0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar büyük temizliğe başladım hamile olduğum için eşim camları birine sildir dedi mutfak dolaplarının üstünü falan neyse bende yakın komşuma söyledim hem temizliğe gidiyor hemde ihtiyacı var olur dedi hatta lazım olur diye parasını peşin verdim 1 ay oldu sürekli özellikle 2 haftadır söylüyorum temizliğe baslicam ne zaman gelirsin diye oda bugün bakarız yarın bakarız diye beni oyaliyordi bende bugün başladım temizliğe beni aradı cam silerken görmüş işte ben gelecektim niye sildin falan e dedim kaç gündür diyorum köye gidecegim işlerimin bitmesi lazım diye oda dediki o zaman paranı verim geri dedi dedim yok yavrum gerek yok olsun dedim başka temizlikte yaparsın dedim işte sonra kapattık sizce bana alınmış mıdır 

13 Cevaplar

0 oy
(1,964 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bence onun değilde senin alinman lazım. Kötü birşey dememissin zaten onun utanıp hemen gelip yardım etmesi gerekirdi
tarafından
Bilemiyorum kötü oldum kirldiysa diye
(1,964 puan) tarafından
Kötü olma canım. Onun mahcup olması gerekiyor sen ona kaç kere demişsin o seni ertelemis başkasının evine temizliğe giderken erteleye biliyor mu? Hayır sen arkadassin diyip gecistirip durmuş.
tarafından
Belki de o yüzden bilmiyorum canım
-Reklam-
0 oy
(6,213 puan) tarafından
Bide o alınmasın bi zahmet ayrica camlarini sildirmeden neden ücretini verdin ki
tarafından
Kız yakın komşum çocuklarına bişey alır diye verdim ihtiyacı da var
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Hem beni oylaicak hem para onda kalcak alirdim para mi valla
tarafından
Yakın komşum kırmak istemedim
(5,272 puan) tarafından
O seni yakın gorseydi gelir silerdi canm
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Aldaydın parasını kaç tl verdin
tarafından
200 canım
(7,768 puan) tarafından
Oha canım iste paranı şimdi gelmeyen snra hiç gelmez canım eşim parayı istedi bn almıcaktm ama o alalım dedi de yakın arkadaşım fln deme sn yakın Görüyosunda o görmüyo belli
tarafından
Olmadı öyle yaparım canım
(7,768 puan) tarafından
Mutlaka iste az para değil yarın birgün verdim ben sna der
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Alınacak ne var parayı bile istememişsin
tarafından
Bilmiyorum ben huzursuz hissettim kendimi
0 oy
(9,623 puan) tarafından
Parasını vermeseydin baştan bak nasıl geliyordu 
tarafından
Bilmiyorum ama yakın komşum arkadaşım olduğu için verdim
0 oy
tarafından
Parayı niye peşin verdin ki. Senin ona alinman lazım daha alınmış mıdır diyorsun. İyi niyetini su istimal eden insanlari hiç sevmem. 
tarafından
Zaten öyle yapmam gerektiğini anladım daha önce gebelihimde ablam yardım etmişti ama şu an gelemiyor bebeği küçük yeni doğum yaptı yoksa normal zaman da cam kapı pencere dolarp hepsini kendim yaparım
tarafından
Kesinlikle paranı da bırakma çağır yapsın ya da versin. Resmen iyilikten maraz doğmuş sinir oldum. Başkalarına da aynı şekilde yapsa adı çıkar kimse çağırmaz.
tarafından
Kimse yapmadan vermiyor işi bitince veriyor ben yakın olduğu için verdim
tarafından
Normalde öyle olması lazım. Ve çocuk gibi de oyalamış seni hamilesin üstelik. Sen demeden onun demesi lazım hangi gün müsaitsen geleyim diye çok ayıp yaptığı.
tarafından
Evet bana da ayıp oldu b
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Kız ne kadar safsin senin alinman lazım hem parasını önceden vermişsin hemde gelip yapmıyor tabiki sen haklısın ve senin alinman lazım
tarafından
Bilemiyorum kendimi huzursuz hissettim aşkım
(2,835 puan) tarafından
Güzel kalpli karı ❤️
tarafından
Canımsın ❤️
0 oy
tarafından
Kız saf mısın bırak kırılsın
tarafından
Bilmiyorum safim galiba için huzursuz aradığında beri kirldiysa diye
tarafından
Senin paranı daha çok alırlar hiç normal değil bu tavrın biraz kendine değer ver hem seni kullanıyor paranı alıyor hem acaba ben mi onu kırdım diyosun bu iyi kalplilik değil kendine değer vermemek
tarafından
Haklısın sanırım bitanem
tarafından
İste paranı geri üstelik hamileymişsin doğacak bebeğin hatrına bundan sonra kimseye kendini kullandırtma. Kimse annesinin böyle olmasını istemez
tarafından
Alacağım kesinlikle
0 oy
tarafından
Ben olsam parami geri isterdim ne kadar verdinki
tarafından
200 canım benim
0 oy
(286 puan) tarafından
Senin yaptiginda kirilacak bisey yok onun yaptigi ayip olmus canim
0 oy
(808 puan) tarafından
senin alinman lazim iyide parami alirdim bidahada yaptirmazdim yaptigi cok ayip onun
0 oy
(2,160 puan) tarafından
Söylerken sakin tebessüm ederek soylediysen niye kirilsin. Kizarak ima ederek soylediysen bilemiycem birde sen haklisin bu durumda kirilsada yapması gerekiyordu hamile hamile goruyor seni öyle daha parayi vereyim mi diyor

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 728 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,727 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 289 göst.
24 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Cerensmsk (437 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 246 göst.
26 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze 35 55 (2,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 324 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Melek8663 (656 puan) tarafından soruldu

380,296 soru

11,386,228 cevap

34,887 kullanıcı

...