0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Devlet hastanesinde sağlık amaçlı burun ameliyatı olup burnunun şekli düzelen var mı aranızda yada çevrenizde kızlar

9 Cevaplar

0 oy
(2,718 puan) tarafından
Düzeleni bilmem de ben bozarlar diye olmuyorum :) 
tarafından
Burnun kemerli mi kız benim burnum da kemik var ya disardan belli oluyoda çok dert ediyorum kendime
(2,718 puan) tarafından
Yok kız çok şükür burnum dışardan düzgün :) Ama içerden ya. muk shhs o yüzden sağlık için olmam gerekiyor da ondan bozlarlar diye olmuyorum dedim
tarafından
Anladim hayırlısı olsun hakkında
(8,328 puan) tarafından
Nuye bozsunlar burnunuzu canım öylr olsa kımseler gitmez
-Reklam-
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Benim eşimin seneler önce burnu kırılmış ve öyle kaynamış nefes bilr alamıyor sorduk düzeltme yapmayız kırar sararız kaynamasını beklerizbaska islem isterseniz  estetik cerrahiye gitmeniz lazım dedi
tarafından
Burda bi kişi demişti burnumun kemiğini aldırdım nefes alma problemim bitmedi tekrar gittim doktora burnumun kemerini aldı Dr dedi
(13,202 puan) tarafından
İşte o ayrım yukarıda yazdığım septumrinoplasti ve rinoplasti ayrımı kuzum maalesef KBB detaylı yapmıyor ve çoğu hasta ilk etapta memnun kalmıyor
tarafından
Anladim canım şimdi
İnşallah düzgün ameliyat olur benim burnumda valla çok korkuyorum ameliyattan teşekkür ederim yorumun için :)
(1,154 puan) tarafından
gerçekten görünüş olarak rahatsız olduğun bir işlemse estetik cerrahiye gitmeni tavsiye ederim
tarafından
Çok para istemezlerse giderim canım
0 oy
tarafından
Bende estetik için bahane arıyordum . Şimdi nefes alamıyorum burnum tıkanıyor diyorum kimse inanmiyo ☺️
tarafından
Niye inanmıyorlar kız burnunda kemik mi var belli mi disardan bakinca
tarafından
Yooo belirgin bişey yok ama nefes alamıyorum bazen özellikle gece yataga giriyorum burnum kapabiyo
0 oy
(1,484 puan) tarafından
Kayinpederim nefes alma sorunu ile oldu ameliyat hafif de yamuktu ucuna doğru sola bakan burun şimdi sağa bakıyor.gerisini siz düşünün
tarafından
Niye kesmediler ki burnu ameliyat anca oyle olur ama
0 oy
(7,689 puan) tarafından
Burdan olan vardi bi kac  tane gizel burunlari
(7,689 puan) tarafından
Yok cani aynn saglik amacli ya nefes almada gucluk cekiolar ya baska bsy ama ona bakmalari taniyi koymalari lazim yada sen burun kemigini kir git :)
(7,689 puan) tarafından
Anuwwww adaşimmm :))
tarafından
Bu defa da daha y.amuk ameliyat etmesin Dr burnumu puhaha =) harbiden kız adaşmışız =)
(7,689 puan) tarafından
Valla bilmiorumki canim yaptiranlar var findik gibi guzel burunlari ama
tarafından
İnşallah benim burnumda düzelir ya korkuyorum
0 oy
tarafından
Bnm bi arkadaşım.yapmıştı güzel olmuştu 
tarafından
Saglik amaçlı mı kiz
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Kardeşim yaptırdı et vardı burnunda şekil de verdi çok güzel oldu aynı şekilde ablam yaptırdı oda etten dolayı bide şekil verdirdş ama hiç güzel olmadı onunki tamamen şans işi galiba 
tarafından
Belkide yani burda hep estetik diyolar ama sağlık amaclida devlet hastanesi kemiği alırken düzelir bencede burun ya
0 oy
tarafından
Bizim burda arkadaşımın burnunda kemik vardı aldılar yanindanda estetik yaptılar çok güzel oldu ama  büyük şehirlerdeki doktorlar bu kadar özen göstermiyor
tarafından
Estetik ayrı para mı ödemiş yani
tarafından
Hayır tamamen ucretsiz
tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Bir akrabamin burnunda hem et vardı hem kırıktı devlette bedavaya yaptırdı şekli bile çok güzel oldu
tarafından
Ne güzel işte keşke benim burnumu da düzeltse Dr ya

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 161 göst.
16 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.
10 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 156 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,099 puan) tarafından soruldu

380,183 soru

11,381,754 cevap

34,876 kullanıcı

...