+1 oy
667 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben eltime birakicam kizim bana asiri dusun iki bucuk yasinda oyle onu dert ediyorum nasil edicem nasil birakicam melegimi diye eltime sonsuz guveniyorum ama kizim bensiz durmaya aliskin degil napicam hic bilmiyorum ben mi abartiyorum acaba sizler naptiniz:(:'(

47 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ablama bıraktım canım 
tarafından
Ablana aliskinmi
tarafından
Anlamında çocukları küçüktü o zamanlar durdular yani ama gece orda yatmadı babası eve getirdi beraber yattılar sabahta beni çıkarmaya gelmişlerdi
tarafından
Ne gyzel insallah benim kizimda durur
tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Anneannesi veya babaannesi yok mu canım 
tarafından
Babaannesi vvarda onda hic durmaz anneanneside istanbulda 11 saat var aramizda canim ondada durmaz
(2,529 puan) tarafından
Hani doğuma gelseydi annen falan ona bırakırdın hem hastaneye bebeği görmeye de getirirlerdi şimdi eltinin de çocukları varsa o getiremez
tarafından
Esim alir getirir sorun su yattigimiz odaya falan almiyorlar sanci odasinada yakinin bile almiyorlar kuzum
0 oy
(13,804 puan) tarafından
Ayni dertten muzdaribim. Eltilerime falan birakmak istemiyorum ben. Benim yanimdayken bile bağirabiliyorlar çocuğa. Okullarin ara tatiline denk gelecek doğumum. Kiz kardeşlerimim tatili olursa onlara birakirim yoksa hastanede yanimiza alacaz mecbur. 
tarafından
Eltim hic bagirmaz kendi cocuklarinada benim kizimada cokduskun napicam bilmiyorum bensiz duramaz iki dakika sorun orda asiri anneci benim kokumla uyur
(13,804 puan) tarafından
Benim büyük eltiimde öyle ama oda hasta ona birakamam. Küçük eltimi zaten kizim bile anladi sevmiyorum onu diyor.
0 oy
(7 puan) tarafından
Tabiki kendimle götürdüm çünkü eşimin de benimde hiç akrabamız yok hep yanımdaydı bi doguma giderken Bensiz kaldı 15  dkk sürmedi zaten hep odada sancı çektim oglumla 
tarafından
Almiyorlarki canim alsalar keske bi ara acile seeum takilmaya gittim kizimida alabilirmisiniz dedim hayir cocuga kafayimi yedireceniz dedi
tarafından
Sen yeni hamile deglmiydin kumru ne ara iki coxuk anasi oldun
(7 puan) tarafından
Alıyorlar cnm özelde
(7 puan) tarafından
Ne yeni hsmilesi yaa 2 buçuk  yaşında v 9 aylık oğlum var
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Bnim kaynım baktı bnim oğlumda öyle ck düşkündü ☹️
tarafından
Beni biraktin diye benden sogurmu? Aklimda binlerce soru
(1,975 puan) tarafından
Bn gldim hiç bni tinlamadi kız çocuk:))tanımadı snradan yine aynı olduk yok ilk başta soğur gibi oluyorlar gormedikleri için sonra alisyor cnm üzülme
0 oy
(4,924 puan) tarafından
Bekar görümcem var evde 24 yaşında ona birakmistim
tarafından
Durdumu bari
(4,924 puan) tarafından
Evet zaten karşı dairemde oturuyorlar sürekli iç içe olduğumuz için aliskindi oraya 2 yaşındaydı kızım o zaman
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Babası ve halasıyla evdeydi iki gece kaldım hastanede kızım o zamanlar hastaydı hiçbir şey yiyip içmemiş tuvalete bile çıkmamıştı ömrümün en zor zamanlarıydı ilk ayrı kalışımızdı ama sonra biraz abarttığımı anladım hayatta daha kötü zamanlar var başkalarına alışması gerektiğini anladım kardeşi hastalandı beş gün hastanede kaldık babaannesigilde halasıyla kuzenleriyle kaldı şükür bir sorunda çıkarmadı biraz ayrı kalmak büyüdüklerini hissettiriyor 
tarafından
Ama aliskin degilim aynen ama senin dedigin gibi hayat musterek ne olacagimiz bellid egil durmayi ogrenmesi gerekiyor Allahim yardimcimiz olsun
(1,663 puan) tarafından
Aslında çocuklar bizim düşündüğümüzden güçlü gerçek bir mecbuyette onlarda anlayıp kabulleniyolar mesela alışverişe gitmek için bıraksam duramazdı ama böyle bir şey de mecbur olunca durmuştu
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Anam benimle geldi eşim baktı sonra kızkardeşim sağolsunlar
tarafından
Een guzeli
0 oy
(9,971 puan) tarafından
Ahh ahh en cok dusundugum konu napicam diye. Ben yanimda goturme taraftariyom suan ozel oda 2 yatakli bakalim ne yapicaz
tarafından
Alirlarmiki almiyorlar benim bildigim
(9,971 puan) tarafından
Aliyolar canim konustum ben ozel oda zaten ne diyebilirler birakicak kimse yok.mesela
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Eşim baktı 3 gün 
tarafından
Masallah durmusmubari
(7,768 puan) tarafından
Durur canım eşimde çocuklarla çok ilgilenir ilgi gösterir zaten doğum iznine çıkmıştı
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Anneme bıraktım. Zaten kızıma annem bakıyordu ben çalışırken alışıktı yani.
0 oy
(461 puan) tarafından
Babaannesi bizim eve geldi beraber kaldılar güzel anlaşıyorlar bı akşam olunca benim annem kayboldu diye ağlamış ama bende çok kaygı bozukluğuyla günlerimi geçirdim doğuma kadar kızımı nasıl bırakacağım diye düşünüp dururdum bebeğim doğunca içime bir huzur geldi kızımda durunca çok şükür 2 yaş 9 aylıktı bir gece ayrı kaldık sabah geldiler foto çekimimiz oldu kardeşine baktı diğer gün ikindide evdeydim
0 oy
(402 puan) tarafından
Annem yaşasaydı tabiki annem bakardı. Ama şimdi hastanede tek kalırım eşim bakar diye düşünüyorum. Biraz büyük bizimkiler hastanede çok yakın. Almayada hep birlikte gelirler herhalde.
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Doğumdan çıkana kadar hastanedeydi doğumdan çıktım 2 3 saat birlikte vakit geçirdik sonra eşim aldı onu eve götürdü eşim bakti ertesi günü esimle oglum babam kardeşlerim beraber geldiler beni aldılar evimize gittik 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Bende oğlum vardı üç yaşında bana çok düşkün bende dert ettim ama doğum anında yanimizda idi sonrasinda annem bana baktı babası ile babam bakti
0 oy
(793 puan) tarafından
Yanimdaydi canm bnde birakamadm
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Görümcem geldi bizim evde baktı eşimle.  İnşallah seninkide durur babası felan olsa yanında durur ama görümcen felan
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Kayınvaldeme bıraktım 6 gün kaldı oğlum 
0 oy
(4,922 puan) tarafından
Bnde 5 aylık hamileyim kızım 14 aylık  anlama bırakırım herhalde bilemyrm ya kızım sadece bana alışık ablama giderim sık sık deil ama bağımız kuvvetlidir Rabb'im yardım eder inşallah .

