0 oy
349 göst.
Aile kategorisinde (28 puan) tarafından
Bebeğim gece 2  3 gibi uyanıyor artık sabaha kadar uyumuyor sürekli ağlıyor bende dayanamıyorum uyku hali bebeğe sesimi yükseltiyorum çünkü ne doğru düzgün gündüz uyuyabiliyorum ne de gece kayınvalidemle aynı evde yaşıyoruz ne ev işlerine yardım eder ne de bebeğe bakar kaç parça olucam bilmiyorum sabaha kadar bebekle ben ilgilenmiyorum eşimde ilgilenmez ama bebeğe sesimi yükseltince hemen kalkar gelir kızar az önce de tokat attı daha önce kaç kere de koluma vurdu artık gerçekten yoruldum bıktım bu saatten sonra onun yüzüne bakmak istemiyorum siz olsanız ne yapardınız 

4 Cevaplar

+2 oy
(266 puan) tarafından
1 siz o cocugun annesisiniz tabikide siz bakacaksiniz fakat babaninda yardimci olmasi lazim 

2 herkezsin evliliginde sorunlar var kimse kimseyle anlasamiyor 

3 size vurmasi cok yanlis tepkinizi o anda verin buraya sormayin kavga olmis bitmis artik ( bn olsam bitanede bn carpardim agzinin ustune)

3 minicik bir cocuga bagriyorsunuz o sizi anlamiyor bile bagrikca korkacak cocuk bnce siz biraz kndinizi sorgulayin uykunuzmu kiymetli cocugunuzmu ?
(13 puan) tarafından
Ay ne kadar bilmiş . Allah'ın cahilleri
(28 puan) tarafından
Haklısınız en başta bu huyda olduğunu bilseydim evlenmezdim onunla
(8,363 puan) tarafından
Yorumunuzu haklı bulmadım hanımefendı.Derdını paylasan bı kısıye boyle konusamazsınız.
(784 puan) tarafından
Bu nasıl bir yorumdur ya . Bir evde ne yaşandığını bilmeden oturup köşende rahat rahat klavye başında yazmak gibi değil çoğu şey .
Sen bu kadincagizin ne yaşadığına şahit oldunmu böyle yargiliyabiliyorsun. Ben bebeğim olmadan neler neler yaşadım nelere maruz kaldm kafayı yemek uzereydim bide üzerine çocuğum olsaydı ne olurdu acaba....
Kadın zaten stresli gelmiş burda yaptığı yoruma bak
Gerçekten bazı insanların beyin yaşı 0 .
(266 puan) tarafından
Siz kafayi yemissiniz vallahi ya bnane moralinden kadinin istedigim yorumu yaparim tasasi sanami düstü Allahimin geri kafalilari yukarida aciklama yapmissim zaten buraya post acak kisilere sesleniyorum her turlu elestiriye acik olmaniz gerekiyor elestiriye acik degilseniz acmayin post
Birde yok bu ne dusunce falan demissiniz bosa falan demissiniz koca bosamak okadar kolay olsaydi bosardi herlde kim evinde mutsuz olmak ister ?
Bn safdece icimden geleni yazim bana gore dogru olan bu cekemiyosaniz uzayin !
-Reklam-
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Eşinin yaptığı çok yanlış şiddete susma .

Kesinlikle sana yardımci olmalı sen anneysen oda baba 2 saat o baksın sende uykunu al kimse çocuğuna bağırmak istemez ama yorgunluktan insanın vücudunun titrediği anlar olur Allah kaynanada merhamet versin insan yardımcı olur

Linç tayfası gelir şimdi aaa çocuğa mi bagirdin diye burda herkes mükemmel anne kimse kizmiyor çünkü Allah yardımcın olsun inşaallah canım 
(28 puan) tarafından
İşe gidiyor uykusunu alması lazımmış ben evdeymişim istesem dinlenebilirmişim diyerekten bakmıyor bebeğe sadece seviyor o kadar aynen keşke kaynanam biraz merhametli olsa her gün inliyor hiçbşr rahatsızlığıda yok şuram ağırıyor buram ağırıyor diyor bebek ağlamaktan batlasa bile gelip ne oldu demiyor gün içerisinde de bu işi de ben yapayım git biraz uyu demez bazen işim olunca bebek kalkıyor anne bebeğe bakabilir misin diyorum dizim çıktı valla bakamam diyor çok çaresizim
0 oy
(7,282 puan) tarafından
Bende çok bağırdığım oldu kuzum yapma kac yasinda bilmiyorum ama inan yazık ediyoruz gecen ölen bebeği gördükten sonra özellikle çok pişman oldum allah verdiği gibi aladabilir sakin yaklasmaya calis ondan çok etkilendim ne zaman kizacak olsam gözümün önune geliyor susuyorum birazda onlara sinirlenip bebeklerimize sinirle yaklaşabiliyoruz bizde insaniz hersey birikince en son noktada patlıyoruz ama yapma kaynanan iş yapmiyorsa sende yapma bırak o evde beraber yasiyorsaniz beraber yapmalisiniz 
(28 puan) tarafından
Ne lahusalığından bahsediyorsun canım hastaneden taburcu oldum dikişim çoktu sünnetli çocuk gibi yürüyordum yürümekte oturmakta zorluk çekiyordum yatakta sadece 4 gün kalabildim 4 gün sonra kaynanam suratını astı eşime Gamze elini ne soğuk suya ne de sıcak suya sokmasın demiş bende yemek yedim tabaklarımı tezgaha koydum gelip bana bulaşıklarını oraya atıp gelmişsin yıkasaydın dedi ben yataktan çıktım işleri yapmaya başladım kadının yüzü güldü benim hamileliğimi de lahusalığımı da burnumdan getirdi ben Allah a bırakıyorum hiçbir rahatsızlığı olmamasına rağmen gündüzleri gayet iyiyken akşamları erkekler evde olunca kendini hastalığa atıyor yok şuram ağırıyor yok buram qğırıyor eşim olacak o adamda annem günahtır annem iş yapmasın bütün işleri sen yap diyor zaten kadının yaptığı yok ki ben bu durumda olmama rağmen bu kadar ağrı acı çekmeme rağmen nazlı niyazında olan o evin hizmetçisi ben
(7,282 puan) tarafından
Asarsa assın yapmicaksın işte canım valla sen bilmezsen kimse bilmiyor kıymetini yapamiyorum o kadar dikiş kolay mi elin kolun kesilince canın yanıyor ben napayım de eşine sende eşine nazlan yapamiyorum edemiyorum ölüyorum demeyi bil
(28 puan) tarafından
Dedim demez miyim ne olmuş sanki her kadın aynı durumu yaşıyor ne iş yapıyorsun zaten bir evin temizliği ne olacak sanki ekmek mi pişiriyorsun ****** mı bakıyorsun diyor yani anlayacağın bu evde beni anlayacak kimse yok
(7,282 puan) tarafından
Her kadin yapiyorsa annende yapabilir o zaman evleri ayrı olan kaynanalarda tepeden tırnağa bütün işini yapiyor de ay sinirim bozuldu bi kaşık suda boğarım hepsini bu ne ya sesini çıkarmiyorsun diye bak beni dinle bi anda herseyi bırak demiyorum ama yavas yavas elini birseylerden çek ha beğenmiyorlarsa evimizi ayıralim herkes kendi işini yapsın de azcık aşım ağrısız başım ben bebek uyuyunca yatip uyurdum aksama doğru hızlica ev süpürüp yemek yapip otururdum evde eahat olsan dinlenmeye dünya vaktin kalir
(28 puan) tarafından
Annem 58 yaşında iki dizindende protez ameliyatı oldu artı tansiyonu ve şekeri var buna rağmen her gün evini temizler yemeğini yapar ama kayınvalidem daha genç ve hiçbir hastalığı yok oda sadece yemek yapar onsda dünyanın en zor işi der .inan uyumaya vaktim olmuyor doğru düzgün zaten gece bebek izin vermiyor gündüzde ev işleri fırsat bulursam yarım saat bir saat uyurum onun dışında ayaktayım
0 oy
(8,363 puan) tarafından
Canım bende bagırıyodum cocuguma uyutmadıgı ıcın eşimde bana kızıyodu guzel dılle uyarıyodu felan bı sure sonra gecıyo gerekırse bebegınle uyu eşin tek yatsın bı sure sonra bu durum duzelecek bu arada dıkkatlı ol ikinciyi felan yapma.Kayınvalıdenden yardım iste o da yapsın sen hızmetcı degılsın sabır hepsı gececek 
(28 puan) tarafından
Git diğer odada uyu diyorum gitmiyor . İkinciyi mi yok bu kadar sıkıntıyı yaşadıktan sonra düşünemiyorum bile. İsteyemiyorum çekiniyorum keşke anne sende bunu yap diyebilsem. İnşaAllah geçer ben çoğu şeyi Allah'a bırakıyorum

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 921 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 597 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nagiiiss (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 282 göst.
24 Ekim 2022 Aile kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 356 göst.