0 oy
245 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kafama cok takilan sorulardan biri ilk oğlum .3 yasinda dogum icin bir gece hastanede bekletyrlar sezaryen olacagim acaba yanima mj gelse yoksa evde annemle kalsa esim yanimda mi kalsa ben oyle düşünüyorum ama.kayinvalideler gorumcelere guvenmiyorum enenen son çare.bana cok düşkün hala beraber uyuruz hic ayrilmadik dogdu dogali fikirlerini de ihtiyacım var.esim de tek basina bakamaz yedirip jcirmez .anneme guvenirim sonuna kadar.evde de yabancılık çekmez ben evde kalsin istiyorum ama 

11 Cevaplar

+1 oy
(3,832 puan) tarafından
Hastaneye almazlar canım eşin de refakatçi kalamaz yasak annen çocuğuna baksın kaynanan yada görümcende refakatçi olsun
(673 puan) tarafından
Birazda hastaneye bağlı sanırım
(3,154 puan) tarafından
Benim dogumda da hep eşim kaldı ve annem kaldı kimsede bişey demedi ama yemekler falan tek geldi sadece anneme idi
(3,832 puan) tarafından
Ay bi bize mi denk gelmiş ya üzüldüm şuan doğuma girmesine de izin vermemişlerdi zaten
(673 puan) tarafından
Aynen bizede yemek tek kişilik geldi
(9,504 puan) tarafından
Ablamla eşim kaldı kız bende de yasak değil her yerde
-Reklam-
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Dogum yapacaksin canim bakamazsin annenle kalsin cocuk hastanede perisan olmasin esin de sana destek olsun biz oyle yaptik kizim evde kaldi babannesiyle esim yanimda kaldi
tarafından
esimj alirlarsa odaya ben de o kalsin istiyorum yanında annemle oğlum ilgilensin istiyorum
(2,016 puan) tarafından
Ozelde aliyorlar devlette almiyorlar
0 oy
tarafından
Benim cocuk agladi gitmedibeve kiyamadim ayakucumda uyudu o gece bir sorun olmadi
tarafından
keske yanimda rahat etse de kalsa kaç yaşındaydı o zaman
tarafından
3 yaşındaydı cnm özelde oldu sezeryan. TV falan izledi sıkılmadi öyle. Babası oyuncak kepçe almış. Kardeşin sana hediye getirdi diye verdi. Onla oynadı hep.
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Oglum da 3 yasında abi oldu ve bana duskun değil babasıyla kaldı 1 akşam neticede babası bakabilir. Annen yanında olsun bence. Daha işe yarar. 
tarafından
ilkinde annem kaldi kadincagiz hic rahat edemedi stres yapar zaten hic sevmez değişik ortam.hastane vs. eşime cocuk emanet etmedim yedirmeyi giydirmeyi bilemez annesigile götürür .orda da gorumcem var çok fetbaz
(1,343 puan) tarafından
Oo o zaman işin zor canım. Sen çok kafana takma bir şekilde hallolur. Hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle bebişini alırsın inşallah kucağına tatlım.
tarafından
inşallah canim teşekkürler
0 oy
tarafından
Bence babasıyla kalsın evde 
tarafından
tek kalmazlar annesigile götürür hemen kaynana neyse de görümce var ki dusman basina
0 oy
(673 puan) tarafından
Bende ikinci dogumumu yaparken kizim 3 yaşındaydı. Kendi evimizde annemle kaldı. Dogum öncesi onu çok güzel hazırladık ama. Kardesini almaya gidiyoruz ve kardeşin sana çok güzel hediyeler almış dedik heveslendirdik haftalar öncesinden. O gece biraz geç uyumuş annemi biraz zorlamış ama sıkıntı olmamış çok şükür. Bi şekilde oluyor. Bende doğuma giderken hep aklımda büyük kizim vardı bensiz ilk defa uyudu ama Allah kolaylığını veriyor
tarafından
yanınızda kim.kaldi
(673 puan) tarafından
Esim ve gorumcem kaldiydi
tarafından
görümce gelmez de esim kalir büyük ihtimal keske karismasa kayinvalideler
0 oy
(686 puan) tarafından
Anneniz çocuğa baksın değerleri yanında kalsın eşinde arada Bı orada bı senin yanında olur hastane uzak değilse zor durum ya şimdi düşündümde oğlumu bı anneme emanet edebilirim ,,ama yanımda da annem olsun isterim ahhh anneler heryere yetişirler Allah başımızdan eksik etmesin
tarafından
amin allah eksik etmesin nereye gitse güller açtırır annem.onu da zorlamak istemiyorum yanimda kalsin oğlum isterim de perişan olur hastanede.en iyisi esim yanimda kalsin annemle oğlum evde
(686 puan) tarafından
Aynen. Cnm en güzeli zaten bir gün idare edersiniz tecrübesiz de deyilsiniz ikinci bebiş esinizde idare eder hastanede oglusta düzeni bozulmaz evde oh mis sonra kardeş le eve gidersiniz hayırlısiyla gelsin miniginiz
tarafından
amin.canim cok.teşekkürler  :)
0 oy
tarafından
Hastanede napacak çocuk perişan olur alışması için kardeşini görmeye ertesi gün babası getirebilir hemde çok uzun yanliz kalmamış olur benimde eylülde doğumum var böyle yapmayı düşünüyorum 
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Yani bir gün kaynanamda kalsın çocuk heralde çocuğu yemezler annenle eşin de refakatçi kalsın sen sezaryenli halinle nasıl altını filan degistircen bebeğinle nasıl ilgileniceksin. Ben doğum yapalı 12 gün oldu annemle görümcem kaldı zar zor idare ettik yani ben yürürken annem koluma girdi bebege de görümcem baktı filan yani tek kişi zor eşinse daha zor
tarafından
ilkinde kendim kalkmistim gece annem yanimdaydi ama uyandirmadim bu da nasil olur bilmem
(3,127 puan) tarafından
Ay valla benim o kadar zor geçti ki zaten spinalde 4 5 saate yakın bacaklar hissedilmiyor nasıl kucağına alıcaksın altına filan bakicaksin agliyacak susturacaksin canım senin için söylüyorum yanlış anlama
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Beni sabahtan hastaneye çağırdılar. 7de gittim. 9da doğum oldu. Oğlum benle geldi hastaneye. 2 gece kaldım hastanede o sırada oğlumda ananedeydi
0 oy
(6,951 puan) tarafından
Kesinlikle annende kalsın canım yazık çocuk perişan olur oralarda. 
tarafından
bende oyle dusunuyorum

İlgili sorular

+1 oy
47 cevap 668 göst.
0 oy
6 cevap 150 göst.
21 Mart 2023 Aile kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
21 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Tamerinannesi (60 puan) tarafından soruldu
0 oy