0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde (1,464 puan) tarafından

Eşime gelirken yoğurt al dedim kasada kartı çalışmamış bankamatikle falan uğraşmış çalışmamış bankayla ilgili bı sıkıntı varmış eli boş geldi yoğurt almadı diye bı başladım ağlamaya ama yok böyle bi ağlama nefes bile alamıyorum ağlamaktan sonra çıktı evden gidip  pttden çekmiş ben o yogurtu görene kadar ağladım. Canimda ... Çekmişti şimdi demiyim canı çeken fln olur. Onu yapcaktim :D bı yoğurt için bu kadar aglanir mi diyo karşıma geçmiş gülerek. Var mı sizinde böyle anılarınız 

16 Cevaplar

0 oy
(15,610 puan) tarafından

Yok be hiç asermedim iki gebeligimde de eşim derdi hiç mi canım bişey istemiyor:angel:

(1,464 puan) tarafından
Kız azıcık naz yapaydin ya :D cekmese bile çekmiş gibi yapaydin :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Karpuza aglamistim aldi geldi salatalikla karpuzu ayni anda yedim bi ondan isirdim bi ondan yedikten sonra da ay yoruldun demi ta oralara kadar herifim dedim adam he de diyemedi oglumla ikisi agzi acik bakti kaldi sjjsj 
tarafından
Zaten benim alt dudak hazir hemen yamuluyo dndnbd
(7,036 puan) tarafından
Hahahha Ali simdi korkudan ergenliğin bile yasiyamiyirdur sen ağlama diye :D
tarafından
Gecen kavga ettik onla dedim konusmak istemiyorum senle suan diyoki anne anliyorum seni hamilesin hormonlardan bukadar hassassin gel sarilalim sarildim bide ona agladim ahhaha ay cocum gecen akşam lokantalarda mercimek corbasi aradi yaa inanabiliyomusun en sonunda bulmus ay bi sevinerek geliyo sorma kurban oldugumyavrum ya
(7,036 puan) tarafından
Ah maşallah  kardeşime inşallah sağlıkla kavuşursunuz hepiniz bebise :D bence onlar senden daha çok heycanli
tarafından
Gercekten oyleler ya
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Sjsjjs var var ollazmi hiç ilk hamileliğimde ilk aserdim eşimden tatlı istedim getirdi 1 dilim aldı diye oturup sabaha kadar ağladım hem tatlı yedim hem ağladım 1 kilo tatlı yemişim o hısımla :D eşim hala söyler ne ağladın diye 
(1,464 puan) tarafından
Yazık adam o kadar getirmiş :D
(7,036 puan) tarafından
Sjsjsjjs kız ilk hamileik felan diye hormonlar alt üst oluyor tabi hala aklim almıyor 1 kilo tatlıyı nasıl gömdüm diye :D
0 oy
(119,152 puan) tarafından
aay kiyamam yaa sana
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Hiç asermem olmadı bizde adam aserdi tatlı da tatlı diye diye  :)
(1,464 puan) tarafından
(11,166 puan) tarafından
Bi dahakine ölüyom bitiyom dicem benim canımın tezliginden ne perde astı ne koltuk sildi hepsini ben yaptım  :D neyse şimdi yemegi bile zor yapıyom önceden yediklerinin yerine saysın tatlıları  :D
0 oy
(3,462 puan) tarafından

Bana fındık getirdiği için ağlamıştım :D

0 oy
(1,541 puan) tarafından
Eşimle 1 gün arayla dogum günümüz ilk dofum günümüz masayı hazırladım mum falanda koyacaktim acıktım koymadım eşime cagirdim pastayı al hadi dedim sonra eline bıçak verdim keste iyelim acıktım ben dedim sonra yedik içtik tabak ayirmıştım yengeme ve babamgile ayni apartmanda oturuyoruz verdim geldim oturdum ağladım ben yoruldum ben güçlüydüm hem böyle mi olacam sonra doğum günü güzel kutlamadık falan ağladım sonra oturdum yemek yedim esimde gülüyor sadece 
0 oy
tarafından
Ohooo ben hamileyken neye asersen ağladım bi gün uyudum uyandım oturdum başladım ağlamaya eşim geldi noldu dedi falan pizza istiyorum dedim adam şok oldu cevap veremedi ne canım istese ağladım hemde hala birinde 29 haftalık oldum düşündüm doğum yaklaşmış gibi geldi bugün akşam eşime dedim ki sana bişey soylucem ama kizmican dedim şöyle dedi ben doğurmak istemiyorum çok çabuk geçti banane dogurmucam dedim hıçkıra hıçkıra ağladım 
0 oy
(7,226 puan) tarafından
Herseye aglarim valla sebepsiz bile aglamisimdir
0 oy
(2,119 puan) tarafından
2 hamilelikte hiç aşermedim ama TV de ya da telefonda öyle gezinirken bir şey gördüysem canım istedi
(1,464 puan) tarafından
0 oy
tarafından

Canım erik çekmişti ama ekşi olması lazımdı öyle çekmişti :D eşime dedim git al diye. Aldı geldi neyse yedim ama erik tatlanmis artik şekerlenmis. Bir ağaladim ama varya komsular duymuştur kesin :D eşim koşa koşa erik aramıştı yağmur fırtınanın altında. Sonra bulmuş gelmiş sana nasıl diyim bir tane ısırdım hevesim geçti :D eşim sinirlendi bana da bsi diyemedi. Oturdu 1 kilo erik yedi bana sinirinden :D

(1,464 puan) tarafından
Evet ya o bana da oldu sabahtan Tv'de birşey reçeli gördüm markete gittim bulamadım akşam eşim gelirken bulmuş bı yerden güç bela 1 kaşık yedim tmm dedim ağzı açık baktı :D
0 oy
tarafından

Yaa o kadar ottan şeylere ağlıyordum ki burda yazmaya utanıyorum :D

(1,464 puan) tarafından
Yaz kız nolcak sanki
0 oy
tarafından
Kuveyturk mu baci kart 

Bende gittim markete çalışmadı bugün 2. Oldu dedi eşime kontör atacaktım onda da çalışmadı 
(1,464 puan) tarafından
Evet bankalarda sıkıntı varmış öyle demişler
tarafından
Anladim canim çok sagol❤
0 oy
tarafından
Çok şükür hiç aşermedim :) en saçma ağladığım şeyde film izliyorduk eşim daha önce izlemiş sonu nasıl dedim kadınla adam sevgili mi olcak dedim. Yok olmucaklar dedi. Filmin sonuna geldik kadınla adam sevgili oldu diye ağlamıştım bir saat :) :) 
(1,464 puan) tarafından
Kız ne güzel sevgili olmuşlar unutmuştur belki adam :D
tarafından
Yok unutmamış sonunu söylememiş :) ilk zamanlarda duygusallık çok fazlaydı da şimdi geçti artık :) Duygusallık yerini korkuya bıraktı :)
0 oy
tarafından
Ahahaha kız ne güldüm ya bende çikolata almayı unuttu diye ağlamıştım 
0 oy
(386 puan) tarafından
Bende altin icin aglamistim evde duruyoduk oylece tv izliyoduk gayet hersey normldi reklam cikti O zaman subat ayiydi her yerde 14 şubtta tektas soyle fiyar boyle fiyat derken gozumun onunden altınlar geciyo bildigin altin aserdim bi basladim altin istiyom demeye esim saka zannediyo kasadan kolyemi getiriyo bilezigi getiriyo yuzugumu veriyo tam altin veriyo yarim veriyo yok ben daha cok agliyom sonra anladi ki ciddi askim dur daha 14u olmadi supriz yapcaktim ben sana alicam baya 45 dk falan beni ikna etmeye calisti sonra tamm ne istiyon ne aliyim dedi ceyrek diyince gitti aldi evin icinde iki gun yakamda altinla gezdim benim 
(1,464 puan) tarafından
Seninki daha iyiymiş ya ahahahhahah :D ne güzel almış
(386 puan) tarafından
Aldi aldi ama hala canim bisey istiyo sanki diyince sakin altin olmasinda diyo:))))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 168 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 157 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 352 göst.
0 oy
6 cevap 302 göst.
23 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Turk (24 puan) tarafından soruldu