0 oy
77 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,908 puan) tarafından

Merhaba kızlar, adetim 2 gün gecikti 2 gün baş dönmem ve mide bulantım oldu, bugün sabah bu testi yaptım silik çizgim oluştu dün de peceteye çok hafif pembe kanama geldi çok afedersiniz bugünde sanki adet oluyomusum gibi kanamam oldu biraz ne olur acaba ? Silik çizgi pek belli olmamış gibi ama bilemedim 

image

4 Cevaplar

0 oy
(241 puan) tarafından
Kan vermen daha doğru oluur bencee takip edilmesi lazım 2 gğnde bir 2 kat artıi olursa sağlıklı bir gebelik sizi bekliyor 
(3,908 puan) tarafından
Randevum var canım gidicem inşallah teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım ya kimyasal gebelik ya da düşük tehdidinden var gidip beta takibi yaptırmazsan bilemezsin. Adetimdir diye beklesen belki hamilesin vakit kaybı olabilir o yüzden bir acile gidip beta baktırmanda fayda var
(3,908 puan) tarafından
15.30 randevum var canım gidicem inşallah kan pihtilasmam var benim beklenmeyen bi gebelik varsa eğer inşallah sağlıklıdır, silik çizgi görüyomusun sende
tarafından
Evet gördüm canım benim. Belki de sağlıklı gebelik ama kan pıhtılaşması sorunu da kanama ve düşük tehdidinden yapar zaten inşallah geç olmadan müdahale edilir canım benim. Ayıp olmazsa foşur foşur gelmeye başladı mı yoksa kanamanın miktarı mı arttı canım
(3,908 puan) tarafından
Avuç ortası kadar olmuş sadece öğlen 12 den beri şuanda yok bişey dün açık pembe şeklindeydi sadece inşallah bişey yoktur canım
tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
tarafından
Canım acile gidip beta baktir belki kimyasal gebeliktir belki gebesin düşük riskin var burdan bilemeyiz en iyisi doktor takibi altında olman 
(3,908 puan) tarafından
Gidicem inşalalh canım teşekkür ederim
tarafından
Insallah bi sıkıntı yoktur vanim geçmiş olsun❤
0 oy
tarafından
canım ben ocak ayında oyle olmuşdum. silik çizgi vardı. ağır grip oldum,adetim seller sular gibi gidiyordu. adetten sonra avuc içinin yarısı kadar beyaz bişey gelmişdi. düşük sanmışdım. doktor endometrium çok kalınlaşmış soyulmuş. öyle olunca silik çizgi oluyor demişdi. pek bişey anlamamışdım ben. ne oldu ne bitdi bilemedim
(3,908 puan) tarafından
Yaa hormonlarla ilgili bişey demekki seninki bende gitcem bakalım bugün inşallah bi sıkıntı yoktur

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 115 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,312 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Merveylmaz (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.