0 oy
445 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar karşınızda alayci Gülen sizin sinirden kafanizi duvarlara vurmaniza sebep olduğu halde dalga geçer gibi davranan birine nasıl davranmalı ki o kişi de benim gibi perişan olsun. Bu kişi eşim evet bilen biliyor. Ayrıl boşuna uğraşma demeyin bir yıllık evliyim ayrilamam başka yolum yok katlanmak zorundayım baba ocağında da huzurum yok gidemem oraya. Ben ne yapayim ki bu adam sinirden kudursunn o kadar sinirlendiriyor ki beni karşımda gülüyor daha çok sinirleniyorum kafamla kapiyi kırdım deli diyor sonra evet deliyim delirdim kafayı yedim. Beni eleştirmeyin üç aylık bebeğim var ona iyi bir anne olmaya çalışıyorum o görmeden yaşıyorum her üzüntümü ama o gözümden anlıyor ben artık sinirlenmek istemiyorum bu adam beni sinirden ÖLDÜRECEK. (SİVRİ DİLLİ ELESTİRİLERİNİZİ KENDİNİZE SAKLAYİN İNSAN GİBİ YORUM YAPIN LÜTFEN)

22 Cevaplar

+1 oy
(4,040 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Kesinlikle ama kesinlikle sinirle ilgili problemin var ve o da bunu keşfetmiş. Bence onunla muhatap olmayı bırak arkadaş edin çevre edin ve o çevreye girmek için kafa yor. Kendini başka bir insan haline getir. Çünkü sen onu sinir edemezsin onda senin huyun yok. Kalender bir insan ve biraz da gamsız. Sürekli suçlayarak kafayı bozarak nereye varacaksin. Herşey konuşmakla olmaz bazı şeyler susarak anlatılır. Hatta çoğu şey susarak yapılır. Başka insan olman lazım evladın büyüyecek ve sabrını daha çok sinayacak. Ha bir de lütfen ama lütfen ikinciyi yapma
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kafani kapıya vurup neden kapıyı kiriyorsun ki 

Bence ikinizde tedavi olmalısınız 
tarafından
Anlatma dinlemiyorsa. Muhatap olma gerekirse sadece sorduğu sorulara cevap ver. Yani kapıya kafa atıp kırmak çözüm değil kendine yazık edersin
tarafından
Hanife nasıl oldu oğlun kedi tırmıklamıştı hani çok endişelenmiştin
tarafından
Biseyo yok canım sükur ya geçti koluda iz falan kalmadı goturmedik doktora diğer doktor gerek yok deyince :/
tarafından
Anladım canım geçmiş olsun tekrar:-)
tarafından
Sağolasın canım benim ❤️☺️
+1 oy
(2,974 puan) tarafından
Telefonu alırım elime çekirdek kola geçerim koltuğa ayaklarımı da uzatirim çıt çıt çıt beyninin etini yer gibi o çekirdeği citlarim o orda yok Muş gibi şey hesabına almam bak gör nasıl çatlıyor 
+1 oy
tarafından
Onun davrandığı gibi davran ne eksik ne fazla
+1 oy
tarafından
Kafayı takmak yerine boş ver.yapman gereken umursamamak. sen sinirlenmedikce kendisi delirecek, daha çok,daha çok,dahada çok sinirlendirmek için uğraşacak  sen hep sakin kalıb umursamayacaksın. burda ne varki yaptığın normal iyi yaptın diyeceksin hep.bak sinirden nasıl delirecek
0 oy
tarafından

