0 oy
777 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Son dönemlerde çok zor zamanlar geçirmiştim kaynanamla aramızda bazı sıkıntılar olmuştu evimi ayırmak istedim kayinpederim sağolsun uzatmadan ev arayın çıkın dedi ev aradık bulduk boyandı tadilat temizlik falan derken sonra o kutlu güne geldik:) ev taşındı kız kardeşim ve iki kuzenim geldiler evi yerleştirdik mobilyalar kuruldu. Çok güzel geçti ben çok heyecanlıydım hâlâ da çok heyecanlıyım evin içinde istediğim gibi geziyorum başı açık taytla vs. O kadar rahatladım ki üzerimden koca bir yük kalktı evi ilk tuttuğumuzda içimde bir burukluk vardı ama taşındıktan sonra dedim ki işte burası benim evim:) kendi eşyalarım kendi düzenim kendi hayatım:) istediğim zaman kalkıp iş yapıyorum istediğim zaman oturuyorum (tabi şuan yerleşim aşamasındayız oturmak pek mümkün değil böyle de bi bebe varken:) ama çok güzel bir duyguymuş sanki yeniden doğdum gibi hissediyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin amin.

25 Cevaplar

+2 oy
(4,040 puan) tarafından
Maşallah ne güzel. Herkese nasip olsun ev üstüne ev çok zor ve aşırı gereksiz
(1,618 puan) tarafından
Aynen geriye dönüp baktığımda nasıl dayanmışım diyorum
-Reklam-
0 oy
(1,750 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın boşver tek goz odam olsun bnm olsun güle güle oturun bacim
(1,618 puan) tarafından
Sağol canım çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Sevindim adına :) bende kendi evime çıkmayı planlıyordum mayısın sonunda ama kısmet olmadı Haziran sonuna kaldı 
(1,618 puan) tarafından
Olsun canım sonuç olarak çıkacakmışsın
0 oy
(2,170 puan) tarafından
Çok sevindim sizin adınıza 
(1,618 puan) tarafından
Teşekkür ederim;)
0 oy
(2,744 puan) tarafından
Ayy sen anlatinca benim içim kıpır kıpır oldu seni düşünemiyorum RABBİM bana da ve tüm isteyenlere nasip etsin uzak ev almayi amin amin amin
(1,618 puan) tarafından
Amin amin canım insanın kendi evi gibisi yokmuş
0 oy
tarafından
gözün aydın olsun canım 
(1,618 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(27,336 puan) tarafından

MasAllah ne güzel Allah isteyenlerede nasip etsin güle güle ağız tadıyla otur

(1,618 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(4,097 puan) tarafından
Ohh ohh cnm artık bundan sonra yuvanda mutlu huzurlu gunlerın olsun cok sevındım
(1,618 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun çok güzel bir duygu
0 oy
(364 puan) tarafından
Güle güle ağız tadıyla oturun ınsalhh herkesin evi düzeni kendine ablam da 4 5 sene birlikte oturdu gerçekten zor oluyor 
(1,618 puan) tarafından
İnanılmaz derecede zor
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım darısı isteyen herkesin başına inşallah 
(1,618 puan) tarafından
İnşallah Canım
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Gözün aydın canım rabbim isteyen herkese tarttirsin çok zor birlikte oturmak 
(1,618 puan) tarafından
Çok çok ayy aklıma geldikçe sinir oluyorum
0 oy
tarafından
İlk ayrı eve çıktığımda bende öyle olmuştum...ne mutlu sana ...
(1,618 puan) tarafından
5 gündür gelmişiz inan geldiğimden beri oturmadim sürekli iş yapıyorum hiç zoruma gitmiyor biliylrum çünkü benim evim olduğunu:) yaptıkça yapasım geliyo
0 oy
(7,577 puan) tarafından
Ayy amin inşallah ya bende ilk evliyken evimiz ayrıydı ama mutfağımız 1di evi otel gibi kullanıyorduk sonra mutfağı da ayırınca çok mutlu olmuştum hele birde kaynanalardan uzak eve taşınınca ohh be dedim dünya varmış ya gerçekten çekilecek dert değil 

Yeni evin de hayırlı uğurlu olsun inşallah 
(1,618 puan) tarafından
Allah razı olsun canım bunlara kalsaydı senelerce beni birakmazlardi iyiki ayrılmışım keşke ta en başında ayrı olsaydım
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Darısı benim başıma inşallah 4 yıldır birlikteyiz ve son zamanlarda artık onlardan çok soğudum ya kadın hiç biseyin yerini değiştirmeye izin vermiyor benim arkamdan hemen eski yerine koyuyor artık hiç biseyi ellememe kararı aldım nasıl istiyorsa öyle yapsın 

Biz çıkmak istediğimizi söylesek kesin problem çıkaracaklar ama artık bu sene son daha da dayanamam eşim diyor ne güzel kira derdi yok paramızı biriktiriyoruz diye ama insanın kendi evi gibi yok  
(1,618 puan) tarafından
Kız valla bizde ilk başta sizin gibi düşündük kira derdi falan yok birikim yaparız dedik ama çok uyguna ev bulduk şimdi o birikimin üç katını yapicaz Rabbim bı şekilde yardım ediyor insanın kafası rahat olsun yeter ki ya
0 oy
(2,981 puan) tarafından
İşte bunu eş ve ailesi anlamaz biri geldi mi sanki ben yabancılaşıyorun
(1,618 puan) tarafından
Neden canım
(2,981 puan) tarafından
Mecburiyet diyolar canm
0 oy
(119,070 puan) tarafından
hadi gozun aydin
(1,618 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Gözün aydın Rabbim evinden huzuru eksik etmesin inşallah 
(1,618 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Çok sevindim senin adına ya❣️❣️❣️❣️
(1,618 puan) tarafından
Çok sağol canım
0 oy
(7,910 puan) tarafından
Gözün aydın bende aynısını yaşadım tarifsiz bir mutluluk ben 6 yıl kaynanamla yasadim
(1,618 puan) tarafından
Ya isterse dünyanın en iyi insanı olsun cidden olmuyo rahat edemiyor insan
(7,910 puan) tarafından
Aynen öyle bende 3 bekar kayın kayınbaba vardi
0 oy
(211 puan) tarafından
Insallah banada boyle bi post acık nasip olur. Eşyalarını yenimi aldın maddi acıdan sıkıntı olmadımı

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 532 göst.
12 Kasım 2022 Aile kategorisinde Sarii (2,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 169 göst.
27 Temmuz 2022 Aile kategorisinde nurr001 (1,390 puan) tarafından soruldu

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı

...