0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde (1,284 puan) tarafından
Dun keyfim gayet yerindeyken bugün sanki karadeniz de gemilerim batmış gibi huzursuzum, canım sıkkın, ailemi özledim, herkesten herşeyden nefret eden bi haldeyim yaptığım hiçbişey zevk alamıyorum ortada bu sebep yok ama günü kendime zehir ettim resmen sadece uyumak istiyorum ben mi kafayı yedim sizde hamileyken böyle duygu geçişleri yaşadınız mi ?

15 Cevaplar

0 oy
tarafından

3 cu gebeliğim hiç yaşamadım.  

(1,284 puan) tarafından
O zaman ben kafayı yedim :D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hormonların tavan yapmış :))

(1,284 puan) tarafından
Halay çekiyorlar şuan:)
0 oy
(388 puan) tarafından
Gayet normal bişey. Bide aileni gormediysen uzun zamandır duygusallık la beraber öyle olabiliyor. Kendini motive etmeye çalış. Ağlamak istiyorsan ağla. Hormonlar bazen fazla etkiliyor insani
(1,284 puan) tarafından
Evet gurbetteyim ailem uzakta :( ağlamaya yer arıyorum zaten
(388 puan) tarafından
Boşver canim sıkma canını bebeğin de etkileniyordur zaten.
(1,284 puan) tarafından
Oy kıyamam o aklıma gelince hemen normale dönüyorum
(388 puan) tarafından
Evet bebegini düşün her zaman. Çünkü sen ne hissedersem o da onu hissediyor annesi
(1,284 puan) tarafından
Haklisin canım.  Daha dikkat etmeliyim
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Ben 3 aylık hamileyim ama baya gergin bir dönemden geçiyorum çok asabileştim :( 
(1,284 puan) tarafından
Bende 4. Ayı yeni bitirdim aynıyım.valla
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Valla arada bana da oluyor. Keyifsiz huzursuz, alıngan, kimseyi görmek istemiyorum eşim de dahil. Ertesi gün kendime geliyorum
(1,284 puan) tarafından
Evet bugün bende tam böyleyim inşallah yarına düzelir
0 oy
(386 puan) tarafından

Bende hamileyim hayatımda hiç bukadar mutlu olduğumu hatırlamıyorum kim ne yaparsa yapsın moralim bozulmuyor polyana oldum çıktım resmen aylardır muralim bozulmuyor eşim bile şokta bu halime hayret etmiş durumda adam :D

(1,284 puan) tarafından
Ay ne güzel  maşallah. Bana dokunsalar ağlayacak gibiyim sabahtan beri
(386 puan) tarafından
Valla canım diyer hamileliklerim de böyle değildi  bunda bir değişik 6 ay oldu hala bu duygu değişmedi garip
(1,284 puan) tarafından
Hep böyle devam eder umarım
0 oy
tarafından
Bazen oluyodu canım çok saçma bı şey için saatlerce ağlıyordum sonra hiçbir şey olmamış gibi mutlu hissediyordum hormonlarla alakaali
(1,284 puan) tarafından
Ben ne zaman mutlu hissedecm acaba  :/
0 oy
tarafından

Ay bende öyleyim aklima olur olmadik seyler geliyo kocama sinirleniyom 5 dk sonra hic bisey olmamis gibiyim her an ağlayabilirim goz yasim kapida bekliyo sanki ilkkez dün manti icin ağladim markette cocuk gibi gittik markete kapiyi ittirdim kitliydi ağlamaya basladim Allahdan ordaki kizi taniyom aldi iceri verdi bi paket hemen sustum 3 yas gibi ya bidaha nasi gitcem o markete :dizzy:

