0 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde (92 puan) tarafından
Merhaba kizlar.. biz kirada oturuyoruz aylık 1.100 veriyorduk smdi adam 2.500 TL yaptı kirayı zor geciniyorduk smdi hepten gecinemicez eşim söylüyor sürekli annemlerlen bir oturalim kaynanam kayinbbm ayrı görümcem var kaynanam çalışıyor ama ben istemiyorum soğan ekmek yerim ama evim ayrı olsun kimsenin evinde sığınti olmak istemiyorum evleneceğimiz zaman biz başta bir oturcaktik bazı olaylar oldu kaynanm beni bir istemedi çeyizi alıp kapıya koydular 

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canim dediğin gibi soğan ekmek ye ama asla bir oturma gerekirse ben gelmiyorum gidiyorsan sen annenin evine gidebilirsin diye resti çek ama bir oturmayı kabul etme 
(92 puan) tarafından
Valla canım aynı dediğin gibi dedim bende sesini çıkarmadı şuan ama her lafın başı bir otursak daha rahat geçiniriz
-Reklam-
0 oy
(2,738 puan) tarafından
Imkansız  bende durmam gider en kötü  evde dururum ama gene birlik  duramam  yani
(92 puan) tarafından
Oturulmaz canım ya en iyi kaynana olsa bile anlaşamıyor insan herkesin kendi düzeni var
(2,738 puan) tarafından
Aynen oyle biz altli ustluyuz ama asla karışmaz genede bir gibi olmadim mesafe koydum sevmiyorum  çünkü  isime karışılmasını
0 oy
tarafından
Canım neden itiraz etmiyorsunuz .... Çıkartırız demesinden korkmayın ya pisaya göre iyi demeyin hakkı yok o kadar zam yapmaya bak ses cikarmadikca daha çok yapıyorlar ... Benim ev sahibim 200 zam koyacakti ona bile itiraz ettim atamazsın beni dedim 50 yaptım ben hadi benim gibi ödeyen kavgasız saygılı kiracı bul bende çıkayım dedim adam itiraz bile edemedi yapmayın ne yavrum mazlum egildikce namert üstüne çöker 
(92 puan) tarafından
Haklısın canım birden bire bu fiyatı yapması doğru değil ev sahibim iyi biri ramazanda bize haşlik bile verdi ama kızı varmış evlenmiş boşanmış beraber kalıyormuş smdi tartışmışlar  kızına bizim burdan ev tutmuş 3 bin oda bize zam yapmış kızının kirasini ödemek için bende eşime dedim birden bire bu fiyat çok yüksek oda bişey dememiş
tarafından
Of of of benim bu fiyata bile içim yanıyor noldu bu insanlara ya  vijdan merhamet kiracılara itiraz etsin yapmasınlar böyle önüne ancak öyle geçeriz ve benim evim çarşı üstü bankalar ayakkabıcı kıyafeti  kuyumcu hepsi ayağımın altinda 1 50 veriyorum bir buçuk yapsa kıyamet koparım adalet var göz var sizde nolur sessiz kalmayın o parayla taksitli ev alınır yazık günah
0 oy
(12,859 puan) tarafından
Kiraya bu zam yapamaz şikayet edin 
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Aklın varsa kesinlikle kabul etme. Ne maddi geçiminiz duzelmedigi gibi bide huzurunuz bozulur. Sanki bir oturunca hiç para harcanmayacak mı. Bir oturuyoruz para da ortak olur deyip sürekli para istenecek. Yani eşinin sandığı gibi rahatlık falan olmaz. Soğan ekmek ye gerekirse daha küçük bir eve taşının ama herkesin kapısı ayrı olmalı. Sakın pes edip de kabul edeyim deme burda çok görüyoruz boşanmaya kadar gidiyor sorunlar. 
0 oy
(301 puan) tarafından
Ne yazayım bilemedim canım hayırlısı olsun
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Bu ne vicdazsizlik ya 1400 tl zam mı olur. Insanlık o kadar kötü yere gidiyo ki benim cebim dolsun da karşıdaki açlıktan ölsün derdindeler. Rabbim ac gozlunun eline düşürmesin. 

Canım bende de soğanı böl ye yine de oturma. Benim kayinvalidem burada en iyi ilk 10 kayinvalideye girer 7 senelik evliyim daha kötü lafini duymadım. Çocuk yokken 3 sene bir oturduk. Prensesler gibiydim valla. Kayinvalidemin geleni çok olur sürekli sürekli ev küçüktü bebek olacaktı ayrıldık kaynanam da kendi düzenin olsun filan dedi neyse bu kadar anlaşmamıza rağmen gerçekten ev ev üstüne olmuyo sakin bu hatayı yapma 
0 oy
(812 puan) tarafından

Millet ne kazanıyor ki ne versin bu kiralar yeme içme ihtiyaçlar yazık günah yaa:'(

0 oy
(1,021 puan) tarafından
Nedir bu erkeklerin bitmeyen ana aşkı tamam anneler sevilir ama bunlarınki başka bir şey bizimki normalde yalnız gidip gelsin dili zehirli yılan gibi oluyor ki benim kadar iyi niyetlisini bulsalar sakın kabul etme ben dedim git istiyorsan ben kızımada bakarım ama sana boyun eğmem keske eltim gibi asla yüz vermeseydim keşke uzaklara taşınsaydım diyorum ben keßke bu kadar iyi niyetli olmasaydım
0 oy
(119,436 puan) tarafından
asla olmaz birlik
0 oy
(48,709 puan) tarafından
bu eslerde hep maddiyati dusunuyo bir cok zor heleki yaşadıklarnizdan sonra hic olmaz
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Asla oturma canım benim eşimde başta nisanliyken şart koştu ailesine Ayri olcak diye yoksa bende oturcaktim bir yıl kadar
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Yok canim sende çalis gerekiyorsa sakin bir oturma 

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 93 göst.
0 oy
21 cevap 456 göst.
20 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 389 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu