0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yaa arkadaşlar az önce uzun elbise alacaktım eşimin fikrinide sormak istedim görüntülü arayarak. Turuncu var dı bir de lilası eşimde bende turuncuyu beğendik. Eşim bu çok dikkat çeker dedi bende evet ama senin yanında giyinirim dedim o da dur ben bilgi alayım karar verelim dedik. Bilgi alacağı kişide annesi... Bende annenden alacaksan sakın öyle birşey yapma dedim almıyorum vazgeçtim beni küçük düşürme dedim. O da hata yapıyorsun deyip telefonu yüzüme kapattı. Yaaa ben mi yanlış düşünüyorum bu ne böyle anneci biri değil ama bu tür güyiyim konusunda ki şeyleri Annesine soruyor beni de deli ediyor. Haksız mıyım yaaa 

20 Cevaplar

+4 oy
(13,134 puan) tarafından

Don resmi atardım anana sor hangisini alayım diye:)

(85 puan) tarafından
Ya varya gel seni Bi öpeyim
Aynen canım gecelik at ama en sexsi olanından de turuncumu lilamı
tarafından
Ahgagagagagag
tarafından
Aynı şey aklıma geldi :)))
(1,831 puan) tarafından
Ay hem kahkaha attım hem artıladım kesinlikle bunu yapmalısın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilgi alayim ne ya hoşuma gideni alirim kimseye sormam
tarafından
Bende sormam ama eşimle bu konuda tartıştık daha önceden ben ona sormak istedim. O kalkmış bilgi alayım diyor yaa
0 oy
tarafından

Senin kiyafetinden anasına neymiş ya 

Gelde delirme 
tarafından
Evet ben de delirdim ama bunu nasıl çözeyim ben yaa eşimden de nefret eder duruma geldim artık
tarafından
Beğendiğini al geç bacim eşine bile sorma
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Beş yaşında çocuk musun anneye danışıp elbise alasın çok saçma olmuş komik bir durum yani ne alaka annesi
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Yani benim eşim de bana o şekilde yapsa bozulurum hiç hoş bir şey değil yani atabilir güzel mi falan diye sorabilir ama onay almak nedir abi ya
0 oy
(479 puan) tarafından
Ne alaka annesi siz beğendiyseniz annesini ne ilgilendirir annesi hayır dese almıcakmısn ne saçma birşey bence sen beğendiysen al eşine sorduğun hatta 
tarafından
Biz daha önce bu sorunu yaşadık. O yüzden eşime de sormak istedim ama annesi ne alaka yaa soğuttu kendinden resmen
(479 puan) tarafından
Bence hiç o konuda taviz vermeyin alıyorsanız kimseye sormadan alın çocuk değilsiniz sonuçta
0 oy
(267 puan) tarafından
Ben alıyorum aldıktan sonra bunu aldım güzel mi diyorum.  Eşimde aldıktan sonra mi soruyorsun diyor :) ama zaten ben eşim ne derse uymam kafama göre takılırım danışma sende kafana göre al canım da sikilmaz
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Aaaa daha neler duyıcaz karar komitesi miymiş annesi ne mana yanii :S
0 oy
tarafından
Ben kendime aldığımı eşimede fikir olarak sunuyorum oda kalkacak anasına soracak öyle bir şey yok 
0 oy
tarafından
Oha sana elbise secerkende annesinde mi izin aliyo
tarafından
Offff çok sinir bozucu değil mi
0 oy
(331 puan) tarafından
Ne saçma ozman eşine deki bundan sonra direk annene sorarım seni uğraştırmam de adama yazık bidaha kalkıp annesini aramakla ugraşmasin
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Bilgi alıyım ne şirketi arayıp sekreterden mi bilgi alıyor kız bu ne biçim iş ya annesi ne alakaa 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
hahaha ay cok komik ya : D peki bu elbise degilde gecelik ic giyim feln olsa tavri ne olucakti.
0 oy
(2,302 puan) tarafından
Kıyafet alırken kimseye sormam kendim alırım sizde eşinize bir daha sormayın saçmalamış çünkü 
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Hata tamamen eşinde. Ne demek ben bilgi alayım. Eşin bunu hep yapıyorsa eşine de sormadan kendin ne istiyorsan onu al. Bi elbise için bunca tantanaya ne gerek var. Anasına sorcakmismış valla çok gülünç ya kusura bakma. Kayanana direk baksır resmi at hangisini alayım oğluna de. Belki eşin kendisiyle ilgili olunca utanır da aynısını sana yapmayı bırakır. 
0 oy
tarafından
O zmaan sende kendin al sorma ben beğendim aldım de ağzın yanmış belliki ikide birde diye soruyorsun ki bunu mu alayom bunu mu eşe sormak güzel bişey tabi ama baktın bir yaptı iki yaptı üçüncüyü sormam ne hoşuma gidiyorsa onu alırım 
0 oy
tarafından
Neyin bilgisini aliyor anası modacı falan mı hey allahim yaa
0 oy
tarafından
Senin giyeceğin şeyi niye annesine soruyor ki
0 oy
tarafından
Niye senin kaynanan Cemil İpekçi mi ? 

Elbise modelini rengini soruyor ?
0 oy
(7,032 puan) tarafından