Susarım 

........
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Boşan demekden baska söz bulamiyorum
0 oy
(331 puan) tarafından
O sana o hareketleri yaptığı zaman yanından ayril madem çekmek zorundasın kahrını o yokmuş gibi davran evde onu önemsedigini hissetrme kesinlikle yoksay 
0 oy
(1,223 puan) tarafından
COK NET SOYLUYORUM OYLE ADAMIN TEK BURLAFINI DAHIKÂLE ALMICAKSIN.NE DERSEDESIN TAKMICAKSIN SEN TAKIP SINIRLENDIKCE DAHAFAZLA UZERINE GELIR. SADECE BEBEGINI DUSUN VE KEYFİNE BAK KAFADAGITMAK ICIN KENDINE AKTIVITELER BUL MESGUL OL VE OYLE BIR INSANI TAKARAK KENDINI MAHVETME
0 oy
tarafından
Kimseyi kafamı sinirden duvara vuracak kadar takmıyorum haa sevmediğim kişiler var ama takmıyorum bile
tarafından
Ben takıyorum her bokkku kafama takıyorum bıktım kendimden bıktım
0 oy
(65 puan) tarafından
Ohooo sen boyle tepkilerini belli edersen kızdıgını sinirlendiğini vs adam zaten zevk alıyomus senı kızdırmaktan. Gormezden gelıceksın o ne yaparsa gulup gececeksın kaale almayacaksın kafanla kapı kırmak nedir kız tövbe yarabbım. O senle ugrasmaya başladığında sen o yokmus gıbi davran, farklı seylere yonel ona odaklan bakıcak ki sen tepki vermıyosun bi süre sonra yapmaz. Ama kalkar kafanı duvarlara kapılara gecırırsen her defasında daha fazlasını yapar yani. Nasıl bi çiftsiniz çözemedim ama ikinizinde pek sağlıklı ruh halınız yok maalesef. 
tarafından
Ben böyle değildim evlendik evleneli beni dövdü kendi bağırdı beni susturdu sen anlat Karadeniz Vedat gibi seviyor ama osevgisi beni öldürüyor ben de öfkemi böyle atıyorum kendime bakim yapip onu görmezden gelsem nasıl olur
(65 puan) tarafından
Zaten bence senın kendıne yonelmen lazım. Onu ve hareketlerini kaale alma ve aldıgını belli etme. Belli adam normal değil. Ama bn olsam yokmus gıbı davranırım. Oda kudurmasına yeter bence.
0 oy
(2,745 puan) tarafından
Çok basit o eve geldiği zaman bebeğini alacaksın yatak odasına gireceksin dışarıya çıkmayacaksın yemeğini yapmayacaksın çamaşırını bulaşığını yıkamayacaksın ondan sonra gör bak tıpış tıpış kendisi gelip nasıl konuşmaya çalışıyor o zaman da senin cevabın sen benim ilgimi hak etmiyorsun olacak bu kadar basit
tarafından
Yine ben yapacam bu işler birikirse. Bu yüzden mecbur yapıyorum bebek uyudukca
(2,745 puan) tarafından
Canım sen bu kafada devam ettikten sonra eşin seni daha çok sinirlendirir birikirse biriksin işler ne olacak çocuğuna ve kendine ait olan işleri yapacaksın senin yerinde olsam onun yediği tabağı bardağı bile ayırırım kendi bulaşıklarımı yıkar onunkileri kenara koyarım kendi yıkasın onun çamaşırlarını yıkamam kenara ayırırım çocuğumunkini kendiminkini yıkarım hak ettiği bundan başka bir şey değil madem babanın evine gidemiyorsun başka çaren yok o adama köle gibi hizmet etmek yerine dersini vereceksin o zaman
tarafından
O ölse yapmaz çok kötü gaddar birisi
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Muhattap olmam kaale almam yokmuş gibi davranırım
tarafından
Ya konuşmaya çalışırsa
(1,068 puan) tarafından
Yokmuş gibi davran  sende dalga geç gaipten sesler duyuyorum  de o senin üstüne geldikçe sen umursama normal zamanda dahi yokmuş gibi davran illaki bir yerde patlayacaktır o zaman al karşına konuş böyle evlilik gitmez çünkü
0 oy
tarafından
Hic bisey yapmam canim o zaten o zaman sınır olur....
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Bol bol besmele cek canim ya sabir ya ALLAH de ALLAH bi kapı acar niye kendine zarar veriyon şeytanin sizinle ugraşmasina izin vermee..
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Canimyanlis anlamada seni önceki pstlardan taniyorum galiba önceki adın tatlıdannecikti , yani siz karı koca bence tedaviye gitmelisiniz bu şekilde evliliğinizi yurutemezsiniz.
0 oy
(119,342 puan) tarafından
gormezden gel     
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Benim eşimde öyleydi sonra susma kararı aldım ve sustum sonra o konuşmaya başladı aynı şekilde alay ettim neler dediyse aynısını söyledim sinirlendi kavga ettik artık ben değil o deliriyordu bir süre sonra bana başkası mi var diye sormaya başladı daha da kudurmaya başladı. Ama her seferinde şunu diyeceksin. Nasıl oluyormuş...
tarafından
Şuan nasıl peki aranız nasıl oluyormuş dersem bilerek yaptigimi bildiği için bidaha kudurmaz biri mi var dedirtecek kadar kudusun istiyorum birszfsn eve gelecek konusacaz napim kendime Evde bakım yapım ama yüzüne bilr bakmayım istemiyorum deyim özel konularda da demi
(1,154 puan) tarafından
Kendine bak bacım normalde de bak mesela ben makyaj yapmam takı takmam hatta alyansimi bile takmam bilir geçen gün dışarı çıkıcam saçımı açtım sadece diye kudurdu öyle hemen nasıl oluyormuş demeyeceksin önce onun kudurdugunu göreceksin için soğuyacak öyle.. özel konularinizi bilmem ama ben onu da zindan edenlerdenim hep söylerim de nasıl davranırsan karşılığını görürsün ne bir eksik ne bir fazla ki ben aldatildim o günden beri her şeyi zindan ediyorum ona tayt giymezdim dışarda taytta giyer oldum makyajda yapar oldum önce çocuklar sonra ev işiydi artık öyle değil önce çocuklar sonra benim keyfim sonra ev işi
0 oy
tarafından
en iyisi ne biliyor musun?  o yokmus gibi davran. muhtesem bir sey. benim esim deli olur bu davranisa. is yerinde de yaptim bunu. beni cekemeyen fesat bi geriz.kaliya. kudurtmustum. :D mesela göz temasi kurma, umursamazmis gibi yap yokmis gibi davran. asla ilgilenme onunla. dene ve gör:)
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Görmezden gel bir insanı en sınır eden şey görmezden gelmek bence 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 341 göst.
19 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 367 göst.