0 oy
128 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (6,681 puan) tarafından
Doğum gününüzde eşinizle yemeye çiksaniz ne giyersiniz?elbisemi yoksa pantolon gömlekmi?

Gideceginiz restoranin nasil bir restoran olduğunu da bilmiyorsunuz..

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Genelde supriz yapildigi icjn evde suslenemiyom dogal takiliyom ama yemege gidersem elbise giyerim zannimca 
(6,681 puan) tarafından
Banada eşim her sene hediye ve pasta alir evde kutlardik ama bu sene dişari cikicaz diyo
tarafından
Supriz deel yani ozaman kendine gore bisiler giyin asko
-Reklam-
0 oy
(113 puan) tarafından
Canım kapalı olduğum için elbise giyerim ben tabi hiç dışarı gitmedigimiz için normal günlük kıyafetle oluyorum
(6,681 puan) tarafından
Tamam o zaman elbise giyicem fikrin için tesekkurler canim❤️
(113 puan) tarafından
Güzel görünüm önemlidir hem eşin sana daha çok bağlanır ☺️
(113 puan) tarafından
Ne yaptın kız merak ettim ☺️
(6,681 puan) tarafından
Kiz daha 13 haziran :D dogum gunumde paylaşicam ❤️şimdi sade ve şık elbise arayişindayim ))
(113 puan) tarafından
Himm hadi bakalım merakla bekliyorum ☺️
0 oy
tarafından
Elbise giy canım o gün özel gün benim sadece geçen yıl  kutlandı ilk defa oda doğuma 10 gün kala eşim gül almıştı tatlı kavurma evde ysptık:)))) bende elbise giydim şiş halimle
(6,681 puan) tarafından
Esimde elbise giy diyor ama gideceyimiz yeri bilmiyorumki eşimede pek restoran konusunda guvenmiyorum ya donerciye falan gotururse :D
tarafından
Çok şaşalı değilse giy canım eşin istemiş demekki heves etmiş giy diye bence giy çok mutlu da olur hem
(6,681 puan) tarafından
Sade siyah bir elbise giyerim o zaman
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Elbise giyerim severimde:D
(6,681 puan) tarafından
Gidecegimiz yeri bilsem elbise giyerimde eşimin restoranda konusunda pek zevki yok kebabciya falan gotururse komik gorunurum diye dusunuyorum :D
0 oy
tarafından
Eğer yemeğe gidersek elbise yada tunik ve kumaş pantolon giyerim biraz ağır takılırım
(6,681 puan) tarafından
Yemeğe gideciyde nasil bir yere gideceğimizi bilmiyorum esimde tutdurmuş elbise giy
tarafından
Gece giderseniz elbise giy canım ama gün içinde gidecekseniz spor elbise de giyebilirsin
0 oy
(119,324 puan) tarafından
ben elbise seviyorum

İlgili sorular

0 oy
63 cevap 1,057 göst.
14 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 899 göst.
24 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Denizyildizi (390 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 135 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 282 göst.

379,874 soru

11,371,707 cevap

34,854 kullanıcı

...