0 oy
395 göst.
Diğer kategorisinde (545 puan) tarafından

Son zamanlarda instagram ve facebook gibi uerlerre epeyce gozume carpiyor hatta ceyda duvenci bile reklamini yapmis.gumus koruyucu gogus kapaklari varmis cocuk emerken meme ucunun yara olmasini engelliomus. Kullanan varmi ? Yararlo bisimi gercekten? Her emen cocuk gogusu yarami yapio hanimlar? Bide intagramda veya facebookta baya pahali uygun fiyatli satan biyer biliomusunuz nereden bulabilirim?

8 Cevaplar

0 oy
(643 puan) tarafından

Evet bayağı oneriliyor kimse olumsuz yapmiyor ama pahali 2. El bile 200 kusur civarı daha ucuz yer bilmuyorum aciya dayanamayacaksan al derim :)

(545 puan) tarafından
Bilmemki daha once hic emzirmedim sanirim.yara olursa almak en mantiklisi hem neden yara oluoki disi bile olmicak kuzunun nasil.yara yapabilir aklima.yatmio pek .s
(643 puan) tarafından
Emzirmeden göğüs ucu catlaklari oluşuyor bebek doğunca ve emince o catlaklar aci yapiyor bazen dayanilmaz bir aci oluyor bazende katlanabilir bi aci oluyor o kisiden kisiye değişiyor bebeginin güzel emmesini sagla sadece göğüs ucunu degilde kahverenginin bir kismini da ağzına vermeye calis öyle yapin diyorlar arastirdigim kadariyla
(545 puan) tarafından
Aynen bunu bende duymustum. Hayirlisiyle once bi saglikla kucagima alayim insallah sonra feneye yanila ogrencez insallah.
-Reklam-
0 oy
(137 puan) tarafından

Herkeste yara olacak bisy yok ama o kadr para verip onu alana kadr eczanalerdeki silikon uclarda gayt faydali bn ilkinde kullandm memnun kaldm smdi olursa yine ondan alcm 

0 oy
tarafından
Hala hamile isen simdiden göğüs ucu icin kremler var onlari kullan derim ben bide catlasa bile1 2 hafta surer acisi .Sonra gecer ha simdiden krem falan sursen cok faydasini gorursun belki emziriken aklina gelirsem banada dua ederain belki;)
(545 puan) tarafından
Allah razi olsun canim 29 haftalik olmak uzereyim aslinda dedigin mantikli bi arastirayim.bakim kullanirim tskrler yorum.icin :)
(127 puan) tarafından
Çatlasa bile bi iki hafta sürer diyosun ama o yara haliyle bebek emzirmek berbat bisey
tarafından
Evvet zor bişey ben ilkimde yasadim ama geciyo sonucta bide kremin faydasi oluyor insallah bide ikinci eli 200 lira falan diyorlar herkes baslik alamz ki hic deilse hamile iken vazelin surulebilir yumusacik olur olir o gogos
0 oy
(131 puan) tarafından

Ben 32. haftadan itibaren göğüs ucu kremi kullandım lansinoh 50tl :) parana yazık canım hamileliğinden itibaren kullan rahat edersin o parayla başka ihtiyacını görürsün 

(545 puan) tarafından
Yani bende oyle dusunuyorum  anneme soruyorum beninki yara olmamisti gereksiz bisi dio kafam karisti benimde krem surmek en mantiklisi olucak sanirim tskrler :)
0 oy
(21 puan) tarafından

Hayir hanimlar en pahali avent 80 tl oyle pahali birsey degil ceyda duvenci gumus markasinda reklam yapmis 295 tl yani kisacasi uyugunlarida var

0 oy
tarafından

gigus kalkani sanirim bahsettiqin o biraz daha cuzi birsey anltmana qore o kadar deiller o reklam yaptiqi icin o fiyat aventin plips in filan var oda ayni isi yapiyor meme ucu yaralaninca sutyen filan daha cok tahris ediyor onu koydigunda hava alacak deliklerde de var kalkanda daha cabuk iyilesiyor yani birde hemen alma boyle ihtimal le olcak seyleri digumdna sonra bir bak eger problem oluyorsa alirsin 

0 oy
(382 puan) tarafından

Canım bilindik marka satmiyosa fiyatı uygun diye alma bu sefer daha çok yakar canını 

0 oy
(242 puan) tarafından

Canim ne gerek varki. Bosverr oluruna birak annelik cok guzel bir duygu iyiaiyle kotusuyle yasa önlem alma ben kendim oyle yaptim ne bir krem ne bir ilac hic birsey kullanmadim karnim bacaklarim asiri catladi ama ben kendimi boyle seviyorum esimde boyle seviyor o her catlakta her yarada gizlenmis bir iz ani var bebeginin esinin sana biraktigi en güzel şeyler rabbimizin bize vermis oldugu mucizelee gizli neden yoketmeye calisiyim. Valla bu benim düşüncem dusuncemide aynen uyguladim halimden cok memnunummm oluruna biraaak. Saglikla kal ♡♡ 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 181 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 29 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Tanszuuu (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 52 göst.
12 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,939 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 151 göst.
15 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,939 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...