0 oy
738 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hiç sevmiyorum kizlar çok zor oluyor ev zaten küçük lavaboya bile gitmeye çekiniyorum uyanırlar diye 

26 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben severim yatili misafir herturlu misafire kapim acik 
tarafından
Tamm tamam deli anladim djjdjdj seviyom seni bah ❤️❤️❤️❤️
(119,318 puan) tarafından
☹☹☹☹☹
tarafından
Merak ettim  ama (。ŏ﹏ŏ)
tarafından
Hamile ahahhaha
hamileyim ben
-Reklam-
+1 oy
(2,199 puan) tarafından
Kiz bisey sorucam sen villasi olann kaynanasini karakola sikayet edip uzaklastirma almayi dusunen degil misin
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Bende sevmem herkes yerinde güzel:)
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Severim vallah
0 oy
(13,009 puan) tarafından
Kim.geliyor ki yatılı 
0 oy
tarafından

Gelecek kişiye bağlı   sevdiğim saydığım insanlar gelecekse  severim    sırf yatıya gelen musafirlerim  rahat etsin diye çocuk odasını  yatak odası takımı alıp  misafir yatak odası yaptım   

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kimin geldiğine bağlı mesela annem veya ablam gil gelse seve seve isterse 1 sene kalsınlar:D 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Annem kardeşlerim kayınvalidem kalınca rahatsızlık duymam ben başka da kalan olmadı daha ama ev tamamen ayağa kalkıyor bi kişi kalsa bile nevresim yatak yastık bi sürü iş 
0 oy
tarafından
Sevmiyorum ben
0 oy
(4,390 puan) tarafından
kişiye göre değişiyor =)
0 oy
(2,196 puan) tarafından
1 kişiye bağlı 

2 evim geniş olacak 
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Seven var mı diye sorsaydın bence
0 oy
(2,279 puan) tarafından
Bende sevmezdim ama alıştım artık yatiliya gelip gidenim çok oluyo esimin tarafından her sene görümcem gelir yazın 1 ay kalır ev çok dagliyo ama yapacak bişey yok
0 oy
(811 puan) tarafından
Ah ah bılırm Allah kolaylık versın 2 göz evde yasıyorum kayınvalıdem burda cocuga bakıyor salonda yatıyor bıde yatak odamz var zaten baska yok wcye gitmeyi geç artk karı koclaık nedir onu unuttuk bısey konusamıyoruz bılr duyar dıye bu bızı cok etkıledı malesef calsıtıgım ıcın bebege bakıyo baska caremde yok sınır oluyorum
0 oy
(669 puan) tarafından
Gelsin gelmesin degil misafir evin bereketidir ama soğuttular valla evlendigim zaman 1 ay sonra halası geldi hic istemedim yeni evliyiz insan biraz anlayış gosterir bide kaynanamlar kalmıştı evlerin arasında 5 dk ya var ya yok yani ,koltuguma işemişti hatta geldikleri zamanda gece yarısına kadar oturuyolar esnemekten ölüyorum karşılarında bekliyorki kal desin yani kısaca eşimin tarafı hariç gelene kapım açık  
(4,163 puan) tarafından
Koltuga nasıl ısemıs ya
(2,199 puan) tarafından
Koltuğa işeme amaci neymis
(669 puan) tarafından
Altına kaçırmış yada inadına yapmış bilemiyom
0 oy
neden post acip cvp yazmiyosun
(2,199 puan) tarafından
Asko bu kim.biliyonmu bence villasii olan vardi ya kaynanasini polise sikayet etcek olan o
anaa villada kedi besliyodu hani omu
(2,199 puan) tarafından
Aynen aynen asko Bence o bak kaynana postuna baktm orda yazmis aldir diyodu istemiyodu simdi cocugumun ismini begenmedi flan diye onunda kaynanasi aldir diyodu
(2,199 puan) tarafından
Bide onca soru sormus en baba 2 kisiye bazi postlarda hic kmseye cevap vermiyo dalga geciyo resmen
simdi bi post daha acri
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Severim ben ya
0 oy
(122 puan) tarafından
Ben de sevmm
0 oy
tarafından
Sevmem ya rahat edemem açıkçası ama normal misafire kapım açık 
0 oy
tarafından
Misafirin her turlusunu severim sadece kisin biraz zor oluyo nevresimler gec kuruyo falan ama gelsinler kalsinlar basimin ustunde yerleri var tuvalete de kalkiyorm ayni anda gidecek degilizdir yani 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 213 göst.
27 Şubat 2024 Aile kategorisinde Esramp (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 344 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 247 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 727 göst.