+1 oy
256 göst.
Aile kategorisinde (274 puan) tarafından
Emen bir bebeğim var gece de sürekli uyanıyo memeyi alışkanlık edindi bende her uyandığında emzirmiyorum artık bağımlı oldu nerdeyse. Ayakta sallayarak veya beşiğin de pış pış diyerek uykuya geçmesini sağlıyorum. 6 aydır eşim bir gece benden önce uyanıp da şefkatle uyumasına yardımcı olmadı ya. Öff diyo ağladıkça Benim memem yokki kalkıp napıcam diyo. Bana bırak uyku eğitimi veriyim diyo oda odaya bırakacaz ağlaya ağlaya öğrenecekmiş yüzden ona hiç güvenmiyorum Sizin eşleriniz nasıl

24 Cevaplar

+1 oy
(3,485 puan) tarafından
Oğlan küçükken kalkıp uyutuyordu saolsun ☺️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Yani çocuğu duymaz ama ben artık çok yorgunsam kendim çağırıyorum birazda sen salla diye 
0 oy
(16,289 puan) tarafından
Benimkiler emmedi fazla mama veriyorum uyandıklarında ben duymasam kalkıp biberona su doldurup veriyor çocuklara biri 2 bucuk biri 3 bucuk yaşında 
0 oy
(6 puan) tarafından
Benim ki de öyle biz ayrı yatıyoruz 
(1,928 puan) tarafından
Bizdede durum aynı :)
0 oy
tarafından

Bi doguruyumda hayirlisiyla cevabi vererim :D

0 oy
(392 puan) tarafından
12 aylik olacak masallah diyim gece esim ilgilenir uyandiginda ya ayagina alir ya besikte sallar.ben bi kez emziririm gece okadar bazen iki
0 oy
tarafından
Nnmki de kızım uyandığında kalkar yastığını alır dışarı kaçar 
0 oy
tarafından
Ay saolsun yapar ❤️ gece 1 de geliyo bu aralar sabah 7 de işe gidiyo oglum cok sık uyanir çoğu zaman hatta her zaman beni kaldirmaz kendi uyutur
0 oy
(97 puan) tarafından
Vallahi canim çok sukur eşim herkonuda destekcimdir o olmasa ne yapardim diyorum ama gece *** uyanirsa belli seyleri rayina koymalisin 6 aydan sonrasi gece 1 kere kalkmasi lazim her ağladığında ac degildir alışkanlık yapmıştır benimkide ilk haftlar agliyordu memesini agzina verip tekrar uykuya dalmasını sagliyordum öyle böyle alisdi simdi 9 aylik olucak gece kalmasi bile yok artik en son 10 gibi mamasini yer uyur sabah 6 kadar uyanmaz kendine duzen kur bebeginde er yada gec bu duzenine alisacaktir
(274 puan) tarafından
Ahh canım benim meme ile mama bir olmuyo ilk kızım mama ile büyüdü aynj dediğiniz gibi hiç uyanmaz uyurdu mis gibi. Bu bebeğim emiyo ve oraya gelince uyuyo öyle durabilir dakikalarca meme bağımlısı oldu nerdeyse napıcam bilmiyorum kendine de yazık
0 oy
(11,640 puan) tarafından
Allah tazı olsun eşimden 23 günlük bebeğimiz var susmazsa hemen kalkar gelir o avutur 
0 oy
(7,254 puan) tarafından
Kızım 2.5 yaşında. İlk 4 ay anamız ağladı Allah razı çok yardımcı oldu sonrasında bazen yaptı bazen yapmadı. Ben zaten çalıştığı için geceleri onu uykusuz birakmak istemedim ama tahammülum bitince de eşim ister istesin ister istemesin yastigimi alıp ikisini baş başa bırakıp oturma odasına gittiğim oldu (≧▽≦) 
0 oy
(281 puan) tarafından
İlk zamanlar mama da veriyorduk sutum az geliyordu esim sagolsun kalkip yapardi bana seslenmedigi gunler cok oldu simdi mamayi kestik agladimi beni cagiriyor ac mi diye soruyor yeni emzirdiysem uyutur 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Eserse gelir esmezse gelmez. İşi ağır olduğu için o tv odasında yatıyor bende 2 bebe ile yatak odasında bazen ikisi beraber uyanıyor o zaman başlıyor çilem kızım ağladığında kendi yatağında yatmak istemiyor yatağıma alıyorum bu seferde aklim kalıyor ya düşerse diye ki geçen gece düştü çok şükür kötü düşüp Bi yerini vurmadı. Oğlan da yatağında yatmazsa uyumuyor park yatak açıyorum fermuarı yatıyorum yanına yere öyle uyuyor. Dün gece Kızımın ağzı yara avazı çıktığı kadar ağlıyordu gece 3 oğlan da uyandı. Birini ayağıma aldım birini yanıma. Oğlan yattı yanımda ama uyumadı. Kızımı da ayağımda uyuttum yatağa bıraktım indim oglaninda yanında yattım onu uyuttum. Kimse gelip ne yaptın demedi. Üstüne birde gece ağlıyor diye bağırıyordu kalkın kalkın diye. Allah'tan sadece sabır istiyorum şu çocuklar büyüsün. 
0 oy
(1,772 puan) tarafından

Sağolsun cnm eşim Yardim ci olur hatta dün gece kızım huysuzdu uykusu var ama uyuyamiyirdu eşim allah razı olsun yardımcı oldu<3uyutmaya:)

0 oy
(1,449 puan) tarafından
Her zaman hamdolsun ilgilenir yedirir giydirir gezdirir oyu  oynar 
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Yorgun ya da uykusuz olunca ben izin vermem bakmasına ama diger gunler bakar zaten memeyi bırakınca az uyanır oldu
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Gündüz bişey bakmaz ne gecesi 
0 oy
(13,783 puan) tarafından
Uyutur gazını çıkarır karnı açsa bana getirir ya da susturamıyorsa onun dışında kalkıp bakar 
0 oy
tarafından
Orda doğru demiş ama bebeğin küçük daha uyku eğitimi için  sanırım ...... Vallah dizilerdeki gibi değil ki babalar nadirdir .... Kızım 3 yaşına girince eşim işten gelince ilgilenirdi sen uyu derdi 2 saat uyurdum ... Şimdi bebeğim 2 aylık karnını doyur da bir buçuk saat uyu ben bakarım diyor ben uyuyorum ama gece ben ilgileniyorum o uyuyor 
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Değil o ağlatmak ben ağlatsam kızar kıyamaz oğluna çoğu zmnda eşim uyutur özellikle geceleri huysuzsa misal dün 2.30 a kadar ben ilgilendim sabaha kadarda eşim ilgilendi ben uyudum çok aşırı yoruluyo çalışırken ama yine de öff demedi çok şükür ❤

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 181 göst.
1 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Nzz123 (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 265 göst.
+1 oy
36 cevap 590 göst.
2 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu