+1 oy
262 göst.
Aile kategorisinde (345 puan) tarafından
Emen bir bebeğim var gece de sürekli uyanıyo memeyi alışkanlık edindi bende her uyandığında emzirmiyorum artık bağımlı oldu nerdeyse. Ayakta sallayarak veya beşiğin de pış pış diyerek uykuya geçmesini sağlıyorum. 6 aydır eşim bir gece benden önce uyanıp da şefkatle uyumasına yardımcı olmadı ya. Öff diyo ağladıkça Benim memem yokki kalkıp napıcam diyo. Bana bırak uyku eğitimi veriyim diyo oda odaya bırakacaz ağlaya ağlaya öğrenecekmiş yüzden ona hiç güvenmiyorum Sizin eşleriniz nasıl

24 Cevaplar

0 oy
(2,982 puan) tarafından
Benimki sadece benimle uyuduğu için babası uyutmaya çalışsa da uyumaz ama tabii ki o da benimle birlikte uyanır ben kızıma bakarken bazen mamasını yapar sağ olsun ama eğer çok ağlar uyumazsa ben çocuğu alır diğer odaya giderim uykusuz işe gitmesin diye 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Elini bile sürmedi. Bende aldım parasını uyku eğitimi aldim. O rahat ben rahat. 
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Hiç hiç bakmaz ilk doğduğu zamanlar ben artık dayanamiyordum uykusuzluğa eşimi kaldiriyordum birazda sen bak ben yatayım diye ozaman bakiyordu yarim saat 1 saat sonra acıkmış diyip geri getiriyordu şimdi asla ama asla gece kalkıp bakmiyod

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 194 göst.
1 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Nzz123 (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 282 göst.
+1 oy
36 cevap 611 göst.
2 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu