0 oy
533 göst.
Aile kategorisinde (2,126 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar o kadar üzgünüm o kadar canım sıkılıyor ki ağlamaktan gözlerim yanıyor. Biz dört kardeşiz benimle beraber. İki abim bir kız kardeşim var. Kardeşim iki yıl önce kaçtığı için babam bunca zaman konuşturmadı. Biz gizli konuştuk. Abilerim de işten çocuktan sürekli gidemiyorlardi. Babamda annemi göndermez zorla bana getirir bırakır gider oda. 

Kimse olmayınca birbirlerine sahip çıkacağına aksine git diyip duruyordu anneme. Annemde sessiz öyle herşeye karışan cevap veren birisi değil. Kaç gündür yine başlamıştı git çocuklarına madem özledin gibisinden. Dünde ağlayarak yine böyle yaparsa giderim mecbur durmadan git diyip aileme küfür ediyor diyordu. Bende hayırlısı dedim kaynanamla oturma rağmen gel kapım açık her zaman ne lazım olursa dedim. Bugün de büyük abim gitmiş almaya eşiyle şuan küçük abimdeler. Diğeri eşi hasta diye iç güveysi gitti.

İçimi dökmek isteidm uzun oldu ama kusura bakmayın :(rabbim kimsenin yuvasını bozmasın küçüğünden büygune akıl fikir versin

9 Cevaplar

+1 oy
(3,419 puan) tarafından
Abine kılıbık demen ayıp sevmiş evlenmis kızın ailesinin evine gitmiş mutludur belki 

Annene gelirsem üzüldüm açıkçası Allah yardimcisi olsun 
(2,126 puan) tarafından
Amin insAllah canm öyle ama kız
(3,419 puan) tarafından
Dusuncen çok itici canm bunu kimsenin yanında soleme sende kayinvalidenle birmissin şimdi senin eşin ne oluyor o zman oda anasının dibinden ayrilamiyor kadınlar iç guveysi gidince sorun olmuyorda erkek gidincemi sorun oluyor
(2,126 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Anlamadım kaç defa okudum ben mi ayıklayamadım acaba , hakkını helal et bacım hiç bişi anlamadım :(
(2,126 puan) tarafından
Helal olsun sorun değil
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Yazık gerçekten kaç yaşında olmuş ama eş ne demektir aile  ne demektir kavrayamamış babanız Allah ıslah etsin 

Annen de kafasını dinlesin

Umarım gelin sıkıntı çıkarmaz üzüldüm gerçekten 
(2,126 puan) tarafından
Düşkün değil canm gelip gitsek sevinir ama sahip çıkmaz asla. Aynen bende öyle dedim biraz dinlen diye. Valla gelin ikinciye hamile doğurdu doğuracak insAllah çıkarmaz
(12,264 puan) tarafından
Annen yardımcı olur valla ben  hiç Sorun etmezdim kaynana laf sokmasın yeterki ☺️
(2,126 puan) tarafından
Yok kız annem asla öyle birisi değil saf biraz geline her türlü batar oda ayrı :D
0 oy
tarafından
allah kimsenin yuvasını bozmasın insallah.Annen için böylesi daha iyi olacaktır belki de.kusura bakma baban ama bir insana bu kadar psikolojik şiddet uygulanmaz kiii fiziksel şiddet var mi orasını da allah bilir.annenize sahip çıkın canım madem sürekli git diyip küfür ediyor annen dönmesin birdaha
(2,126 puan) tarafından
Abilerim bence göndermez insAllah akillanir biraz babamda yok dövme felan bunca zaman olmadı canm bizde o yok. Ama yaptığı dovmekten beter
tarafından
doğru söylemişsin canım yaptığı da hiç kolay değil allah yardımcınız olsun
(2,126 puan) tarafından
Aynen kız hayırlısı
0 oy
tarafından
İnsan yaşlandıkça akıllanır ağır başlı olur ama bazıları işte daha da huzursuzluk çıkarıyor Allah hidayet versin babanıza. O kadını sığıntı gibi göndermek nasıl vicdan
(2,126 puan) tarafından
Aynen kız çok haklısın ama benim babam da o yok nerde :( gitsin çocukların baksın demiş
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Annen nereye gitti 
(2,126 puan) tarafından
Abime yerleşti
0 oy
(2,591 puan) tarafından
Kendi eşlerimiz bize baglı olsun diye çırpınırken abinize neden kılıbık diyorsunuz yanlış düşünceniz 
(2,126 puan) tarafından
Haklısın tabi ama bu kadar yapmasından dolayı dedim
0 oy
tarafından
Babanıza sakın bakmayın yemek vs yapıp göndermeyin, hele biraz sürünsün aç kalsın evde tek başına dursun aklı başına gelsin 
(2,126 puan) tarafından
Kız açlığa dayanır mı o gider aylığını dışarda yer gider ne varsa evde hazırlar ben yakın değilim bir saatlik yol var valla hasta bile olsa eşim göndermez
tarafından
Bir yer iki yer çamaşırı vs birimince görürüm ben onu, bu yaştan sonra valla annen koca bulur da baban ortada kalır,utanmiyo da kaç yaşına gelmiş hala ergwn ergen tavırlar, valla tanışan bi guzel kızardım ha
(2,126 puan) tarafından
Hiç deme canm ah ah nasıl bu hale geldik bilmiyorum rabbim sabır versin
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Eşi ne hastası ki iç güveyi gitti merak ettim sadece Allah şifa versin 

Baban kız kardeşin kaçtı diyemi annene bunu yapıyo eğer öyleyse yazık onun evladıda kendinin neyi acaba hem kaçtıysa kaçtı ne olmuş yuvasını kurmuş eskinin insanı işte annene yazık günah Allah yardımcısı olsun deden ananen hayattaysa gitsin valla onlara 
(2,126 puan) tarafından
Yüksek şeker hastası canm çocuğu da var baygınlık geçirdi kaç kere zaten ailesinden de cikmiyormus hergun oraya gidiyor dedi abim beraberler. Hayatta çok şükür canm iki yıl ne onu ne bizi konuşturdu ama gizli konuştuk gormesek de.
(1,529 puan) tarafından
Aynı benim eniştem işte senin baban teyzemin kızıda kaçtı 15 yılı geçti halen konuşmaz teyzemede zehir etti hayatı kızın çocukları var namusuyla eşinin yanında yok eniştem pisliği konuşmuyo teyzem kurudu kaldı dert sahibi oldu bende şeker tansiyon hastasıyım geçmiş olsun ama evimin işini çocukları hep ben bakıyom kimileri şanslı oluyo işte
(2,126 puan) tarafından
Aynen canm hiç deme inan benim eşim bir saatlik mesafe aileme göndermez kavgayla 3aydir gitmiyordum geçen gittim bir iki saat geri geldim gerçekten bazıları şanslı oluyor. Ya kardeşimin yeri de iyi değil çok sorunları var. Anneme de eziyetlydi böyle oldu işte

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 170 göst.
27 Temmuz 2022 Aile kategorisinde nurr001 (1,438 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 263 göst.
23 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
35 cevap 610 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,017 puan) tarafından soruldu

378,977 soru

11,343,956 cevap