0 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde (3,527 puan) tarafından
Kızlar öğlen 3te sezeryan la doğum yaptım fakat hala iftarını yapamadım hemşire bol su iç mutlaka git dedi içiyorum meyvesuyu falan ama yok. Birde sütüm çok az geliyor bisürü uğraştım 25 ml bile çıkmadı ne yapabilirim 

4 Cevaplar

0 oy
(439 puan) tarafından
Tuvalete mi çıkamadın anlamadım ki iftar ne 
(439 puan) tarafından
Eğer öyleyse ben de sabah sezeryandan çıkmıştım 2 gün sonra hastaneden çıkınca akşam tekrar gidip lavman yaptırmak zorunda kaldım duphalac diye bi şurup yazmıştı doktorum ama pek faydası olmadı bana
(3,527 puan) tarafından
Ay yazmamışım idrara çıkamadım canım
(439 puan) tarafından
Aaa onu ilk defa duydum
(3,527 puan) tarafından
Evet ya öğleden sonra çıktım ameliyat tan bu saat oldu yapamadım
(439 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ilk başta benim de öyle olmuştu
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sürekli yürü.Sut senin bünye ve genetiği ile ilgili bir durum bebeğini emzirdikce sütün gelir pompa makinan varsa sağ sütünü süt kanallari acilir.Mutlu olursan sütün cogalir
(3,527 puan) tarafından
Yürüyorum canım saat başı kalkmaya çalışıyorum zaten bebeğim küvezde sürekli sağıyorum anlamadım niye böyle az az çıkıyor
(6,203 puan) tarafından
İlk gün olduğu için çok normal
(3,527 puan) tarafından
Bide 9da sondayı çıkardılar daha idrarımı yapamadım olabilir mi hemşire gelip gidip soruyor psikolojim bozuldu artık
(6,203 puan) tarafından
Stres yaparsan olmaz.Sen yürü,suyunu iç o gaz illaki çıkacak gaz çıkmasa bile büyük tuvaletini yapman yeterli
(3,527 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Kendini gelick diye baskıya sokma sürekli yürü rezene meyve suyu su vs iç ağrın var diye yatma sakın bende sezryan oldm ertesi gün sabah cikabildm tuvlte kaç katlı hastnydi merdivenlerden indim ciktm dolaştım hep süt konusna gelince daha yeni doğum yapmasn bol bol emzir bebeğini emdikçe artick sütun siknti stres olma rezene yi ihmal etme hem güzel süt yapar hem senin hem bebeğin gaz sorununa iyi gelir geçmiş olsun saglickla büyüt insallah
(3,527 puan) tarafından
Çok sağol canım bebeğim küvezde sabah sütümü vericekler ama çok az çıkıyor öyle yapıyorum canım yürüyorum ama ben idrara bile çıkamadım daha
tarafından
Sonda takılı degilmi sana bana amlytta sonda takmislardi sadce büyük tuvalt e çıkmam lazmdi rica ederim canım bak sana şiddetle tavsiye edicm şey rezene ve tahin helvası bol bol ye ve bol su iç aşırı güzel süt yapıyor rabbim bebisinde şifa versin erken dogm mu oldu nedn kuvezde canım
(3,527 puan) tarafından
Sonda takılıydı 9da çıkardılar hemşire su iç idrara çık dedi 12 gibi sordu yok dedim yürü bol su iç dedi içiyorum yürüyorum ama olmuyor
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Canm bnm üç gün sonra gelmişti şimdi Allah'a Şükür iyi devamlı sağ bnde 13 de sezeryan olmuştum akşam 22 lerde idara çıkmıştım 
(3,527 puan) tarafından
Bende sabah 6da çıkabildim şükür sağol canım sağıyorum az da olsa geliyor

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 223 göst.
1 Haziran 2022 Diğer kategorisinde BKMEC (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Berf (6,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 443 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu