0 oy
898 göst.
Aile kategorisinde (390 puan) tarafından
Ev temizlik cocuk derken giyimime pek onem vermiyorum yani yeni seyler giymiyorum. Esim hep yeni seyler giy daha guzel oluyosun diyo ama ev icinde surekli is olmuyo rahat olamiyorum.

Siz nasil giyiniyosunuz?

31 Cevaplar

+1 oy
(1,822 puan) tarafından

Bu yazin yeni kreasyonu :) bayram diye elbise giydim ama namaz kilmak icin pijamayida altina giydim namaz bitince cikarmadim kaldi oyle :D :D

image

(390 puan) tarafından
Hahaha cicekli cicekli  tam yaz havasi
(1,822 puan) tarafından
Aynen yaz kreasyonu olunca cicekli olmasi gerek tabi :D
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Ruh halime bagli :))

(27,352 puan) tarafından
Aynen ele
(29 puan) tarafından
Erzurumlu musun :D
(27,352 puan) tarafından
Evet :)
(29 puan) tarafından
'Ele' demenden anladım
Hemşehriyiz :D
(27,352 puan) tarafından
Hmmmm memnun oldum:)
0 oy
tarafından
Ben evdede giyiniyorum susleniyo4um ama daha bebeğim dogmadi doğunca nasıl olur bilmiyorum:-)
(390 puan) tarafından
Ne guzel :) malesef ben rahat edemiyorum
0 oy
tarafından

Mini etek askılı tişört ahahhaha şaka kız koca karılar gibi giyiniyorum doğumdan sonra ıyce bıraktım kendimi:(

(390 puan) tarafından
Coxuk olunca biraz.oyle oluyo
tarafından
He hiç sorma zaman yok valla giyinib suslenmeye
tarafından
Aynen bende doğumdan sonra bıraktım baya
0 oy
(287 puan) tarafından
Hep eşime güzel gözükecek şekilde giyinirim dışarı da giyinmem ama evde hep etek şort askılı elbise giyerim genelde zaten böyle rahat da oluyor. 
(390 puan) tarafından
Ne guzel . Ben tesetturluyim bi de esimin ailesiyle yasiyoruz oyle giyinemwm
(287 puan) tarafından
Anladım canım olsun ben açık olduğum için rahatım birazda kapalı olsam bende giyinmem cam açılıyor balkona çıkıyorsun filan illa ki giyinirim sende yatarken giyersin kaynanamlarda hep eşofman giyerim ben yatarken ayrı giyinirim :)
0 oy
(1,358 puan) tarafından

Tayt askılı üzerine uzun ince hırka tarzı olabiliyor yada tayt üzeri beyaz tişört önünü bağlayıp falan ben hep tayt giyiyorum ya rahat edemiyorum bol seylerle

image

(390 puan) tarafından
Ohh mis rahat
0 oy
(15,984 puan) tarafından

image

aha böyleyim canım bir tişört bi pijama 
0 oy
(912 puan) tarafından
Bir don bir tişört daha ne giyecegiz zaten temizlik,bulaşık,cocuk,kusmuk derken yeni kiyafeti giyip napcaz.
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Genelde hep tayt t-shirt pijama falan :) 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Valla ben ıstesemde giyemiyorum çeşit çeşit elbıse tişört esofman ne ararsan var hamile eşimin tişörtleriyle bide taytla idare ediyorum
0 oy
(119,321 puan) tarafından
Ben kokoşum ☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Atlet sort olarak takiliyorum ben genelde 
0 oy
(10,364 puan) tarafından
Pijama forever:) 
0 oy
(333 puan) tarafından
ne istiyosam onu giyiyorum..surekli yeni sey alacak para da yok surkli nasil yeni alinir...
0 oy
(344 puan) tarafından
26 haftalik hamileyim suanda  ama Her sabah kalkarım saçımı yaparım makyajımı yaparım elbisemi giyerim 1 gün değer gün tulum bazen etek bazen spor tarzı giyinirim kendime bakarım eşimde hep hayırdır der böyle giyinip susleniyorsun diye fırça çeker ama ben herzamanki halim ile takmayıp onu duymamazlıktan gelirim kendime bakmaya devam ederim 
0 oy
tarafından
Tayt tişört çok rahat sacimda tepeden bağlı:)
0 oy
(299 puan) tarafından
Şuan hala kışlık tayt ve pijama giyiyorum sıra gelmiyoki kıyafete aliyim
0 oy
tarafından
Pijama tişört işte 
0 oy
(1,319 puan) tarafından
kapalı olduğum  ve kaynanamlarla yaşadığım için elbise veya  etek üst tarzında takılıyorum  kendi tarafıma geçince de tayt tişört giyiyorum 
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Bebekten zaman olmuyorki hazırlanıp giyinmeye rahat şeyler giyiyorum genelde

İlgili sorular

0 oy
63 cevap 1,057 göst.
14 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,467 göst.
26 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 128 göst.
3 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 618 göst.

379,867 soru

11,371,265 cevap

34,854 kullanıcı

...