(1,284 puan) tarafından
Ahahahhahaa kız alemsin :)) kıyamam sana neyse ki mantıyı yemiş olsun canın  mı istemişti.. Bende bi ara mhrs şifresi için ağlamıştım:))
tarafından
Yok kız esim markete gitti dalin sampuan indirimde diye yolladim aradi bulamadim dedi sonra şunu alimmi şunu alimmi fln saydi mantı alim mi dedi sademi dedim yok kiymali dedi alma dedim neyse 5 dk sonra teyzem napiyon kizim ne pisirdin bugun fln dedi bende ona sordum dunden yemegim var yanina mantı yapcam demezmi canim cekti hemen esimi aradim manti al dedim geldi aldiklarini birakti tekrar gitti soğanli baharatli manti almis bi agliycaktim zor tuttum sonra kalktim giyindim kalk gidiyoz dedim markette kapanmis alamiycaz sandim agladim kizi aradim camdan bakti agliyom hemen acti kapiyi :)Allah razi olsun
(1,284 puan) tarafından
:)))))) tamam ağlama bi daha sakin ol sen benden betersin
0 oy
tarafından
Ya su hamilelik stresi ve lohusalik stresini yasamayan bi ben miyim ? 
(1,284 puan) tarafından
Ohh ne güzel işte çok şanslısın:)
tarafından
Ay valla hamileyken doğumdan sonra filan hic oyle seylerim yoktu ya bende ikinciye azcik nazlansammi ne :D
(1,284 puan) tarafından
Yok yok sen çizgini bozma bu durumlar baya zor çünkü:)
tarafından
:D kiz istesemde yapamam heralde ya. Ilk gebeligimdi canim karpuz istedi mevsimi degil daha yeni cikiyodu cok pahaliydi esime soylemedim hic sonra beni manavin onunden gecerken baktigimi gormus hemen aldi ordan ama cok utandim utanilcak bisey de yok ama ne biliym yapamam zaten ben :)
0 oy
(539 puan) tarafından
Aynı şey bende de var canım ben birde ikizler burcuyum iyice hamilelikte delirdim ;D
(1,284 puan) tarafından
Üff seninkide zormuş :))
0 oy
(144 puan) tarafından
O bendede var malesef:) hatta bi probleminde yok ne istiyosun diye kendime kızdığımda oluyo ama bazen gerçekten hiçbişeyden keyif alamıyorum. Ailemide çok özlüyorum onunda payı var tabi :/
(1,284 puan) tarafından
Evet ya insan napacagini şaşırıyor. Ben az önce ağladım da azıcık rahatladım kendime geldim
(144 puan) tarafından
:)) evet bu biraz dolmuşluğu azaltıyo. Ağla canın ne zaman istiyosa bende çok sulugöz oldum şu sıralar
(1,284 puan) tarafından
Bir an evvel geçer umarım bu dönemler:)
0 oy
tarafından
O bende de oldu bir ara ama şuan yok şükür geçiyor merak etme :)
(1,284 puan) tarafından
Kaç haftaliksın sen ?
tarafından
Şuan 18+3 olduk
(1,284 puan) tarafından
Benimde tam 17 hafta
tarafından
Benim geçti bir daha gelmeyecek anlamına gelmiyor :) :) inşallah seninde geçer yakın zamanda canım benim
(1,284 puan) tarafından
Inşallah canım:)
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Ben ilk gebeliğim de aynı öyleydim gergin ve sinirli 
(1,284 puan) tarafından
Ayy bende okurken daraldım Allah yardımcın olsun neyse kj  gelmiş geçmiş canım.
(1,730 puan) tarafından
Geldi geçti ama sanki deldi geçti beni işte zaman eğer büyük problemlerim yoksa hiç gergin olma çünkü bebeğin etkilenir mutlu olmaya bak
(1,284 puan) tarafından
Çok şükür herşey yolunda ben saçma sapan şeylere takiliyorum
(1,730 puan) tarafından
Bence o saçma şeylere hiç takılma mutlu olmaya bak ♥️
(1,284 puan) tarafından
Bundan sonra daha dikkatli olacağım inşallah:)
0 oy
(841 puan) tarafından
Bende herşeye ağlıyorum en ufak lafa ağlıyorum bebek gibi eşime kükruyorum herşeye sinir oluyorum of elimde değil birden oluyor ertesi günü pişman oluyorum neden yapıyorum diyorum geçer insalalh canim 
(1,284 puan) tarafından
Hıh işte bende bugün tam böyleyim çok değişik şeyler yaaaa

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 168 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 157 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 217 göst.
1 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 499 göst.
15 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Kubramm (10 puan) tarafından soruldu

378,093 soru

11,316,819 cevap

34,761 kullanıcı

...