Özelde doğum yapcam ailem izin verse onuda kendimle götürdüm 
(7,444 puan) tarafından
Aynı şekilde 14 aylık oğlum ve ben 5 aylık hamileyim kimseye bırakmak istemiyorum annem dahil yanımda gözümün önünde olsun istiyorum özlerim :(
(4,922 puan) tarafından
Ya ben çok yoruluyorum biliyor musun hiç oturmuyorum diyebilirim kızım çok hareketli içimdeki bebeğime çok üzülüyorum bazen hoş kizima hamileyken de çalışıyordum ama  sizde durumlar nedr?
(7,444 puan) tarafından
İlk hamilelik gibi geçmiyor tabi öyle uzun uzadıya kahvaltılar olmuyor ya da kendime zaman ayıramıyorum ilki gibi dinlenemiyorum bende üzülüyorum sanki karnımdaki bebeğime bakamıyorum gibi geliyor :(
(4,922 puan) tarafından
Aynı durumdayım vala Rabb'im yardım etsin bize ya
0 oy
(746 puan) tarafından
Kontrole siye gidiyordum arkadasıma bıraktım oğlu ile oynayacakrı ama doğum başladı kaldım babası ordan aldı sonra çıkamadık yedi gün yoğun bakımda kaldık oğluşum aralarda perişan oldu hep aglıyordum :(

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 363 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde Canveannesi (1,002 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 247 göst.
1 Eylül 2023 Aile kategorisinde Canveannesi (1,002 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 245 göst.
1 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 497 göst.