0 oy
782 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Son dönemlerde çok zor zamanlar geçirmiştim kaynanamla aramızda bazı sıkıntılar olmuştu evimi ayırmak istedim kayinpederim sağolsun uzatmadan ev arayın çıkın dedi ev aradık bulduk boyandı tadilat temizlik falan derken sonra o kutlu güne geldik:) ev taşındı kız kardeşim ve iki kuzenim geldiler evi yerleştirdik mobilyalar kuruldu. Çok güzel geçti ben çok heyecanlıydım hâlâ da çok heyecanlıyım evin içinde istediğim gibi geziyorum başı açık taytla vs. O kadar rahatladım ki üzerimden koca bir yük kalktı evi ilk tuttuğumuzda içimde bir burukluk vardı ama taşındıktan sonra dedim ki işte burası benim evim:) kendi eşyalarım kendi düzenim kendi hayatım:) istediğim zaman kalkıp iş yapıyorum istediğim zaman oturuyorum (tabi şuan yerleşim aşamasındayız oturmak pek mümkün değil böyle de bi bebe varken:) ama çok güzel bir duyguymuş sanki yeniden doğdum gibi hissediyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin amin.

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız o kadar güzel anlatmışsın ki çok mutlu oldum senin adına inşallah huzurunuz daim olur 
-Reklam-
0 oy
(852 puan) tarafından
Adına çok sevindim...Allah evini ayırmak isteyenlere de nasip etsin cidden kendi evin gibisi yok 
0 oy
tarafından
Maşşak canım en başta olması gereken tabi Allah'tan ben ayrıyım yoksa zor
0 oy
tarafından

Seninle birlikte bende mutlu oldum heycanlandim niyeyse darısı isteyen tüm kardeşlerimize olsun amin<3

0 oy
(619 puan) tarafından
İnşallah bir gün bende bu postu açarım sana hayırlı olsun güle güle kullanın mutluluk eksik olmasın evinizdn

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 534 göst.
12 Kasım 2022 Aile kategorisinde Sarii (2,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 170 göst.
27 Temmuz 2022 Aile kategorisinde nurr001 (1,449 puan) tarafından soruldu

379,304 soru

11,353,606 cevap

34,826 kullanıcı

...