0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (1,793 puan) tarafından

Hanımlar şimdi bizden hesap açmamız istenecek ya maaş için bu açtığımız banka da promosyon veriyormuş her memura veriliyor mu ? İlk ay mi ödeniyor o da ? Geri ödemesi var mı ? 

Ve ilk kez atanıp göreve başlayacağım bilmem gereken şunları yap şunları yapma diyeceğiniz bişey varmı ? Tecrübesi olanlar yardım pleaseee <3

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Maaşın yatacağı banka daha hesap açar açmaz kredi teklifinde bulunuyor. Her ay hiç bıkmadan yılmadan kredi çek çek diyor :D Benimki denizbank maaş yatmadan bana faizsiz para verdi ama ben çekmedim hala duruyor öyle 
(1,793 puan) tarafından
Hmm kredi haricinde geri ödemesiz para veriyormuş ondan aldınız mı ?
tarafından
Hayır bana geri ödemesiz para yatmadı. Sadece bes e üyeyim 100 lira maaştan kesiyor devlette 100 lira ekliyor. Sadece faizsiz para var kartımda ama kullanmadım
(1,793 puan) tarafından
Anladım canm çok sağol ❤️
-Reklam-
0 oy
(2,875 puan) tarafından
Her memur alıyo canım ben 2020 de memur oldum 5 bin küsur aldım ama hemen o ay değilde 2 3 ay geçti diye hatırlıyorum. Tek fark her il her banka ücreti değişiyo her 3 yılda bir alıyosun 
(1,793 puan) tarafından
Anladım canm çok sağol
0 oy
tarafından
Promosyon yılın belli ayında yatar. Anında vermezler. Ama ilk maaşın ikramiyeli olur diye hatırlıyorum. İki katını alıyorsun :)
(1,793 puan) tarafından
İlk maaş 1.5 aylık dediler :)
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Merhaba, her ilin yada ilçenin promosyon için anlaşması olması lazım. Ve bu ücret her yerde her bankada farklı. İstanbul'da öğretmenlik yaparken çok ciddi promosyonlar aldık. Ama şu an küçük bir ilçedeyiz 1700 TL toplam promosyon biz sonradan geldim diye 1000 filan aldık. Süre düşürülüyor. Ücretin ilden ile değişme sebebi bankalar arası rekabet. Burada 1 tane banka var. Önceden onu bile vermiyormuş. Zaten tek. Ama İstanbul'da rekabet çok. Orada daha fazla gibi. Promosyonu atanır atanmaz aldım. 1 ay sonra filan aradılar bankadan. Promosyonun geri ödemesi yok. Banka senin paranı işliyor. Sana da karşılığını veriyor.

Son soru için mesleğin ne ? Ben öğretmenim öğretmenlik hakkında sorabilirsib
(1,793 puan) tarafından
Anladım canm sağol :)
Düz memur olarak atandım canm Milli eğitim müdürlüğü ne ❤️
(2,746 puan) tarafından
Hayırlı olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 40 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 412 göst.