0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından

Merhaba Arkadaşlar. Ben 30 yaşındayım. Bu sene sınava giricem. Optik form örneklerine bakınca okul numarası sınıf numarası gibi şeyler yazıyor. Şimdi benim sorum şu ben ilk 11 sene önce girmiştim. E şimdi sınıf okul kalmadı. Onları dolduruyor muyuz yoksa doldurulması zorunlu değil mi ? Bu 2 3 sene içinde giren var mı? Bi de açıktan lise bitirende de bu numaralar olmaz. Umarım anlatabilmisimdir :D

5 Cevaplar

+1 oy
(873 puan) tarafından
Okul no sınıf no falan sizin sınava giderken çıkarttıracapınz sınav belgesınde yazıyor hani siz bi okula ve sınıfa atanacaksnz ya onların numarası. Devlet numara yazmış sınav belgelerine herkesın farklı. Sen de geri onu kağıda kodluyorsun. O anlık bir şey ezbere fln gerek yok baka baka kodlanacak
-Reklam-
0 oy
(2,718 puan) tarafından

Ben de 30 yaşındayım bu sene tekrar gireceğim niye böyle bir çılgınlık yaptım bilmiyorum :D

(44 puan) tarafından
Bende bilmiyorum 2 cocuk 1 tane de karnında aman yarabbim çalıştım mi eh işte:) ya sorduğum soru hakkında bi bilgin var mi peki
(2,718 puan) tarafından
Yok canım ama ben de merak ettim :)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Oraya tc yazılıyor artık stres yapma zaten yönlendirir gözetmenler 
(44 puan) tarafından
Yorumun için teşekkür ederim. O kadar heyecanliyim ki sanki 17lik yaşında gibi :)
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Bende gircem çok heyecanliyim. 
0 oy
tarafından
Cikti aldigin kagidin uzerinde yaziyor okul no sinif no. Ordan bakip kodluyorsun. Tc ni dogru kodla muhakkak. Imza atmayi da unutma. Gozetmene sir hic cekinme

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 47 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde Sulemhmt (732 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 171 göst.
0 oy
9 cevap 190 göst.
12 Haziran 2021 Aile kategorisinde ❤❤ NADİDE ❤❤ (1,499 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde olmuyor123 (56 puan) tarafından soruldu