0 oy
141 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (28 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar normal doğum yaptım ilk doğumumdu diye yırtılmam çok oldu iç ve dıştan çok dikiş atıldı bugün 31. Günüm dış kısımdaki dikişlerim düştü ama iç kısımdakiler sanki hala duruyor ağrı ve sertlik hissediyorum iç kısımdaki dikişler ne zaman iyileşir bilgisi olan var mı 

5 Cevaplar

0 oy
(657 puan) tarafından
Benim 42.günümde düştü görünen dikişlerim. Kanamam 2 ay devam etti. 58. Gün doktor içteki dikislerden tam iyileşmeyen olduğunu söylemişti. 2 aydan sonra yavaş yavaş toparladım 
(28 puan) tarafından
Benim kanamam bitti içteki dikişlerin iyileşip iyileşmediğini sadece doktordan öğrenebilirim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende 17 gün önce doğum yaptım epizyotomi

İlk 5 gün oturamadım  acıla gittım normal odunu her şey yolunda oldunu soyledıler 

Şimdi diş dikişler duşuyo köşede kaldı sert 

Arada batıkonlu suyla oturma banyosu yapıyorum 
(28 puan) tarafından
İş dikişlerin düştüğünü nasıl anlıyorsunuz
tarafından
Doğumdan 10 gün sonra ya randevu istendi masaya çıkartıp muayene ettı tıpkı çatı muayenesi gıbı. İyileşiyor iltihabıfln yok dedı duştı demedı
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Benimkiler 15 günde düştüydü bazısında uzun suruyo elbet duser canim 
(28 puan) tarafından
İnşaAllah canım
0 oy
tarafından
Dış dikişler benim yirminci günden sonra düştü içlerinde düştüğünü hiç görmedim yani belki farketmedim için normale dönmesi benim iki ay aldı yani dikiş biterde ağrıların tamamen yok olmasi biraz zaman aldı benimde içte yırtık vardı baya kırkin çıkınca büyük ihtimalle geçer
(28 puan) tarafından
Umarım kırkıma çok az kaldı
0 oy
(119,319 puan) tarafından
normalde 20 25 gune bisi kalmiyo dikisin fazlaysa 40.gun kontorolde dr sor 
(28 puan) tarafından
Fazla. Kırkıma 3 gün kaldı hala duruyorlar bakalım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 280 göst.
0 oy
6 cevap 315 göst.
0 oy
3 cevap 99 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gamze58 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 279 göst.
18 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gamzeozbk58 (1,837 puan) tarafından soruldu

379,830 soru

11,370,042 cevap

34,853 kullanıcı

...