0 oy
104 göst.
Aile kategorisinde (385 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Oglum 33ayla gidiyor bayram onu bı hasta oldu düşük dozda antibiyotik kullandık çok toparlamadi ama idare ettik .öksürüğe balgama çevirdi bı çocuk doktoruna çıkardım alerset ve muconex verdi 5gun kullan geçmezse gel dedi 3gun iyi oldu sonra gene oksurneye öğurur gibi yapmaya başladı gene sıra aldım doktorun randevusu iptal olmuş kaldı tabi evde de durmadım Zühre ana macun sirkeli ballı su sarımsak sürdüm syak altlarına genede düzelmedi yarına sıra aldım bugün sabahtan çok kötüydü şimdi iyi gibi sabaha karşı başlar gene. Kaynanam iyi çocuk boyna götürüp durma bu çocuk böyle büyücek deyip durdu balgamı atsa sorun yok atamiyo yemek yedirirken bile çıkartacak oluyor . ekleyeyim oğlum alerjik bı çocuk bağışıklığı düşük olduğundan havadan nem kapan cinsten bende alışsın diye dondurma alıyorum hergun hemen üstüne dokunturyorum .geçen doktor dedi alıştır en azından dondurma yedi hasta oldu dersin dedi .. hastalığının sebebi çok terlemesi peşinde havlu mendillerle geziyorum genetik babası kilikli

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaynanan kendi çocuklarıyla ilgilensin
(385 puan) tarafından
Eşimde küçükken çok hasta olurmuş aşırı terledigi için oğlumda çok terler babası kilikli .kaynana savassin istiyor nasıl savassin oğlum sabah hastalanmays başlasın akşama kalmadan baygın hastaneye götürdugumu biliyorum neden götürmeyim .gorumcemde anası kılıklı ne verip duruyonuz diyor hamile başına gelmesin ama gelince anlicaksin doktora nasıl kosacagini sasiracaksin dedim bozuldular
tarafından
Yani demek istediğim şu o senin evladın senden çok kimse düşünemez çocuğun hastalığı ilerlese o veballe nasıl yaşayacaklar kimse ettiğini çekmeden ölmesin ya
(385 puan) tarafından
Çok büyük konuşuyorlar rabbim genede baslarina vermesin bebek çeksin istemem ama bı kere o çaresizliği hissetsinler isterim benim oğlum alerjik ve kolikti çok çekti kimse umursamadı eşimle birdik bnm yerime söylüyor sağolsun aradads ben isiriyorum yetiyor
-Reklam-
0 oy
(264 puan) tarafından
Eşin nerede ya sen bunları yaparken bir zahmet geçmiyorsa oda ilgilensin doktora felan. Ayrıca ballı süt felan içilmeye çalış ama yine de götür geçmiyorsa söktürücü birşey verir en azından kaynanan desin boşver o doktor mu sanki çok geçmiş olsun Allah şifa versin canım 
(385 puan) tarafından
Eşimin yanında diyemiyor işte. Eşim çok ağzının payını verdi bende eşim gibi cevap verdim benden nasıl kalkıp gidcegini şaşırdı . Gorumcemde geçen eşime hastaydi çocuk alistirdiniz ilaca bağımlı oldu dedi .seninde olacak yakında inşallah yaşamazsın ama kolunda bı baygın ateşli götür bi koş bakalım nasıl olacak dedi o öyle demeyle olmuyor ben hiç ilaç sevmem icirmem derdim ama çaresi oysa içecek dedi
(264 puan) tarafından
Resmen eleştirmek için konuşuyorlar boş boğazlar ya çocuk hastaysa sihirli değnekle mi iyileştirecekmissin zihniyetsizler vallahi görümcem kendi çocuğu öyle olsa dediğin gibi bak nasıl koşa koşa gidiyor Allah akıl fikir versin bunlara cevabını ver geç hiç umursama uyuzluguna yapıyorlar çünkü belli
(385 puan) tarafından
Daha doğmadan don biçiyor şimdiden cise alıştırma uyku eğitimi araştırmalarına başlamış yapabilrse rahat eder ama bı doğsun bakalım o mu seni yönetecek görürsün dedim hiçbir şeyi begenmiyorlar.
(264 puan) tarafından
Boşver onları bacım fesat tipler işte belli sen çocuğunun sağlığı ile ilgilen ona çok dikkat et biraz argo olacak ama ** ürür kervan yürür.
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Pardon da M A L mi bu karı hadi bronşite ordan zatüreye çevirdi o zaman ne olacak totişini yesin o çocuğun
(385 puan) tarafından
Doktora geçen beraber gittik bide adam dediki 5gun kullan iki üç gün bı dinle geçmezse gel ssrmasin ciğerlere buradan bile çocuğun hiriltisi balgamı belli dedi ben gene bı tık geleneksel şeylerle durdurdum
0 oy
(12,938 puan) tarafından
Çocuğu bırak kaynanayı götür tedaviye ihtiyacı var çünkü 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 178 göst.
0 oy
14 cevap 210 göst.
0 oy
6 cevap 190 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Gunes1997 (3,239 puan) tarafından soruldu
0 oy