0 oy
474 göst.
Aile kategorisinde (482 puan) tarafından
Üst komşum bana sık geliyordu arıyordu falan ben biraz mesafe koydum bana gelip ben misafir sevmiyorum falan diyor çağırıyor ama ben gitmek istemedigim için her seferinde aradığında gel demek zorunda gibi hissediyorum iki bebeğim var ona gidince rahat edemiyorum sen gel daha rahat otururuz diyorum sizce davet etmeli miyim ayıp oluyor müdür çok çağırmak da istemiyorum geldi mı akşama kadsr oturuyor tüm işlerim düzenim aksıyor 

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Misafir sevmeyip misafirliğe gideni de ilk kez gördüm. Sevmiyorsa sana gelip niye akşama kadar duruyor. Boşver çağırma bir akıllı o mu.
(482 puan) tarafından
Aynen ya o gelecek olsa bir sürü hazırlık yapıyorum o bir tek kahve hazırlıyor
tarafından
İyi niyetini kullanıyor çağırma sakın. Sinir oldum hiç sevmem çakal insan
(482 puan) tarafından
Ee kitabım onda kaldı nasıl olabilirim
tarafından
Kapısına git kitabımı alabilir miyim de :) eve gelmek için bahanesi olmaz. Gelip gitmiyoruz derse de çok yoruluyorum çocuklarla evin işine zor yetisiyorum, sonra görüşürüz  de kestirip at zamanla anlar istenmedigini. Yiyip içip gitmeye alışmış ayıp ya.
(482 puan) tarafından
Aynen ben hiç öyle biri değilim ama burda pek arkadaşımda yok iyi arkadaş olduk diye düşünmüştüm ama yeni farketmeye başladım bende
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her defasında davet etme canım ,bugün işim var başka zaman de geçiştir 
(482 puan) tarafından
Aynen zaten aramıyor da artık
tarafından
İyi olmuştur o zaman canım
0 oy
tarafından
Niye zorunlusun ki sonuçta seni cagirmiyor bir gelir iki gelir üç gelir  insanlar iyilikle enayiligi çok karıştırıyor senin iyiliğini kullanmasına izin verme hem mesafe koydum diyorsun 
(482 puan) tarafından
Aynen kitabımda onda kaldı almak istiyorum nasil alabilirim
tarafından
İste mesala kız o kadar ki  cekingenswn
(482 puan) tarafından
Biraz en iyisi kahve gel diyim kitabı da getirir misin diyim bari
tarafından
Aynen
0 oy
(7,830 puan) tarafından
Cikta bakma tlfnuna zaman gecsin geri donus yaparsin :)
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Hiç sevmem komsuculuk oynamayı milletle samimi olmaya gerek yok ne kadar çok görüşürsen kendinle ailenle ilgili şeyler anlatıyorsun sohbet amaçlı gerek yok
0 oy
tarafından
E tabi ki kabul etme çok gerek değil bence 
0 oy
(913 puan) tarafından
Niye ayıp olsun kuzum ya onun yaptığı ayıp bende suan çok yoğun islerimin olduğu bi dönemde olduğum icin misafir istemiyorum komsularim davet ediyor ona bile gitmiyorum çoğu zaman çünkü geri cagiramayacagim çok ısrar ederlerse gidiyorum onda da geri çağırıyorum onunki çok ayıp 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Saçma olmuş komşunun düşüncesi geliyorsa kabul de etmeli 
0 oy
(119,506 puan) tarafından
iste alt ust fark etmez komsuyla cok samini olmamak lazim ne bilim numara alip verme bana gire degil mesafe onemlu
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Ne git 'ne de gelsin boşver 
0 oy
(589 puan) tarafından
İyi de sevmiyorsa o niye geliyor insan kullanmak bu bence, ben de misafir sevmem o yüzden kendimde mecbur olmadıkça gitmem gidiyorsan çağıracaksn mecbur 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Misafir sevmiyorsa kendide gitmesin. Gidince karşı tarafında gitme hakkı doğuyor 
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Benimde karşı komşum sürekli bana gelirdi evimde sessiz yürümeye başladım artık ses dıymasında gelmesin diye ben ona gidince rahat edemiuordum kızım sehpa üzerinden alıyordu koydugu beştane kolanya şişelerini tepki veriyordu bende eşime sucu attım eşim dedim artık binadan kimseyi evine kabul etme dedi zıt almış herkesi dedim ses cıkarmadı cok düşüncesiz bir insandı 
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Bir yıl oldu gelmiyor artık aramıştı birkere kabul etmedim dahada gelmez oldu ama sürekli bende yemek yapıcam kadın bende benden yaş olarakta büyük biri kafam uyuşmuyor dengesiz işte 
0 oy
(13,328 puan) tarafından
Arkadaş misafiri evinde sevmiyor anladığım kadarıyla misafir sevmeyen insan gitmez de çağırmaz da ayıp mayıs değil kendisi sana geliyorken bunu demesi çok saçma 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 742 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 268 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mavi.19.22 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 236 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,086 puan) tarafından soruldu

381,304 soru

11,414,690 cevap

34,963 kullanıcı

...