(12 puan) tarafından
Son haftalarım aklıma geldi bi sorayım dedim canım nasıl olur bilmiyorum :(
0 oy
(3,131 puan) tarafından
Klozet daha iyi diğeri zor oluyor 
(12 puan) tarafından
Klozet olsa hiç düşünmem de normal tuvalet olduğu için nasıl olur diye düşünüyorum sizlere de sorayım dedim canım
(3,131 puan) tarafından
Bizim evde de klozet yoktu biraz zorlandım bende
(12 puan) tarafından
Dikişler ağrıyor mu eğilip kalkmanız nasıl oldu
(3,131 puan) tarafından
Tabiki de ama çok ağrım olmadı
(12 puan) tarafından
İyi bari çok şükür canım
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Plastik sandalye aldır ortasını kestir canım oturup kalkarken çok zor olur
(12 puan) tarafından
Sandalyeyi tuvalete koyuyoruz nasıl olacak canım ay mideniz bulanır Hakkınızı helal edin gerçtekn sormak istemezdim böyle bi soru ama çok zordayım bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var  
(3,832 puan) tarafından
Evet delik yerin üstüne denk getirin
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Canim eğer hiç şansın yoksa plastik sandalyeyi kes oraya otur onuda tuvalete koy yani anlatabildim mi bilmiyorum oturma dikişe zarar verir çünkü klozete otururken bile canın aciyor degilki normal tuvalete.. kendini hiç zorlma plastik sandalyeyi eşin kessin o şekilde idare et 
(12 puan) tarafından
Tuvalete koyuyoruz değil mi canım en son çare öyle yaparız sanırım diğer türlü çok zor olacak gibi fazlasıyla :(
(2,972 puan) tarafından
Aynen canım ama dikkat et kaymasin idare edersin bir süre o şekilde
(12 puan) tarafından
Kayma riski de var değil mi neyse son çare o şekilde yaparız inşallah canım çok teşekkür ederim
0 oy
(14,020 puan) tarafından
Biraz zor olabilir eğer imkan varsa hasta tuvaleti alabilirsiniz 
(12 puan) tarafından
O nasıl bişey canım ilk defa duydum
(14,020 puan) tarafından
Lazimlik canım yetişkinler için
0 oy
tarafından
Bende klozet yok normal tuvaleti kullanıyorum 1 hafta oldu sezaryen olalı zor ama alisiyosun canım 
(12 puan) tarafından
Zor  oluyor mu canım çok düşünüyorum nasıl olur nasıl yaparım diye
tarafından
Zor oluyor da alışıyorsun canım benim ilkinde de böyle olmuştu gönül ister ki klozet olsun ama napcan
Kendini korkutma çok dikkat et ama
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Canim ben annemlerdeydim dogumda onlarda da klozet yoktu ilk on gun kadar seyyar tuvaletler oluyo medicallerde onlara yaptim sonrasinda kendi istegimle alaturka tuvalete basladim basladim dikislerim iyilesmisti ama senin nasil nlur bilmem ben cabuk toparlandim cok sukur
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Zor olur canım alternatif bulmaya çalış mesela sandalye ortasını kes tuvaletin üzerine koyarsınız ona oturup yap veya taşınan klozetler var bebek lazimliginin büyüğü onu düşünebilirsiniz 
0 oy
tarafından
Ay canim ya hastanedeki klozet asagidaydi ben ona bile otururken zorlanmistm evdeki yuksek biraz daha rhatti yer cok zor olabilir :(
0 oy
(351 puan) tarafından
Ayy klozette bile insan çok zorlanıyor oturup kalkamıyorsun Bi çözüm bulmaya çalış canım yoksa çok canın yanar
0 oy
(421 puan) tarafından
Benim normal tuvalet vardı o kadar zorlandım ki hele en başlarda egilemiyiordum üstüme sıçriyordu sürekli üstümü değiştiriyordum yani zor oldu tam oturamadan yaptım bir süre 
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Klozet e bile zor oturdum canım ben zorlanırsın diğer tuvallete annenlerde falan varsa bir süre öyle idare et bence 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 207 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 152 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde balerin (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 44 göst.