0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar kan verdim kendi hesaplamama göre 2 3 gün vardı adetime hata 2 gün adetime kala kan verdim ama benim dün girmem gerekti girmedim bugün de girmedim ağrı birşey yok niye ki

Adete girmem için ne icebilirim yada yiyebilirim girin biran once

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Internetten bakabilirsiniz
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Soğan kabuğu kaynat benimde 3.gun bugün şimdi kaynatıp icicem adet olmak için gecikinnce stres oluyorum
tarafından
Aynen benimde daha önce gecikme oluyordu düzeldi şuan tekrar başlamış olmadı öyle yapcam sağol canm
(6,047 puan) tarafından
Bende sabah içtim bir bardak birazdan bi bardak daha içeyim. Aşırı stres oluyorum. Bide herkesin gecikmiş bu ay ya umarım ondandir
0 oy
(4,152 puan) tarafından
aspirin ic canim birebirr hemen gelir 
tarafından
Tamam cnm çok sağol evde yok eşim alsın akşam hemn alirim
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Bazen düzensizlik oluyor inşallah olursun adet ben kurtuldum adet olacam mı olmicam mi derdinden kökünden hallettim.vallahi
(205 puan) tarafından
Ne yaptın
(4,859 puan) tarafından
İki gün önce tüpleri mi baglattim
(205 puan) tarafından
Tuperi baglatinca adet olmuyosmusun ne alaka annemin de tupleri baglı 10 sene oluyo hala adet goruyo
(4,859 puan) tarafından
Adet olmiyorum demedim ben adet mi olucam adet olmucam mi derdinden kurtuldum ikilemde kalmicam bebek var mı yok mu diye
(205 puan) tarafından
Him anladim
0 oy
tarafından
Kar verdin negatif mi çıktı ? Girmedim demişsin ne demek istediğini anlamadım neye girmedin? 
tarafından
Adete girmedim onu dedim korktum hamileyim diye suphemde vardı kan verdim sonuç negatif hamile değilim ama adete hala girmedim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 72 göst.
24 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Mizgintrn (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 100 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Suleaktas (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 190 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Es-Es (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 123 göst.